Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondtam apámnak, hogy tanítson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam apámnak, hogy tanítson meg csajozni, azt mondja, hogy azt is ő tanítsa? Nem mond semmit, csak hogy ez magától értetődő szeritem azt hiszi. Másoknak is ezt mondják?

Figyelt kérdés

#csajozás #tanítson #magától értetődő
2021. febr. 27. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Persze ezt hangoztatni is kell." Ez a lényeg. Ha nincs semmid akkor is fel kell vágni olyan dolgokkal amik "valójában nem léteznek", de el kel lhitetni, hogy vannak.

Szóval ha egy csoró proli, gyári munkás vagy akkor erőn felül kell költeni látszat dolgokra, drága ruhákra, autóra, ékszerekre stb. hogy feltűnő(bb) legyél.

2021. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolso. Nem, nem eleg a latszat. Legyen mögötte valos tartalom is, vagyis penz.
2021. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rég halott ügy ha a pénzzel akarsz felvágni. Sokan megveszik a használt régi bmw, audi, merciket mer az kell a fullos bula picsája alá, más meg egy alap autóval is megkapja ugyanazt vagy jobbat. Azért a kinézetet teljesen ez nem kompenzálja.
2021. febr. 28. 14:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem mindegy neked hogy kapod meg azt a p.ncit? Kocsival, vagy helyes arccal? Az eredmény ugyanaz, ha pár numerára kell az adott nő.
2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igazad van 14#, mindegy milyen módon jön össze ha összejön

Viszont én attól tartok hogy végül drága kocsival is ugyanúgy elvesznék a csajozásban mint anélkül, ezért nem mertem kiadni a pénzt érte. Nekem pl. max egy pár millás kocsira futja és kifújt, de ha csak ennyi kéne a csajozáshoz és nem félnék tőle hogy a kiadott pénz a célom szempontjából felesleges, már rég megvettem volna azt a bmv-t

2021. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kell egy normalis lakas, egy megfelelo jo allapotu auto, egy kis izgalmas (utazgatós) elet es tuti nem maradnak el a nok sem, ha kitartoan probalkozol (30 bol 1 ha osszejon az jo arány)
2021. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16-os az utazgatás már sokat segít igen. Több esélyed van így szép lányokra, igaz azok fizetősek is. 15-ös pár millás kocsikkal nem sok esélyed lenne ha anélkül se volt. Pár évvel ezelőtt még ez talán elég volt, ma már nem. Esetleg új luxusautó meg villa, na az már befutó.

Jókor jó helyen legyél nagyon sokat számít, és ne szalaszd el a lehetőségeket, szerintem ez az ami igazán számít. Lehet nekem luxusautód vagy akármi, ha egy jobbképű éppen jó helyen lévő pasi el tudja csábítani helyetted azt a nőt.

2021. márc. 1. 14:59
 18/19 anonim ***** válasza:

10: Régen így volt, de ma már egyre kevésbé. Nem mondom, hogy nem lehet pénzzel csajozni, de attól, hogy 750ezred van, semmivel sem leszel sikeresebb egy random irodai munkásnál.


Ha van mondjuk havi 3 millád + 100milliós lakás + új felső kategóriás autó, akkor talán még működhet a dolog valamennyire pár évig a falusi elavult gondolkodású lányoknál...


Akiket látsz, hogy gazdagok és nőznek, nem azért megy nekik a csajozás, mert gazdagok, hanem azért lettek gazdagok, mert jól néznek ki.

2021. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hanem azért lettek gazdagok, mert jól néznek ki


??????????????????????


Egy kezemen meg tudom számolni hány jól kinéző gazdag ismerősöm van. Persze ha azt nézzük, hogy 100 kiló alatt nincs férfi, és az néz ki jól, aki ennyi, akkor okés. Meg kb 5/4 ilyen gazdag ismerősöm egy ronda malac, de agyilag topon vannak.

2021. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!