Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor lehet olyan szakítások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor lehet olyan szakításokról hallani, hogy "a felek barátságban váltak el". Az ilyen kapcsolatoknak tulajdonképp mi vet véget?

Figyelt kérdés

Ha barátságban képesek voltak szakítani, elválni, akkor nem a sok veszekedés, összekülönbözés okozta a kapcsolat végét, mint nagyon sok párnál. De akkor mégis mi lehet a kiváltó ok? Ha nincsenek nézeteltérések, durva viták, egyet nem értések sorozata, akkor miért szakít egy pár?


Veletek volt már, hogy ily módon szakítottatok? Szépen, csendesen, viharok, viták nélkül? Akkor mégis mi vezetett a különváláshoz? A csendes elhidegülés, eltávolodás?



2018. máj. 15. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek is válhatnának viharossá, ha nem lépnének ki akkor, amikor felismerik, hogy ennyi volt a kapcsolatban.
2018. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- eltérő értékrend, esetleg életfelfogás

- egyszerűen nem illettek össze, nem tudtak kijönni egymással

- más jövőbeni tervek

- vagy aprócseprő dolgok, amik előbb-utóbb szakításhoz vezetnek

- eltérő szexuális igény, vagy nem megfelelő szexualitás

2018. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És többet voltam külföldön mint itthon. A párommal távkapcsolatban éltünk. Így jött hogy megismert egy kedves lányt, majd elkezdett beleszeretni. Ezt végig gondolva logikus volt. És hát tényleg nem volt ideális egy párkapcsolathoz a körülmény. Úgyhogy megbeszéltük a dolgot. Meg ha szerelmes lett azzal nem tudunk mit kezdeni. Nem tudtam vele lenni annyiszor hogy minőségi legyen a kapcsolatunk. Szóval megbeszéltük, hogy szeresse az új kedvessét. Vele tényleg jobb lett minden. Megmaradtunk barátok.

De én beláttam hogy nem tudom maradéktalanul boldoggá tenni a párom és ha van valaki más aki igen, akkor jobb ha vele van. Így 8 év után szakítottam az első párommal.


30 N

2018. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttünk, hogy már rég nem vagyunk szerelmesek csak a megszokás tart össze minket és inkább voltunk barátok, mint egy pár, ami meglátszott azon is, hogy milyen volt a szex. Megbeszéltük, hogy tiszteljük egymást, ott a sok szép emlék, de kihűlt a dolog, inkább adjuk új esélyt magunknak, hogy találjunk valaki mást.
2018. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, igaz én valószínűleg enyhén asperger-es vagyok így a "szia, és kívánom, hogy egyszer boldog legyél" és a reakció "szia, és sok szerencséd neked az életben" módon lett vége.


Azóta tudom, hogy túl beteg vagyok az ismerkedéshez. Beszoptam.

2018. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En akartam mar gyereket, o meg nem. Nem lettunk volna boldogok egy ido utan, ezert en szakitottam, mert ugy ereztem, o nem adhatja meg nekem amire a legjobban vagyom, es az, hogy ot "szorongatom" elobb-utobb a mi kapcsolatunkat is felemesztette volna, boldogtalanna tette volna. En pedig boldognak akartam latni ot, es en is boldog szeretnek lenni. Siras volt reszerol es reszemrol is, es a mai napig sajnalom az egeszet. Gyakorlatilag minden jol mukodott, csak ez a gyerektema... Alomszeru kapcsolat volt. Meg mindig szeretnem szeretni ot, es szeretnem, ha nem tortenhetett volna meg a szakitas, viszont ez egy szukseges rossz lepes volt. Nem beszelunk minden nap, mert tobb, mint egy eve volt a szakitas, es mindkettonknek nehez, probalunk "detoxikalodni", boldogok lenni kulon, ami mashogy nem megy. De elotte is, es most is mely baratsag van koztunk, orulok, ha jo dolog eri vagy boldog valami miatt.
2018. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez akkor van, amikor mindketten kb. egyszerre jutnak el a kapcsolat végére. A nagy viharok, sebek akkor keletkeznek, ha az egyik még nem ott tart...
2018. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszerűen kinőttük egymást, azaz én őt. Fiatalon jöttünk össze, pár év után világos volt, hogy nem egyezik az értékrend, nem egyeznek a céljaink, a jövőképünk, teljesen másképp képzeljük el az életünket. Ekkor 21 évesek voltunk, normálisan megbeszéltük, hogy ennek nincs értelme, és befejeztük. Ennek lassan 9 éve, tényleg barátok vagyunk. Neki azóta a második barátnője van, én utána jöttem össze a férjemmel, akivel a második gyerekünket várjuk. A férjemmel is jóban van amúgy.
2018. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!