Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért flegma, bunkó?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon kedves és normális srác vagyok, de nekem valahogy nem megy személyesen az ismerkedés, de Facebookon például szívesen ismerkedek/ismerkednék korombeli, 18-20 éves lányokkal. Némelyikkel egész jól el lehet beszélgetni már a kezdetektől, viszont a legtöbb nagyon bunkó. Pedig semmi olyat nem írok nekik, egy "szia, van kedved beszélgetni?"-re nem tudnak nem bunkó választ adni.

Ez miért van?



2021. febr. 25. 20:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

"Erre nem is egyszerű nem bunkón reagálni."

Hát akkor nagyon elmebeteg lehetsz, meg az is, aki szerint erre ösztönből jön a bunkó reakció. Én fiúként örömmel fogadom az ilyen kérdéseket a másik nemtől, max. kedvesen visszautasítom, ha van valakim.

2021. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 VincentLaw ***** válasza:
100%

A kérdés abból a szempontból nem volt túl jó, hogy a facét hoztad fel példának, mert az egyből támadható pont, és a válaszokból ez szépen ki is derült, arra reflektálva a női oldalról, hogy 'benned van a hiba, az nem arra való' sablonokat lehet durrogtatni (érthető, tényleg nem arra való, de erre itt a gyk-n egyből ugranak).

De a kérdésre válaszolva, nem fennakadva a facén, és tapsztalati példákból kiindulva, a tinderen és a badoon én is tapasztalom ezt, hogy egyre bunkóbbak.

2021. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha szépen utasítanak el, nem tűnsz el. Alapból bunkón kell kezdeni, az ilyen fajta mást nem ért.
2021. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Itt minden olyan válasz le van pontozva, amit fiúk/férfiak írtak, ezek szerint sok lány magára ismert.


Van alapja igenis ennek a sztereotípiának. Ne mondjátok már, hogy minden lány tökéletes és a férfiak a nyomorékok állandóan, mert ez nagyon nem helytálló...

2021. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

"szia, van kedved beszélgetni?"


Ez milyen hülye duma már? Miről akarsz beszélgetni? Már az elején látni fogja, hogy valami idióta vagy, aki nagyon akar valamit, azaz csak egy valamit akar, azt is hülyén. Ez így nem lesz nyerő. Azon kívül Hungarisztánban vagy, már 30 év eltelt a rendszerváltásból, a normálisabb csajok rég elhúztak a francba, az idióták maradtak itt, akik bunkók. De akkor sem kezdünk így, hogy "szia, van kedved beszélgetni"? Ez milyen hülyeség már?

2021. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

24-es, egyáltalán nem mondja ezt senki. A kérdés az, miért vársz el te, vagy bárki, kedvességet bárkitől? Csak mert tetszik, akkor neked tetszően kell reagálnia rád?


Egy idegen ma rám köszönt a bolt előtt, és tudod, mit csináltam? Egy rohadt szó nélkül mentem tovább. Ha köszönne neked egy nagydarab rossz arcú pasas, megállnál vele csevegni? Kétlem.

2021. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!