Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zoneból mennyi az esélye a pasinak a kitörésre (itt sikerült)? ÉS hogyan lehet onnan kitörni? Nekem a csaj átlagos, nem annyira az esetem a videoban, de az ilyen nőknek is rengeteg pasi udvarol, bőven tudnak válogatni.

2021. febr. 25. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mi köze az első mondatodnak (kérdésednek) a videóhoz, vagy ahhoz, hogy a benne szereplő csaj szerinted az a kategória, akinek rengeteg pasi udvarol, de aki egyszer friend zone-ba kerül, az onnan nem tör ki, vagy ha még is akkor sajnálatból/pótlékból.
2021. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nézd meg az első 5 percet, abban mondta a pasi, hogy abban volt a nőnél
2021. febr. 25. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:

erre van egy vicces videó(2,5perc):

https://www.youtube.com/watch?v=-xPjsTyS4lY&ab_channel=Casua..


Légy vonzóbb.

2021. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3: "Legyél vonzóbb" :D csak az a rejtély, hogyan. Van aki hiába gyúr, hiába gazdag, tanult, akármi, mégis a gyakorira írja, hogy "miért nem vagyok vonzó". Szóval tenni ellene, mit? A pénz és izmok nem elég, ezt láthattuk sokszor. Akkor mi?
2021. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudsz úgy változtatni a külsődön, hogy vonzónak találjon ki tudsz törni.
2021. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nálam valaki barátzónába kerül, nem véletlenül kerül oda. Pedig van közöttük jóképű is, de egyszerűen nincs meg a kémia. Barátnak nagyon jó, röhögünk, ugratjuk egymást, mintha az öcsém lenne. De sosem kezdenék vele párkapcsolatot.
2021. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Abból nem lehet kitörni, nem véletlenül vagy ott.

Személyiséged oké, jó fej vagy stb de külsőleg mint férfi nem tetszel neki, nem mozgatsz meg benne semmit.

Legyünk őszinték, jópasik nem nagyon vannak friendzone-ban.

2021. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne jó pasi a friendzone ban, utolsó. Miért kéne minden jóképű férfihoz vonzódni? Nálam biztos hogy nem így van.

A kérdésre válaszolva, friendzone ból nem lehet kitörni.

2021. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ki lehet valj szerelmet
2021. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, azzal ki lehet valóban, de akkor annak a barátságnak is annyi. Volt benne tapasztalatom. A srác szerelmet vallot, én kínosan éreztem emiatt magam és inkább leépítettem a kapcsolatot a 0-ra. Ha ez a kérdezőnek megéri, akkor hajrá.
2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!