Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel 22 évesen? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Nagyon zárkózott vagyok, de ennek ellenére igénylem az emberek társaságát, a figyelmet. Ha megnyílok idővel, akkor teljesen máshogy viselkedem az adott körben.

Eddig nem volt komoly kapcsolatom. Akadt pár fiú, akik neten próbáltak ismerkedni, de nem tudtam tartani a lépést, nagyon rámenősek voltak, el sem jutottunk az első randiig ( volt, aki azzal kezdte az ismerkedést, hogy feleséget akar, és mivel látott az oldalamon kisgyerekekkel képeket, teljesen belémszeretett, a másik srác meg kitudakolta hol lakom és bejelentés nélkül ideállított, mert látni akart stb.)

Nemrég egy másik férfival kezdtem ismerkedni, a képeiből úgy tűnt, ő is olyan mint én, nehezen megnyíló, visszahúzódó, de mégis férfias megjelenésű, kiállású. Az első beszélgetések alkalmával ezt el is mondta, úgy éreztem, hogy ő az akit nekem szántak. Kétszer randiztunk is. Én teljesen megnyíltam felé. Rengeteget beszélgettünk, nevettünk, énekeltünk, ami mindkettőnknek nem mindennapi dolog volt. Végül, 22 évesen megtörtént az első csókom, s azon kívül volt még pár. Sajnos, azt kell mondanom, hogy ezalatt a két találkozás alatt teljesen belezúgtam és elkezdtem nagyon ragaszkodni hozzá. Viszont ő nem ezt érzi. Más két hete nem keres. Ráírtam egy hét után, hogy mi okból kerül, látta az üzenetet, de nem írt azóta sem vissza. Rettenetesen rosszul esik ez, és általában a nap végére mindig sírásban török ki emiatt. Az egyetlen olyan ember, aki feloldott nagyon rövid idő alatt, aki először csókolt meg, fogta meg a kezemet és ölelt, hirtelen eltűnik, és még annyi egyenesség sincs benne, hogy megmondja mi az oka ennek. Megértettem, hogy ezzel azt üzeni, hogy ennek nincs jövője, hogy nem akar semmit sem tőlem. El akarom felejteni, de nagyon nehéz nem gondolni rá, és az együtt töltött órákra. Tudom, hogy nem évekig voltunk együtt, de nekem ez nagyon nagy dolog volt az életemben, és jelenleg úgy érzem, hogy nem tudok ezen túllépni. Valószínüleg könnyebb lenne, ha megmondaná, hogy miért döntött így, könnyebb lenne elfogadni az egyenességet. De ehelyett válaszra sem méltat.

Első lépésként azt kérdezném, hogyan legyek túl rajta, mit tegyek, hogy ne gondoljak rá?

Hogyan változtathatnék magamon, a viselkedésemen, a személyiségemen, ha ez még azoknak a férfiaknak sem jön be, akik elmondásuk alapján maguk is hasonló beállítottságúak?


2018. febr. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, neten és pár találkozás alkalmával mindenki olyannak mondja magát, amilyennek akarja. Ezt nem kell készpénznek venni.

Kifogtál egy ilyet, ez van. Nem ő miatta vagy kibukva, mert nem is ismered. Te abba zúgtál bele, akit idealizáltál és annak köze nem volt ehhez az emberhez. Ha ezek után is ragaszkodni akarsz ahhoz, hogy szenvedj rajta, senki nem tud ettől megmenteni.

2018. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Foglald le magad.


UI: Én 2-3 nap alatt megnyitok akárkit, de ezzel nem akarok visszaélni, mert van gerincem.

2018. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, felejtsd el a netes ismerkedést, próbald inkább élőben. A zárkózottsagod is könnyeben csökkenhet így.
2018. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyem meg a szívedet, hát nagyon sajnálom, én is hasonló vagyok csak a másik oldalról, engem is el lehet varázsolni pikk-pakk, le lehet venni a lábamról ha egy olyan nővel ismerkedek aki lebilincsel (és nem szó szerint! x) ) Talán túlon-túl lelkes vagyok és én is szétidealizálom a másikat és utána csak a nagy kopp (anno főleg)...

Ma már azért óvatosabb vagyok, persze még most is atomlelkes, de már el tudom engedni ezeket (ha így gondolkoztam volna annyi idősen, ahh)

Nem kell semmit sem változnod szinte, csak kicsit légy óvatosabb egy pöppet és ne rakd ki a szívedet az asztalra olyan hamar! :)

Arra meg nem tudok sajnos javasolni semmit, hogy ne gondolj rá, mert hiába mondom azt, hogy nézz sorozatokat, tekerj egy nagy karikát a szabadban, menj el úszni etc. Akkor is be-be fognak villanni a dolgok sajna, ez szépen el fog csendesedni, hidd el! :)


Kitartást és fej a fejjel! :)


39F

2018. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, én most 27 éves vagyok, a Te korodban pont ilyen voltam, mint amit leirtal. En is nagy elmenykent eltem meg az elso radnit 22 evesen, és nagyon csalodott voltam, mert én a sracnak bejöttem, nekem meg o előben nagyon nem - annak ellenere, hogy elotte 2-3 honapig emaileztunk és nagyon szimpi volt, total belezugtam az irasmodjaba... és még ezt a szituaciot is nehez votl feldolgoznom...probalj meg ugy gondolni az egezsre, hogy ilyen helyzet elofordul, meg lehet, hoyg sokszor elo is fog fordulni...

Mit tegyel, hogy ne gondolj ra? Hat meg ha nehez is, probald meg elterelni a gondolataidat, masra koncentralni, pl. menj el sprotolni, vacsira a baratnoddel, fodraszhoz, tanulj, olvass...es keruld a netet, ahol megismerted, legalab egy ideig..par het , és konnyebb lesz :)

Hogyan valtoztass magadon? szerintem csak probalj nyitottabb lenni , bezselgetni az emberekkel, nem csak ismerkedesi szandekkal, esetleg eljarni valahova, ahol tobb embert megiserhetsz, legyen az tanciskola, fitnessz, nyelvtanfolyam, stb. Amikor olyan idos voltam mint te, én is ilyen zarkozott voltam, akkor nyiltam ki igazan, mikor befejeztem a fosulit, elkezdtem dolgozni, a szuleimtol kulonkoltoztem..azota kinyilt a vilag és végre élvezem, hogy benne élek :) De alapvetoen ne akarj megvaltozni, ugy vagy jó, ahogy vagy, és attol hogy visszahuzodo vagy, meg bejohetsz a nem visszahuzodo pasiknak is , sot, sokmindenkinek. Probald epiteni az onbizalmadat.

2018. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm..


Első ésss legfontosabb! A hiba nem benned van! Nem kell változtatnod semmit magadon! :)


A csávó volt a paraszt, ez ellen nem tudsz mit tenni, vannak ilyen emberek sajnos.


Nagyjából tudom min mész most keresztül. Foglald le magad valamivel, bármivel csak a gondolataid ne a srác körül kavarogjanak :D nekem pl az segít ha játszok a haverokkal, a játékra koncentrálok, a taktikázásra stb.. rajzolok, alkotok, szóval bármi jó csak terelje el a gondolataid :)


Ahogy olvastam a kérdésed egyből az villant be, hogy "basszus ez is olyan bolond mint én" xD persze nem vagy bolond :) de én is olyan vagyok mint Te :) Legalábbis hasonló.


[link]


Nincs semmi gond veled ;)


23f

2018. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!