Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is bocsánat, ha hosszú, de ki kell írnom magamból. Nem tudom, mi velem a baj, de úgy néz ki, belőlem hiányzik a "kellegypasi gén". Úgy érzem, a mai párkapcsolatok birtokviszonyok, és emiatt "nyűgnek" érzem, félek, hogy lekorlátoz, és nem tudom megvalósítani az álmaimat. Viszont attól is félek, hogy sosem leszek szerelmes. Egyszer voltam, és az csodás volt, de ő már nincs és azóta képtelen voltam bárkihez is vonzódni. Egyelőre nem bánom, mert leköt, hogy megalapozzam az életem, de egyszerűen az oldalt olvasgatva rettegéssel tölt el, hogy talán már vége, és úgysem fogok kelleni senkinek 30 után. Tudom, hogy ez milyen ellentmondásos, mert tényleg két teljesen ellentétes dologtól félek egyszerre. De alkudjak meg valaki mellett, hogy ne legyek majd később egyedül? Kérlek segítsetek! :(



2018. máj. 17. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha majd találkozol azzal a férfival, akitől megremeg a lábad és pillangók lesznek a gyomrodban, ez az egész hipp-hopp szertefoszlik majd, meglátod. A társra vágyás "génje" benned is ott van, csak kell az erre a posztra megfelelő illető.
2018. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Barátkoznod kellene szerintem nagyon sok emberrel... aztán vagy alakul valami vagy később lesz sok barátod akikre mindenben számíthatsz és nem leszel egyedül... Ha most nem szeretnél kapcsolatot akkor szerintem felesleges erőltetni... Keress sok barátot.
2018. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Barátkozom. És tényleg, tényleg próbálok nyitottabb lenni. De 26 vagyok és nem dughatom homokba a fejem: három év telt el, és még mindig mindenkiben őt keresem. Persze, most nem állok készen, érzem én is, plusz most alapozom az életem, be kell fejezni az egyetemet, munkát találni. De milyen esélyem lesz 29-30 évesen, úgy hogy nem akarok gyereket és nem is vagyok túl csajos?
2018. máj. 17. 18:32
 4/14 he84 ***** válasza:

Na akkor úgy néz ki, hogy hasonló nő lehetsz kérdező, mint amilyen én. Ugyanis én is 30 felett vagyok, akinek nem volt még sose párkapcsolata. Némiképp én is ettől félek, hogyha párkapcsolatba kerülök, akkor koráltoltabb leszek a párom miatt. Ő miatta és senki más miatt nem szeretnék másokat nagyon elhanyagolni, főleg nem egy régi jó barátomat. Lehet hogy hiába félek ettől, mert nagyban függ a másiktól is, na de ez engem is aggaszt néha. Gyereket pedig én se akarok, ami teljesen biztos, senki nem tud róla meggyőzni, hogy majd másképp lesz és hogy akarjak. Semmi értelme győködni, megvannak az okaim és néha eléggé makacs vagyok. Ezeken kívül nekem igazából nem annyira hiányzik a szex, tudom jól hogy vagy nem igényelném, vagy csak ritkán kis eséllyel. Ennek is megvannak okai. Esetleg 1-2 intim dolog lehet nálam attól függően, de konkrét behatolásos szex az nem. És én se vagyok túl lányos, hanem kívül és belül is egy fiús nő vagyok, aki nem hajlandó mindenféle divatot csak úgy követni, szerény vagyok, hűséges és nagyon őszinte. Meg gyakran komoly is.


Ám mindezektől függetlenül ne aggódj, csak mert valaki 29-30 éves, vagy több, az nem azt jelenti, hogy akkor túl késő és nem fogsz senkinek se kelleni, ez túlzás! Ez mindenkire értendő, nem csak rád! Van akinek nehezebb, van akinek nem, ezt általában jobb elfogadni!

2018. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 he84 ***** válasza:
És mielőtt még félreértenéd te, vagy bárki más, aki ezt itt olvassa, nekem nem elsődleges célom a párkapcsolat. Néha 1-2 intim dologra vágyok, mint petting, 1-2 apróság, maximum orálig, de mint mondtam, én konkrét szexet nem szoktam igényelni. Bocsi, hogy itt beszéltem erről, de egy kicsit kezdett ide passzolni. Ha valaki barátilag benne van legalább néha pár ilyen intim dologban, az nekem bőven elég jó esetben, de párkapcsolaton belül is ennyire vagyok vevő leginkább. Aki elfogadja, az elfogadja, aki nem, az nem. És még mielőtt félreértés lenne esetleg, ez nem azt jelenti, hogy minden baráttal intim dolgokat tettem, vagy teszek, nem így van, ez függ pár dologtól és nem bárkinél. Na meg alig van így is barátom, tehát kevés.
2018. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott és ne az exedet keresd másokban. Semmi gond sincs, csak engedd el, zárd le végleg.
2018. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak nyug... 30 után az még négy év, és amúgy se jelent semmit, attól,hogy kerek szám.

Miért ne kellenél bárkinkek?

Neked nem kell bárki - helyes- de valaki, meg majd igen.

Láthatóan nem tudsz túllépni az exen, az az egy problémád van.

Ha meg nem akarsz gyereket, az idő sem sürget.

Ne párkapcsolatról gondolkozz, ne keress, ismerkedj, barátkozz, alapozd meg az életedet, élj - nyitott szemmel, szívvel.

2018. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Talán csak az itt olvasottak miatt pánikolok, de félek, hogy soha többet nem tudok senkibe beleszeretni. Évek óta senki még csak meg sem fogott. Olyan szinten sem, hogy azt mondtam volna, na ő jól néz ki. Meg nálam eddig sem nagyon próbálkoztak olyanok, akik szóba is jöhetnének. Mármint dupla olyan idős férfiak próbálkoznak, mint én. Vagy olyanok, akiket gyerekkorom óta ismerek, és "bácsiztam" már akkor. Esetleg holtrészegek. A legfiatalabb, aki próbálkozott 40-es volt, és szerintem inkább szervkereskedő, mint "udvarló". Legalábbis szó szerint megpróbált lekapni a bicikliről, ami itt a határtól egy méterre inkább rémisztő... Pedig szépnek tartanak, tehát nem azzal van gond. Anyukámnak szokták visszamondani, hogy ez vagy az milyen szépnek tart. Mondjuk tényleg inkább magányos hobbijaim vannak. Csak belegondolva, leélni úgy egy életet, hogy senkim nem lesz? Persze, egy-két barát akad, velük napi kapcsolatban vagyok, de úgy érzem, csőd az életem. Lesz egy szép karrierem (egyetem mellé úgysem fér most más, az meg még gyakorlattal is két év), utazhatok, de egyedül öregszem meg.
2018. máj. 21. 15:25
 9/14 anonim válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták légy túl az előzőn, ez fontos.

De mondok (írok) neked egy lehetséges okról. Azt írod nem akarsz gyereket. A legtöbb pasi bár nem mondja, de ösztönből olyan párt keres aki majd megszüli neki a gyerekeit, főleg ha már a pasi 30 körül, vagy felett van.

Viszont meg tudlak érteni, 37 éves Pasi vagyok és nem akarok gyereket és nekem sem volt egyszerű olyan lányt találni aki szintén nem akar, mert azért a nőknél is megvan ez, hogy gyereket akar. Mikor egyedül voltam és párt kerestem többen azt mondták, hogy egyszerűen érzik, látják, hogy nem lennék jó neki mert Ő családot akar és velem nem tudja azt elképzelni, ami igaz is hiszen nem akarok. Nem kell félned, hogy mi lesz 30 felett. Egy ismerősöm most 47éves és éppen kapcsolatot váltott :) és úgy néz ki mint egy 20 éves szerelmes tini. Mikor 30alatt voltam hasonlóan éreztem én is. Csak engem mindenki lehülyézett, hogy nem akarok gyereket. Viszont megnyugtatlak vannak olyan pasik akik így gondolják, csak kevesen és sajnos ezáltal kisebb a találkozás esélye is. Ne hagyd, hogy ez elszomorítson vagy aggodalomra adjon okot. Említed a lekorlátozást is. Igen egy párkapcsolat lekorlátoz, lemondásokkal jár. Aki ezt nem vallja be az nem lát tisztán. Viszont találhatsz olyat aki segít az álmaid elérésében. Például a leírásod alapján vállalkozói részben kell keresgélni. A vállalkozók máshogy látják a dolgokat. Más a gondolkodásuk és hasonló a miénkhez (én is vállalkozó vagyok). Ebben a körben nem nézik le azt akinek nincs gyereke (legalábbis a többsége aki jól gondolkodik).

2018. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a továbblépésen még dolgoznom kell, és igyekszem is. Csak olyan pokolian nehéz túlélni egy olyan világban, ahol ő nem létezik. És itt folyton azt olvasom, hogy 25 felett, de főleg 30 felett már húzd be füled-farkad és alkudj meg, örülj, ha bárkit találsz. A egyetemből és a munkából adódóan kevés ismerősöm van, és többségük férfi, akiket nem érdekel a párkapcsolat semmilyen szinten, így csak innen tudok kiindulni. A vállalkozói közeg lehet bejön, mert ha minden jól megy, én is arra mozdulok majd, bár én más orszégban is gondolkodom. Szóval az is lehet, hogy nem maradok itthon.
2018. máj. 21. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!