Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság egyre több lánytól, nőtől hallani, hogy "nem vagyok romantikus alkat"?

Figyelt kérdés

Ijesztően sokan mondják, hogy kirázza őket a hideg a romantikus pasiktól, az ilyen gesztusoktól, a gyertyafényes vacsoráktól, a kézenfogós sétáktól, a virágtól, bonbontól, egyéb meglepetésektől... A szerelmes verseket, szerenádokat meg inkább hagyjuk :D


Egyre inkább értelmüket vesztik a "meghódítani a nőt"/"udvarolni a nőnek" kifejezések, és egyre inkább azt érzem, hogy ma már "felszedni" kell őket. A "nyálas" és a "csöpögős" szavak használata rendszeressé vált a részükről, de közben gyakran halljuk tőlük a "bunkó" és az "érzéketlen" szavakat is - ezzel utalva arra, hogy a másik végletet sem díjazzák.


Mi vezetett idáig, mi történt a nőkkel? A felgyorsult, rideg világ okozta ezt? Mi a véleményetek erről?



2017. dec. 15. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Én sose voltam nyàlas a nőkkel odaadnak valamit azt elveszem cserébe én is adok valamit amit konkrétan lerakok nekik leszarom hogy elveszi vagy sem kész a bizalom az kamu ha szerettem valakit akkor nem a csaj hanem a kornyezetem meggyűlölt és tönkretettek màr tudom nincs olyan hogy ingyen kapok valamit
2017. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Svédországból indult egy uniszex trend áramlat, ami a fiúkat egyre lányosabbá a lányokat meg egyre fiúsabbá teszi.


Ha egy férfi ellen tud ennek állni és megtartja a férfiasságát, akkor nőies nők fognak hozzá vonzódni.

2017. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Mert a romantika egy személyre szóló dolog. Szülinapi ajándékból sem minden ember ugyanazt kapja, hanem amit szeretne.


Régen is az volt, hogy örülj, hogy ennyit megtett. Igaz, hogy semmit nem tud rólad, hogy mit szeretnél, nem figyel arra, hogy mire van szükséged, de látott egyszer egy filmet, amiben a csajnak bejött.


Majd nézd meg, lesznek olyan kérdések, hogy karácsonyra a nő nem azt kapja, amit szeretne, és ott pont arról van szó, hogy azt mondja a többi fásult nő, hogy "legalább gondolt rád". De nem, nem rád gondolt, mikor olyat vett, amire nincs szükséged, és soha nem volt róla szó.


Attól lesz valami nyálas és csöpögős, hogy nem őszintén jön. Hanem, "na, most lenyűgözöm/a Ryan Gosling is ezt csinálta".


Ettől függetlenül lehet olyan, hogy az őszintén előadott verstől is azt kívánom, bár elnyelne a föld, de ez meg azért van, mert nem találkozik az, ahogy ő vagy én látjuk a romantikát.

2017. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem tartom magam annak, de én nem erre értem, hanem arra, hogy nem esek hasra egy szál rózsától és nincs szükségem arra, hogy kisbabaként óvjanak és kivegyenek a kezemből minden feladatot.


Az az igazság, hogy túl sok manipulatív nyálgépet láttam már, nekem azért visszatetsző ez az egész. Annyiszor voltak velem aranyosak, lovagiasak "valamiért", hogy nem az őszinte gesztust látom már benne, hanem azt, hogy megint jön egy kis szaros, aki úgy akar megdugni, hogy vacsit készít nekem meg gyertyafény meg minden rák, és nekem szét kell tennem, különben én leszek a szemét. Bár ilyen esetekben szeretek szemét lenni, senki sem mondta nekik, hogy lesz szex.


Lényeg a lényeg, a páromtól, vagy attól, akivel egy ideje együtt vagyunk, nagyon aranyos, kedves gesztusnak tartok minden ilyesmit mindaddig, amíg nem ez lesz a megszokás és nem rutinból cukimuki. Néha-néha egy romantikus meglepi nagyon jól tud esni. De mikor ezt egy idegen tolja, akihez semmi közöm jóformán még és tudom, hogy nem érzelmek vannak mögötte, hiszen nem is ismer annyira, akkor ez csak egy undorító színjáték. Már elnézést.

2017. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Durva amiket irtok! Ferfiakbol kiolitek az érzéseket! Meg azt h örömet okozzon nektek. Miért ne alapzhatna meg a kapcsokatot apró dolgokkal. Nők szeretik az érzelmeket, az által jobban megnyilnak a szexben. Csak a ferfias nők nem szeretik, meg akik gyanakvok h mindenben rosszat látnak!
2017. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
A nyalast meg a romantikust nem szabad összekeverni!
2017. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

"Nők szeretik az érzelmeket, az által jobban megnyilnak a szexben."


Tudod, mi "nyit meg" a szexben? A bizalom és az őszinteség. Nem egy rózsa.


És ez hasonlít arra, amit Solana leírt, szinte azt mondod, hogy ha meggyújtasz egy gyertyát, akkor "megnyílik a szexben", ez valamilyen új pózt vagy lyukat jelent.

2017. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem pl. anno fiúnak vártak,úgyis neveltek és emiatt tudható be annak,hogy nincs egy finom nőies stílusom.Magamból kiindulva ezért mondanám,hogy nem vagyok az a romantikus alkat,de pl. értékelem a gesztusokat,amiket leírtál,csak pl. utálom a Titanicot,a Jane Austen-művekről nem is beszélve,amiket a XIX. század ponyvájának nevezném,abból se a legszínvonalasabbat. Kb. olyan Fejős Éva vagy Danielle Steel szerű stílust képzelj el,még butább és idegesítőbb női karakterekkel.
2017. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg, hogy pasiként válaszoljak. Az a helyzet, hogy szerintem a romantika mára már egy elcsépelt és izzadtságszagú fogalommá vált. A nők ugyanúgy várnak romantikára, mint régen (és a normális nőknek talán még mindig a legfontosabb belső tulajdonságnak számít) csak ők egészen másképp értelmezik ezt a jellemvonást, mint a pasik. Olyanná vált manapság a romantika, mint a BMW. Mindenki azt gondolja, hogy ez a siker kulcsa és ezért orrba-szájba vásárolnak mindenféle ízlés nélkül, csak közben nem veszi észre a sok idióta, hogy közben kontraproduktívvá vált a dolog. Pedig egy szép 6-os BMW-vel egy arra érdemes álompasinak ugyanúgy jól áll ellentétben a telepi, kondis ficsur h***egyerekkel, aki apuci pénzén vett béemvéjét bömbölteti a TESCO parkolóban. A rózsa/csöpögős nyáladzás/lelkizés/gyertyafényes vacsora is egy olyan kategóriahalmaz lett, amit a tömeg az évek alatt próbált meglovagolni és elvesztette eredeti értelmét. Ezekre még mindig vágynak a nők, de a megfelelő körítéssel. Vagyis egy olyan helyes, humoros kisugárzású, intelligens vonzó pasi aki a személyiségével ÖSZTÖNÖSEN hozza el a nő számára a pillanat varázsát nem pedig abban a kínosan kellemetlen hangulatban, hogy "Jó megvan minden, elegáns vacsora/virágszirom/finom bor/jó zene, ülök fapofával a csaj előtt. Amúgy k***ára unom az egészet és remélem ez megfogja hatni, hogy végre az ágyba vigyem."

Ilyenkor annyira előttem van ez a kép: [link]

És ez sztem a szürke tömegre simán illik, akik próbálják meglovagolni ezt a jellemvonást, amit sosem lehet előadni jól megkoreografált körítéssel, ahogyan a humort sem lehet izzadságszagúan megtanulni, arra születnie kell az illetőnek és személyiségének ösztönösnek kell lennie.

Az igazi romantikus pasi nem szivárványfelhővel és drágán vett csillámpónival fogja megteremteni a hangulatot, hanem a kisugárzásával és a külsejéből adódó vonzalomfaktorával:

[link]

[link]

Például én sem leszek soha romantikus pasi a 170-es nyikhaj testalkatommal, mert egyszerűen nem tudom azt az alapvető vonzalmat sem felébreszteni a csaj szívében, ami után az igazi belülről jövő tökéletes személyiségjegyeimet meg tudnám csillogtatni. A romantika nem eszköz a nő szíve felé vezető úton, hanem egy meglévő harmóniának az eredménye. És erre bizony születni kell első körben külső, másodsorban pedig személyiség terén.

2017. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:
30%

#9 csak nagyon reszben van igazad.

Akkor kell a romantika a kapcsolatba mikor, a no nem szamit ra, pl mar egyutt vannak egy ideje, s egy egy romantikus gesztus feldobja a hetkoznapok monotonitasat. Miert? Mert onnantol, hogy eltelik egy ket honap az ujdonsag varazsa megszunik, s ez jol tudja olajozni a kapcsolatot.


De ismerkedes elejen, inkabb hatrany. Ha az ember egy picit is olvassa csak a gyakorit, akkor rajon hogy, ma a 21.dik szazadban fiatal nonek lenni, fonyeremeny. Leirsz egy valaszt, mar is 3 privat befigyel. Felmesz tarskeresore, napi 50 level. Belepsz facebookra, 2 ismeretlen pasi jelolt be randim. Kimesz az utcara, megbamulnak. Akikkel kapcsoltaba kerulsz, az flortol veled mert csinos vagy.

Tudod mi a romantika? figyelmesseg. Nah, a nok nagy reszenek ebbol elege van, mert tul vannak adagolva belole a mindennapi eletbe.

Erdekes volt az egyik valasz. Nem kell a romantika, legyen oszinte, ne tegye a szepet a kapcsolat elejen, aztan lusta diszno lesz.

2017. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!