Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már, hogy bókolt nektek egy nő? Milyen érzés egy nőtől bókot kapni?

Figyelt kérdés

Férfiaknál is előjöhet az az érzés, amit a nők élnek át, amikor bókot kapnak? Zavarba jövés, elpirulás...


Ha volt ilyen, mire irányult? Öltözék, frizura, jóképűség? Ez is úgy van, mint a nőknél: nekik tetszőtől jól esik, nem tetszőtől pedig közömbös? Milyen érzés egy nő pozitív visszaigazolása, dicsérete?



2017. okt. 29. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Soha, ha már barátnő volt, akkor nyilván előfordult, de a nők túl páváskodóak ahhoz, hogy férfiaknak bókoljanak, persze nem is elvárás.
2017. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Diavolino44 ***** válasza:
23%

Oh en rengeteget kapok ismerosoktol, mert en is rengeteget adok.

Az erzes szerintem is ugyaz, csak nalam nehezebb a dolog, mivel ugye en is szoktam dicserni, igy sokszor a szamomra kozombos holgy felreerti, s kozeledesnek veszi. Pedig csak ilyen a termeszetem.


A ket nem bokolasa kozott van egy nagy kulonbseg, ha most azt nezzuk, hogy a no ezert bokol, mert tetszik neki a ferfi. Amikor en dicserek valamit a holgyen, akkor mindig a szemebe nezek, hogy lassam, milyen reakciot valt ki. Viszont forditott esetben, a lany nem nez a szemembe, hanem keruli a tekintetemet. Ez nem aranyszabaly, mert csak par ilyen alkalom volt, s amugyis felenkebb lanyoktol. De nekem ez volt a tapasztalatom.


Nekem a zarba joves es elpirulas egyaltalan nincs, sok kielezett helyzetbe voltam, igy nem lepodok meg semmin.

2017. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt, persze.


De ebből szerintem a férfiaknál is kétféle van. Az egyik, mikor valakitől tudod, hogy csak egy üres bók, mikor a munkahelyen megjegyzi, hogy jó az ingem, vagy ilyesmi. Csak kedvesség, vagy esetleg csak small talk, hogy elüsse az időt.


És persze van az a bók, mikor olyantól kapod, akitől reméled/tudod/sejted, hogy nem csak odabök valami kedveset (mindenki másnak is), hanem tényleg neked szól. Az nagyon jó érzés.

2017. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Btw, az is megérne egy kérdést, hogy a nők miért gondolják, hogy a férfiaknak nincs szükségük pozitív megerősítésre, visszajelzésre.



Ugyanúgy működünk, mint a nők, nekünk is jólesik, ha megdicsérnek, ha látják, hogy adunk magunkra, ha látják, hogy van eredménye a sportnak, ha jól áll az új zakó.


Sok esetben még párkapcsolatban is azt látom, hogy a nő elvárja, hogy észrevegyék a fodrászt, a sminket, az új ruhát, de ő semmilyen pozitív megerősítést nem ad a párjának.

2017. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én rosszul viselem, nem szeretem. Valószínűleg fiatalon kondícionálódtam erre, mikor iskolában dícséretet kaptam (országos versenyt is nyertem egy tárgyból), és ugye nem ettől lesz népszerű az ember fia, finoman szólva. Inkább elengedem a fülem mellett, vagy kisebbítem, hogy nem is akkora dolog.
2017. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ritka. A nők többségének tapasztalatom szerint derogál az ilyesmi.
2017. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nőként írok, én erről ezer éve feltettem kérdést, mert szeretek bókolni. Ott azt írták a férfiak, hogy nekik nem tetszene, az ő dolguk a bókolás.


Nem vagyok agresszív, sőt, de szeretem, ha a másik jól és szeretve érzi magát.

2017. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Való életben ez oda-vissza megy és ugyanannyiszor fordul elő mind 2 nemnél.

Ugyanolyan, mivel mindkét nemnek ugyanolyan elméje van, lényegileg.

Jó, mert őt boldogabbá tevő meglátását közli.

Ha valaki ismer és öltözékre( WTF), jóképűségre, vagy frizurára tenne bókot, eléggé kimutatná, fogalma sincs rólam.

S ahogyan nem is így történt, valós értékekkel bíró tényezőim felé irányult, első körökben.

2017. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ha tetszik egy férfi,nem sajnálom tőle a bókot,vagy a finom célozgatásokat.Mindkét nem èlhet a flört adta lehetőségekkel szerintem.
2017. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valamit rosszul csinálok de ha elejtek egy dicséretet, azonnal föltornázom az egóját aztán ott is hagynak. Mintha csak megszerezni akarnának a dicséretig.
2017. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!