Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik azt szeretik ha a kapcsolatban nyugalom van?

Figyelt kérdés
Vagy ez a nőknél egy ősi genetikai kód, hogy muszáj valamin problémázni rendszeresen?
2021. febr. 25. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDD

Nem, mi hisztire vagyunk programozva, a pasik pedig megcsalásra. Ez ilyen, törődj bele. :(

2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezt tipikusan azok mondják, akik rendszeresen okot adnak a “problémázádra”.

Egyébként pedig a férfiak is szoktak “problémázni”. Ők nem szeretik a nyugalmat?

2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például én is ilyen vagyok. 4 éve vagyunk együtt és még sose volt semmi dráma. Nyugodt, kiegyensúlyozott kapcsolatban vagyok és nem is kéne más. Így is van épp elég stressz az életemben (munka), nincs szükségem többre.
2021. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
7 éves kapcsolatban egyetlen hangos szó nem hangzott el köztünk. Hmmm lehet rosszul vagyok programozva :D
2021. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is alkati kérdés is, hogy ki mennyire hisztis, illetve a másiktól is függ, mert nyilván van aki annyira érzéketlen pl. hogy kiprovokálja. Én szerencsére hisztis nem voltam a kapcsolatomban, de volt, amikor csak szórakozott velem egy srác és ott hisztisnek tűnhettem, mert a minimum törődést sem kaptam meg tőle. De most már kerülöm az ilyet, mert kinek kell a dráma a kapcsolatban?
2021. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a drámákat, olyan sok jutott ki a gyerekkoromban, hogy felnőttként kerülöm az ilyen helyzeteket. Még a szakításokat is hiszti meg jelenetek nélkül intéztem.
2021. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen vagyok, 2 eve vagyunk egyutt es semmilyen hangos veszekedes nem tortent. Voltak konfliktusaink, par db es mind nyugodt hangnemben beszeltuk meg, nem szeretem a veszekedest, sem a hangos beszedet.


Nekem a szuleim is ugyan ilyenek, nem emlekszem egyetlen nagyobb veszekedesre sem amig otthon laktam, mindig nyugalom volt nalunk es ezt szoktam meg, szeretem a beket es a harmoniat.

21/L

2021. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a drámákat.13 évig éltem hullámvasút kapcsolatban igy tudom értékelni a mindennapok nyugalmát és kiszámíthatóságát! Ami masnak langyos viz az nekem maga a menyország.
2021. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Állítólag egy férfi aki dolgozik, csendes, nem járja a világot, nem agresszív, stb. az "papucs" és "uncsi". Sajnos.
2021. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!