Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem, hogy mindenki helyettesíthető és senkiben sem találok pluszt.

Tiniként még nagyon szerelmes tudtam lenni és minden új volt. Később, találtam még olyat, aki különleges. A tavaly véget érő, több éves kapcsolatomra is azt tudom mondani, hogy az illető jóval eltért az átlagtól.


Azóta ismerkedtem és még inkább azt látom, amit régen, hogy nem fog meg igazán senki. Van pár típusú ember és ennyi. Van, akivel jó lenne a szex, van, aki jól néz ki, van, akivel pár témáról ellehet beszélgetni, de hogy minden egyben legyen, olyan nincs. És olyan sem, akinél bármit is veszítenék, ha másnap már mással randiznék.


Viszont, ez zavar. Nem erőltetem, hogy kapcsolatom legyen most, egyedül is rendben vagyok, de zavar, hogy talán évek múlva sem fog meg majd senki és csak sablon emberekkel találkozom.


(És sajnos, elég negatívak ezek a sablon emberek. Rosszindulatúak, buták és még sorolhatnám.)


Volt/van valaki hasonló cipőben? Mit tudtatok kezdeni a helyzettel?



2021. febr. 26. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt érzem ismerkedésnél, hogy annyira semmilyenek az emberek. Mindenki érdektelen, senki nem akar igazából kapcsolatot. Természetesen azt mondják, hogy igen, de szerintem csak saját magukat ámítják. Úgy vannak vele, hogy jó lenne..., meg 25-35 évesen már azért kéne.. de azért csak jobb a függetlenség. Ráadásul mostanság (szerintem) annyi szingli van, hogy mindenki a tökéletes ideált keresi, és ha már csak egy aprócska eltérést is találnak az adott illetőben, inkább mennek a következőre.
2021. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor egy cipőben járunk.

Én azt látom, hogy sokan akarnak kapcsolatot, sőt, sok a kapcsolatfüggő is, viszont nem tennének igazán semmit egy jó kapcsolatért. Egyszerűen valamit akarnak, ami beindítja őket és legyen is kapcsolat, mert miért ne... Aztán utána jönnek ide a kérdések, hogy az illető ezt és azt csinálta, mi legyen...

Ezt a tökéletes ideál keresést is látom. Furcsa érzés, hogy a környezetemben vannak olyan emberek, akik amúgy simán passzolnának, de ehelyett másokkal szenvednek, mert úgy érzik, hogy az a megfelelő.

A következőre lépés meg szinte már alap.

2021. febr. 26. 18:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek ismerkedni őszintén csak totál felesleges :D ha érdeklődő vagyok az ijesztő, ha könnyen nyílok meg gyanús XD
2021. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a része is érdekes. Szerencsére, fiatalon kitapasztaltam, hogy mennyit lehet adagolni a másiknak, hogy a másik is akarjon. De, nevetségesnek tartom, hogy ez így megy. Sokan, ha nyeregben érzik magukat, már nem látnak kihívást a másikban.
2021. febr. 26. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom, nincs egy olyan ember, akiben minden megvan, aminek lenni kéne. És nem a hatalmas elvárásaim miatt. Van egy srác, aki szerelmes belém, de ez az egyetlen, ami tetszik benne. Van, akivel jó a szex, de nem szeret. Van, aki okos, érdekes, de nem szeret és nem jó vele a szex. Na nekem elég lenne ennek a 3 srácnak a pozitív tulajdonságai egyben. De ilyen nem létezik..
2021. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ebből a felsorolásból az okos és érdekes az, amit szinte senkiben sem találok meg. :/ Tudtál valamit kezdeni a helyzettel?
2021. febr. 26. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 leszek de egy srác sem fogott meg sosem itthon Magyarországon és szerintem nem is fog, hogy őszinte legyek.😀 Itthon nehéz az ismerkedés, Nyugat-Európában másabb meg a mentalitás, megközelítés is. Értem amit írsz sok ismerősöm van hasonló helyzetben, ez általános jelenség. Szerintem amúgy sokkal jobb egyedül mint olyannal, akivel csak megalkuszol...
2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is kb. ezek a kombók voltak, mint az 5-ösnek. Én az okos érdekes sráccal sajna nem tudtam mit kezdeni, mert a komoly kapcsolat lehetőségét lerázta magáról én meg nem akartam belemenni a szexbe, mert nem is volt vele még olyan jó sem, ami volt, plusz érzelmileg ölt volna, hogy nem kellek neki. Mondjuk ez így is ölt. Az a vicces amúgy, hogy lehet ő is azt hitte csak azért cuppantam rá, mert bárki jó és társfüggő vagyok, közben amúgy másoknál sose adtam ki magam ilyen hamar lelkileg, mint neki. De nyilván én voltam a hülye, mert úgy megörültem, hogy végre valaki, aki értelmes és érdekes.
2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok, a szerelmessel vagyok, mert nekem a legfontosabb az, hogy szeretve legyek.. de rossz lemondani a többiről.. nem tudom mi lesz..
2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7: Mi az, amit másnak látsz nyugaton?


8: Miért nem akart az illető komoly kapcsolatot? Összességében nem akart vagy veled nem?


9: Hú, azért ez így nem lehet jó. Úgy vagy vele és úgy fekszel le vele, hogy igazán nem is tetszik?

2021. febr. 26. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!