Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetlen PUA mester sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetlen PUA mester sem hajlandó nekem GARANTÁLTAN nőt intézni komoly sikerdíjért sem, akkor kijelenthetjük, hogy tényleg reménytelen ocsmány a kinézetem van kamu az egész?

Figyelt kérdés

Még a mostani covidos uborkaszezonban sem találok olyan oktatót, aki sikerdíjért hajlandó lenne embert faragni belőlem. Mindegyiknek előre kéne a pénz a semmire, aztán kiköpne magából pár motivációs idézetet meg modaná, hogy arra meg arra a lányra menjek rá. Ezt én ugyanúgy meg tudom csinálni, ennyi erővel én is lehetnék oktató.


Hiába nem vagyok elhízott, hiába vagyok ápolt meg tisztálkodom rendszeresen, még egy jóképűbb szakadt csöves is simán lepipál.


Kijelenthetjük, hogy ugyanaz a kamu, mint a befektetési tanácsadásnál meg a biztosításnál? Először kérik el a te pénzed és felelősség nélkül próbálnak meg okoskodni? Egyetlen ilyen csicska oktató sem meri vállalni a felelősséget azért, hogy te tényleg juss valamire az életben?


Én az a típus vagyok, mint Jean Claude Van Damme, csak én nem a harcművészetet akarom kitanulni, hanem azt, hogy hogyan tudjam elérni, hogy szerelmes legyen belém a nő. Igazi vonzalmat ébreszteni, nem kamu számcserét, ami után körberöhög a barátnői előtt aztán letilt. Nem a sokadik randija, ami "csak" egy kávémba fájt, de utána megy a szokásos dugópajtijához. Én akarok lenni a szokásos dugópajti, akivel kibeszéli, hogy egy csicska gyerek megint meghívta őt kávéra.


Hol vannak ilyenkor ezek a menő, nagyarcú oktatók? Ilyenkor eltűnnek, mert mindenki nyuszi, mint McFly?



2021. febr. 27. 00:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%

hat aki ezeket a pick up artistokat komolyan veszi, az meg is erdemli. igen, ez valoban olyan, mint a mlm vagy az ocska biztositasok, nagyreszt a buta, ketsegbeesett emberek hiszekenysegere es remenytelrnsegere epit es joreszt csak a lehuzasra megy. behulyites az egesz.

illetve amugyse az lenne a lenyege, h GARANTANTAN szerez neked not, csak ‘megtanit csajozni’ ami szintugy fszsag, de cselekedni helyetted senki nem tud. a garantalt, fix not ugy hivjak, hogy prosti, bar azert is ugyanugy fizetsz, mint egy PUA-nak, de legalabb fix.

de hulyeseg mast ocsarolni azert, mert te nem tudsz csajozni.


ezen kivul:

‘ hogy hogyan tudjam elérni, hogy szerelmes legyen belém a nő. Igazi vonzalmat ébreszteni, nem kamu számcserét, ami után körberöhög a barátnői előtt aztán letilt. Nem a sokadik randija, ami "csak" egy kávémba fájt, de utána megy a szokásos dugópajtijához. Én akarok lenni a szokásos dugópajti, akivel kibeszéli, hogy egy csicska gyerek megint meghívta őt kávéra.‘


most dugopajti akarsz lenni vagy azt akarod, hogy szerelmes legyen beled a no?!? nagyon nem ugyanazaz.

2021. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
60%
Nezd meg a counterpart sorozat elso reszet. Egybol latni fogod, hogy a ket vilagban elo ember mennyire mast sugaroz, pedig ugyanaz a szinesz jatssza a szerepet. Mellesleg hatalamas szineszi alakitas. Utana gondolkozz el azon, hogy megis mi a fene a ketto kozott a kulonbseg. Arra lesz szukseged.
2021. febr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, KIZÁRÓLAG a belső tulajdonságaid összességét tekintve te egy vonzó személyiségű embernek tartod magadat?
2021. febr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

#1: "most dugopajti akarsz lenni vagy azt akarod, hogy szerelmes legyen beled a no?!? nagyon nem ugyanazaz."


Tartós dugópajtihoz szerelem vagy minimum brutálisan erős fizikai vonzalom kell a nő részéről. Igazából egy férfi szemszögéből az a párkapcsolat csúcsa, ha a nő ennyire átadja magát neki. Hiszen onnantól a férfi kezében a döntés, hogy akar-e a nőtől párkapcsolatot.


#3: Fogalmazzunk úgy, hogy ha testet cserélhetnék valami tipikus jó pasival, akkor én lennék a szexisten és bármikor bárki elé kiállnék és szedném fel sorban a legjobb nőket bármelyik tetszőleges téren Budapesten.

2021. febr. 27. 01:54
 5/45 anonim ***** válasza:
84%

jaa, szoval te nem parkapcsolatra hajtasz, hanem azt akarod, hogy odalegyenek erted a nok, akiket te csak szexre hasznalnal es ugy akarnal valogatni koztuk, ahogy reggel kivalasztod a zoknidat. aha, ezutan a felszines mentalitas utan ne legyel felhaborodva, ha esetleg a nok is ‘felszinesek’ es azt nezik, ki mennyire jo pasi.


egyebkent meg a ‘szexistensehgez’ annal tobb kell, hogy jo pasi legyel. de majd ha egyszer elveszted a szuzesseged, megtudod.

2021. febr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
#5: De párkapcsolatra hajtok, de olyan nővel, akinek tényleg én kellek. Szexpiaci értékben akarom egy szintre hozni magam a nőkkel, hogy ne legyek papucs, akivel úgy játszik egy nő, mint bábmester a bábjával. Egyenlő szinten akarok lenni a nővel, ehhez pedig szükséges az, hogy legyen más nő is, aki oda van értem és visszautasíthatom. Addig, amíg a párom meg nem csal, mert utána valamelyiket nem fogom visszautasítani.
2021. febr. 27. 02:40
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

#6: ez nagyon-nagyon rossz elgondolas. oszinten mondom, hogy engedd el ezt a passziv-agressziv ellenseges hozzaallast, mert igy soha nem lesz nod. nem attol leszel ‘egyenlo szinten’ egy novel, ha visszautasitasz masokat. a visszautasitas semmit nem ad hozza az emberhez, nem leszel tole elorebb, nem is kellemes es sokra nem mesz vele, ha neked nem tetszo/szimpatikus emberek akarnak toled valamit.

nem ebben kell merni, egy normalis not kell keresni, aki magad miatt kedvel, nem azert, mert x masik nonek is bejossz, meg nem azert, mert papucsot akar beloled csinalni.

2021. febr. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen dolog olyan, mint a teleshop: Jó pénzért adnak valamit, ami működik, de csodát ne várj. Én nem vágom annyira ezeket a PUA dolgokat, de szerintem értelemszerűen csak adnak pár tippet és ennyi. Nem fog instant nőcsábásszá tenni senki, akármennyit fizetsz is neki.

Egyébként, nem is értem ezeknek a légjogosultságát. Egyszerűen nézd meg, hogy a nálad sikeresebb ismerőseid mit csinálnak. Jobb a szövegük? Jobb a kinézetük? Hát, akkor javíts ezeken. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek nem megy a csajozás, de pár apróságon kéne csak javítaniuk. És hiába mondtuk nekik többen is, hogy min, nem javítottak semmin. Max. pár napig.


Ahogy kivettem, szerinted a külsőddel van gond. Akkor menjél el gyúrni. Csináltass valami jó hajat. Hordj jobb ruhákat. És ennyi.

Emellett, azért szerintem a belsőddel sem okés minden. Azt írod, hogy nem akarsz papucs lenni. Hát, akkor ne légy. Ne érezzék rajtad, hogy kétségbeesett vagy. Ne érezzék, hogy nincs más. Ne válaszolj hiszti esetén egyből a másiknak és hasonló dolgok. Tök apróságok, de sokat érhetnek.

2021. febr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#8: A kinézet lehet, mivel az összes többinek nincs jelentősége, még ha egyesek ennek is tulajdonítják. Hiába van bármilyen jó szöveged, maximum szórakoztatod a nőt, amíg a jó pasi learatja a babérokat és még csak meg se kell szólalnia, mert mindig van egy ügyeletes bohóc, aki azt hiszi, hogy jó dumával majd megkapja a nőt. Nem. Akkor kapja meg, ha a nő akarja.


A pénz szintén. A jó pasi lehet csóró is, a nő meghivatja meg eltartatja magát a gazdag pasikkal.


A ruha sem lényeg, ha jó pasi vagy. Lehetsz szakadt migráns is, akkor is téged, a jó pasit fogja választani a nő, nem az öltönyöst, aki 10 centivel alacsonyabb meg nem lapátállú.


A kétségbeesést nem érzik rajtam, ezért nincs senkim. Mert akkor lehetne valakim, ha futnék utánuk, mint rengeteg más férfi. Ha a lábuk előtt hevernék. Akkor lehetne talán. De az ilyen kapcsolatokat nem tartom sokra, ahol a nő érdekből van a férfi mellett.

2021. febr. 27. 04:13
 10/45 anonim ***** válasza:
94%

Na, itt elég sok a bibi.


A külső számít, nagyon is. Én is azt mondom, hogy a legfontosabb. DE, ezen elég sokat lehet javítani. Amíg erre nem vagy hajlandó, igazából nincs is miről beszélni. Addig, nincs benned semmi plusz, csak sóvágás.

És igen, hiába javítasz a külsődön, mindig lesz nálad jobb pasi. Ettől, még simán csajozhatsz. Nem csak a legjobb pasik csajoznak.


A pénz meg persze, hogy sokat számít. Ha tehetnéd, te is előbb mennél el egy olyan csajjal, aki fizeti az egész életed, mint aki nem. Ettől még vannak olyan dolgok, amiket pénzzel nem lehet nyújtani. Pl. a nagy farkat vagy a különleges személyiséget.


A ruha pedig ugyanúgy számít, mint a külső. Az a tálalás. Nem, szakadt srácokat nem imádnak helyes pofival sem. Elég megnézni, hogy bizonyos telepiek milyen nőnek kellenek és más igényesebb, de ugyanúgy kinézők milyeneknek.


És de, a kétségbeesést simán érezni rajtad. Főleg azzal, hogy gyakorlatilag azt írtad, hogy akkor kaphatsz nőt ideiglenesen, ha a lába előtt heversz. Ezt szúrja el leginkább a legtöbb hozzád hasonló. Ha néha simán nemet mondanátok, máris több érdeklődő lenne felétek. De, ti egyszerűen átmentek papucsba. Nálatok jobb pasik is simán elbuknak ezzel mindent.

2021. febr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!