Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leírnátok nekem pár olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok nekem pár olyan esetet mikor - ha nincs ló a szamár is jó - módon jöttetek össze olyannal,aki helyett akkor mással szerettetek volna összejönni?

Figyelt kérdés
Volt folytatása? Vagy szakítás lett a vége? Esetleg van olyan aki szerelmes lett?
2021. febr. 23. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Volt. Rossz vége lett. Ne csináld.
2021. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is nagyon rossz vége lett, egy pszichopatát fogtam ki, bezárt a lekásába, alig tudtam hazamenni, zaklatott, gyomorgörcsöm volt tőle hetekig, mert nem tudtam lerázni..
2021. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Volt, de nem jó ötlet. Kiderült, hogy nem véletlen volt az parlagon. Mániákus birtokló volt, még követett is, mikor barátnőkkel programoztunk. És ez csak a jéghegy csúcsa...
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt, mert egyszerűen nem bírtam megtenni, de sokszor közel voltam hozzá.
2021. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Az első barátom ilyen volt. 18 voltam, és már mindenkinek voltak körülöttem pasija addigra, én is nagyon vágytam erre. De valahogy addig soha nem találkoztam olyan sráccal, aki igazán érdekelt volna. Ott voltak az osztálytársaim mint lehetőség és kb ennyi. Aztán találkoztam egy fiúval. Külsőre határeset, nem voltam oda érte, de nem is volt csúnya. Belsőre már az elején voltak furcsa dolgai, de emellett érdekes volt, jól lehetett vele beszélgetni, úgyhogy összejöttünk. Fél évig együtt is voltunk, de rájöttem, hogy nekem ez nem az amire vágytam, egyre inkább előjöttek a zavaró tulajdonságai, ő meg egyre jobban elkezdett kötődni, ami nekem a végére már inkább teher lett, úgyhogy szakítottam. Részemről igazából ennyi, viszont őt nagyon megviselte, és évekkel később is próbált még vissza szerezni. Úgyhogy veszélyes játék ez, mert könnyű megbántani valakit.
2021. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem segít felejteni, csak sokkal rosszabb tőle annak a hiánya, akit pótolni próbálsz. Csináltam én is ilyet kétszer, de egyik se volt jó ötlet.

Egyikben bent ragadtam 4 évre, mert tényleg nem hittem, hogy én lehetek viszonzottan szerelmes valaha, így aztán minden nap elmantráztam magamnak, hogy de legalább jó ember a társam, ha már boldog nem vagyok vele. Addig mantráztam ezt, amíg 2 év múlva majdnem beverte a képem, onnan kezdve már ezt sem mantrázhattam. Életem legsötétebb időszaka, szex az nulla volt szinte, de nem zavarta, mert a lakhatás miatt volt velem elsősorban.


Második menekülősdim csak 2 hónapig tartott, eltelt a kettő közt kb. 15 év, de nagyon hamar visszajöttek ugyanazok az érzések, a lelkifurdalás, hogy hiszen annyira jó ember, miért nem vagyok boldog, miért nem élvezem vele a szexet, miért unom a randikat...Azt már nem vártam meg, hogy még 2 év múlva is annyira jó embernek tűnik-e, inkább leléptem. Főleg mert állandó szemrehányás volt amiatt, mert én nem vágytam állandóan vele lenni. Épp elég baj volt nekem, hogy szerelmi bánatom volt, nem volt szükségem senki burkolt szemrehányásaira, főleg mert előre megmondtam, hogy nem vagyok túl valakin és csak szexet akarok.


Utána egy év múlva megismertem valakit, aki minden erőltetés nélkül képes rá, hogy egy-egy időre teljesen stornózza az agyamból azt a nagy szerelmet. Megfogadtam, hogy nem leszek szerelmes, de amikor ez már nehézségekbe ütközik, az jelent valamit. A menekülésnél általában nagyon igyekszem szerelmesnek lenni, de nem sikerül. Most meg azon igyekszem minden erőmmel, hogy ne legyek az. Egyébként nem leszek, vagy ha mégis, inkább elmenekülök, mert még egyszer nem csinálom végig ugyanazt, csak érzékeltetni akartam a különbséget.

2021. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon megbántottam vele a búfelejtőnek kiszemelt társat, nyilvàn rossz vége lett és a bűntudattal nehéz együttélni.
2021. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan ilyen nem volt, de olyan volt, hogy jóhiszeműen, kicsit szánalomból voltam együtt valakivel. "Ló" nem volt képben, szóval nem jobb híján választottam, hanem mert kicsit megsajnáltam és reméltem, hogy meg tudom szeretni. Egy darabig szerettem is, de mikor végül szakítottam, akkor kijött a "valódi énje": utcán követett, otthon is zaklatott, feltörte a fiókjaimat, utcán megállított, majd rángatott.
2021. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Kétszer is csináltam ilyet, pár hónapra, aranyos volt, én azt hittem meg tudom szeretni mert régóta jó barátok voltunk. Sajnos nem tudtam és nagyon megbántottam mindkettőt :(
2021. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt több is. Szerelmes is lettem mindig.

Szakítás lett és lesz a vége.

2021. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!