Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves gesztus, ami rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves gesztus, ami rosszul sült el?

Figyelt kérdés

Rólam egyszer egy vadidegen srác verset írt a vonaton, amíg eljutottunk A pontból B-be, ami amúgy kedves dolog, de nagyon nem az én stílusom, olyan fiatalon végig az járt a fejemben, hogy ez azért kicsit furcsa. Zavaromban megadtam neki a számom, de nem lett belőle semmi.


Egy barátnőmnek egy fiú kézzel öntött gyertyát ajándékozott az első randin, ami így idősebb fejjel szintén aranyos öltet (?), de akkor teljesen le voltunk rajta döbbenve.


2021. febr. 23. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi tetszik/jóképű aranyos gesztusnak tartanám. Szeretem a JÓ verseket, viszont nagyon rosszul hazudok ezért kellemetlen lenne számomra ha mondjuk gagyi vers lenne mert senkit nem szeretnék megbántani. Szokatlan az ilyen a mai világban az biztos.
2021. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A férfi hamar idealizálja a dolgokat, és romantikusabb alkatok, mint a nők, tévhittel ellentétben. Többségüknek nem tiszta, a nők hol tartanak fejben az ismerkedés során.
2021. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

le leszek pontozva.


Oké, romantikus verset írni, de szerinted mennyire jöhet szívből, akit nem ismer? Én is írtam már a barátnőmnek, akit ugye ismertem már. Így első látásra kicsit hiteltelen a vers.


A gyertyás pasi meg szerintem tök normális gesztust tett. Most leszek pontozva: Sok nő szeretne, mondjuk első randin virágot kapni, sok meg undorodik tőle. Én már a sok első randis csalódás miatt nem teszek ilyen gesztust, ezért kicsit irigylem a pasit, mert ő meg igen. Tök jó dolog, nem kell túlreagálni.

2021. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul sült el? Volt ilyen. Férfiként kb az utolsó forintjaimból péksütit vettem egy nőismerősömnek (tudva, hogy aznap még nem evett), erre közölte, hogy jó lesz a kutyának, vigyázni kell az alakjára. Azóta nem adok senkinek semmit.
2021. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!