Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek 36 éves koráig még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 36 éves koráig még nem volt párkapcsolata, és teljesen tapasztalatlan, annak már elvileg túl késő, és felesleges megpróbálkoznia az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Minden korszaknak megvan a maga sajátossága. Az első csókon, az első randevún vagy szexuális együttléten az ember jó esetben 17-18 évesen, vagy valamivel később (sokan még ennél is korábban) esik túl. Huszon éves korunkban tovább tanulunk, tervezzük a karrierünket, huszon-harminc éves korunkban már családot alapítunk, és saját egzisztenciát alakítunk ki magunknak, 40 éves korunkban pedig a legtöbben a karrierünkre összpontosítunk, 50 éves korunkban pedig még inkább, mert félünk, hogy a fiatalabbak esetleg átvehetik a helyünket. Nem szeretem a sablonozást, de az életben ez valahogy így szokott kinézni. Sokszor úgy érzem, hogy ha 36 évesen a párkapcsolat (és minden, ami ezzel együtt jár) még kimaradt az életemből, akkor már le is késtem róla, és teljesen felesleges még a gondolatával is foglalkoznom (ami rosszul kezdődik, az rosszul folytatódik, és rosszul is végződik/ami nem megy, azt teljesen felesleges erőltetni). Valahogy így szoktam ezekről gondolkodni. Rosszul gondolkodok? Józan tanácsot szeretnék kérni tőletek - és még mielőtt különféle jelzőket kapok - egyáltalán nem az önsajnáltatás motivált, amikor megírtam a kérdést.

2021. febr. 26. 19:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Ki akar 40 alatt elvált anyukákkal lenni (gondolom a kérdező sem), amikor bőven van még gyerektelen 28-35 közötti nő is.
2021. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
#21 dogolj meg?
2021. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%

Én már húsz évesen tudom, hogy nem lesz senkim.


Akkor neked hogy lehetne? Még nálam is ezerszer rosszabb helyzetben vagy.


20F

2021. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
20 évesen még előtted a világ, nagyon fiatal vagy, fel a fejjel! Nem szabad, hogy ennyire pesszimista légy!
2021. márc. 1. 12:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindent a maga idejében..
2023. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!