Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Ti milyen okból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti milyen okból nem mertek megszólítani egy nőt?

Figyelt kérdés
mindig csak meresztitek a szemeteket, meg bámultok, bezzeg megszólítani már smafu:D
2021. febr. 23. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor merek leszólítani valakit, ha látom a kölcsönös szimpátiát. Ő is néz vagy akár mosolyog, jelt ad stb.

Amikor ilyen volt, sose futottam lyukra. Ha bejössz xy-nak úgyis mindegy milyen szöveggel mész oda; igent fog mondani.

De az is igaz, hogy az ilyen nagyon ritka, ha csak nem vagy extra jóképű/nem látszik rajtad, hogy gazdag vagy.

Sokszor megfigyeltem (nem viccelek), ha felveszem mondjuk az egyik drága kabátomat egyből megnéznek. Viszont, ha egy olcsóbba sétálok, ugyanaz a lány, aki előtte megnézett rám se hederítxD.

Persze vannak kivételek, de sajnos ez az igazság.

Meg az is tény, hogy sokszor esélyem nincs a szemkontaktusra, mert amikor szemük sarkából látják, hogy nézem őket olyan szinten flegma képet vágnak és felemelik az állukat...hogy kb. az életkedvem elmegy.

Ha azt akarod kedves kérdező, hogy leszólítsanak, szemezz-mosolyogj arra aki szimpatikus. Ha csak felszegett fejjel sétálsz persze nem mernek odamenni. A mosolyt pedig, mégha rajtad is van a maszk a szemeden észre lehet venni. Vagyis egy igazi férfi észre fogja venni!

2021. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
#41: Én is többször mentem oda mosolygó nőhöz, aztán jött a válasz, hogy "hát ő nem is úgy gondolta". Jó, mondjuk ezek fiatalok voltak, de akkor is. Amúgy én is azt tapasztaltam, hogy sok nő megközelíthetetlen, zombiként bámulnak maguk elé, vagy belebújnak a telefonjukba. Aztán utána meg picsognak, hogy a mai férfiak nem kezdeményeznek. Hogyan és minek, ha egyszer a nők bezárkóznak a saját világukba? És egyébként igen, ha nem vagy jóképű, és/vagy ha nem tűnsz menőnek, tehetősnek stb., akkor 10-ből legalább 8 nőt abszolút nem fogsz érdekelni. Társkeresőkön nekem is 0 sikerélményem van átlagos külsejű férfiként, a való életben sem sokkal több. Rohadtul nem érdekel senkit, hogy ki vagyok, mit tudok, nem érdekel senkit, hogy tanult vagyok-e vagy sem, házias vagyok-e vagy sem stb. A férfiak többsége a nők számára szerintem láthatatlan.
2021. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%

Leszólítani? ugyan kérlek. ahhoz túl ronda vagyok, és túl sokszor vágták a fejemhez, hogy ronda vagyok, szóval bekaphatja mindenki amit akar. Majd ha leszólítanak engem (aminek az esélye nem az, hogy konvergál a nullához, hanem már negatívban van évek óta, és csak zuhan), akkor TALÁN, ha nem fog el a paranoia (hogy csak le akar húzni, csak szivat, stb.), adok neki esélyt.


Be vagyok rendezkedve egyedüli életre, szóval nem zaklat fel ha nem is lesz semmi.

2021. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

ne legyetek már ilyen fatökűek.. mi a franc veszíteni valótok van mégis? Ha a nő is felveszi a szemkontaktust, visszamosolyog és még karikagyűrű sincs rajta, akkor mégis miért nem mertek odamenni és megszólítani? Főleg ha a téma parlagon hever.

na mindegy, üzenem a tegnapi xiaomi store-os pasinak, hogy kár volt kihagyni! :D

2021. febr. 24. 10:21
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy megnézünk egy nőt, nem feltétlenül kell tetszenie. Példaként tudom említeni korunk egyik nagy magyar internetes trash sztárját, Varga Irént, akit az utcán biztosan rengetegen megbámulnak, de nagyon kevés lehet köztük, aki azért teszi, mert valóban tetszik neki.

De hiába tetszik meg egy nő, ha látom, hogy épp az előbb köszönt el a párjától, biztos nem megyek oda hozzá. Ugyanígy nem fogok odamenni olyan ismerős nőkhöz sem, akik bár tetszenek, de tudom, hogy kapcsolatban vannak. Nem veszek nekik csokit a büfében, nem hívom meg kávézni, mert minek?

Mindettől függetlenül ha tetszik, azért megnézem. Mondjuk én pont nem feltűnően szoktam, így legtöbben nem is tudnak róla.:)

2021. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kezdjetek már valamit magatokkal, ne itt sírjatok hogy soha nem lesz nőtök, menjetek el gyúrni meg ilyenek
2021. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
#44 Az önbecsülésem, ami így is kevés van. Bőven elég nekem, hogy online lekoptatnak a nők.
2021. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
81%
Különben is, ti akartatok egyenlő jogokat, manapság már inkább több is van, mint férfiaknak, szóval tessék aktivizálódni, ha tetszik egy pasi, szólitsd te őt le
2021. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
72%
#48: Csak egyenlő jogokat akarnak, ebbe a feladatok nem tartoznak bele.:)
2021. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
77%
#49 csak az a baj, hogy ez nem így működik, de amúgy igen, csak a jogokat akarják.
2021. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!