Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért vagyok lekezelő/flegma/b...

Miért vagyok lekezelő/flegma/bunkó egy fiúval,aki felkelti az érdeklődésem?

Figyelt kérdés

Nem tudok magamon uralkodni ezekben a helyztetekben,és nem is gondolkodok,amikor cselekszek.

Mondok egy egyszerű példát: egy fiú száll fel a buszra,aki szimpatikus nekem első látásra. Rögtön unott arcot vágok,vagy előveszem a telefonom,és flegmán nyomkodni kezdem,majd amikor kikerültem a szituációból realizálódik bennem,hogy mégis minek csináltam ezt,és mire mentem vele...

Az idei évben egy fiú nagyon felkeltette az érdeklődésem. Viszont nem tudok felé nyitni(alapból nem egy kezdeményező típus vagyok)mindig zavarban vagyok,ha ott van a közelemben,mert ezek a korlátozásaim behálóznak engem,és nem tudom őket levetkőzni.

Valakinek van esetleg egy ötlete,hogy miért van ez,és hogyan tudnék változtatni rajta?

Alapból egyáltalán nem vagyok flegma természetű(bár ez igazából helyzetfüggő,de nem mondnanám magam hajlamosnak rá,csak ezekben a kivételes helyzetekben)

Nagyon szépen megköszönném a segítségeket,tanácsokat! :)



2020. okt. 2. 19:50
 1/6 anonim válasza:
Akarattal tudod legyőzni.
2020. okt. 2. 20:01
 2/6 anonim válasza:
Mert önbizalom hiányod van, komplexusos vagy, és beleprojektálsz adott emberbe, helyzetbe olyan gondolatokat, amik nincsenek is ott. Pl. Mit bámul már ez a hülye, tuti zaklatna/nem tetszek neki/a seggem, cicim akármim nézi stb. Meg még gyerek vagy érzelmileg, majd felnősz egyszer. 32F
2020. okt. 2. 20:02
 3/6 anonim válasza:
Biztos aranyos lehetsz :) Csak köszönj neki, mindig amikor meglátod. Egy lánytól/nőtől ennyi is elég 20F
2020. okt. 2. 20:08
 4/6 anonim válasza:
Leírtad. Kiforratlan a személyiséged, nem tudod, hogy adott helyzetben hogyan viselkedj és alapvetően zavarban vagy. Ezért védekezésképp felveszed az álarcot.
2020. okt. 2. 20:08
 5/6 anonim válasza:
Én uez vagyok sajna.
2020. okt. 2. 20:56
 6/6 anonim válasza:
Menekülsz mások és saját magad elől, a lehetséges konfliktusok és csalódások elől. Nekem pl. nagyon rosszul esik, ha mondjuk szemezni szeretnék valakivel, mert tetszik nekem, de azt látom rajta, hogy észre sem vesz.
2020. okt. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!