Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye nem igaz, hogy a 35-40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem igaz, hogy a 35-40-es nők közül csak az lehet egyedülálló, akinek van gyereke vagy selejtes?

Figyelt kérdés
Ismerősöktől hallottam, hogy ilyen korban amelyik nő egyedül van, az totál őrült vagy hisztérika vagy más módon selejtes.

2021. febr. 28. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy nő szingli, a legritkább esetben az ő hibája. Egy nagy csalódás évekre el tudja venni a kedvét az együttéléstől.
2021. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem igaz; sok ilyen korú nőt cseszett át a párja, akivel éveket pocsékolt el az életéből, és ezért maradtak társ nélkül.


Megjegyzem elég hasznavehetetlen lenne az oldal, ha a nők is elkezdenék hisztiből lemásolni, és átírni a férfiak olyan kérdéseit, amikben a nőkről írnak rossz fényben.

2021. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
A gyerek csak a gyk-n probléma. A legtöbb elvált hölgy elvált férfivel jön össze. Ők a mozaik család. Egyedülálló 35-40 körüli hölgy. Lehet éppen hosszú kapcsolata szakadt meg. Lehet kis faluban, zárt közösségben élő. Lehet NEM AKAR kapcsolatban lenni. Már miért lenne selejtes? Egyáltalán mit értesz ez alatt kérdező? Ki a szerinted selejtes?
2021. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
39 éves egyedülálló nő vagyok. Nem vagyok sem őrült, sem hisztérika, sem selejtes.
2021. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Az azért elég beszédes, hogy az itteniek szerint a 35-40-es egyedülálló férfiakkal biztos valami komoly probléma van, míg az ugyanilyen korú nők csak a sors áldozatai vagy nem is akarnak kapcsolatot, de az szinte biztos, hogy ők nem hibásak.
2021. márc. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

#15: ez csak a te agyszulemenyed. viszonylag keves kerdest lattam itt 30+ os egyedulallo noktol, amikben a ferfiakat es a naluk esetleg szebb/vekonyabb/okosabb noket ocsaroljak.

ellenben az incel horda napi tobb frusztralt, ostoba, nogyulolo kerdest kiir, persze nem csak a noket szidjak, hanem a jokepu/magas/penzes ferfiakat is. a noktol kb csak szex kene nekik, de azt elvarjak es alapbak tekintenek, es keptelenek felfogni, hogy ahhoz le kene vetkozni a taszito, nogyulolo szemelyiseguket es nem az a gond, hogy nem keresnek netto 500-at vagy nem erik el a 180 centit, hanem, hogy emberileg undoritoak.


bar gyanitom, ugyanaz a 4-5 elettelen nyomorult irjalja ki az osszes kerdest. ennek a noi megfelelojebol nem igazan lattam egyet se.

2021. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16: Ne csak a kérdéseket nézd, hanem alattuk a válaszokat és az értékeléseket és máris meglesznek azok a 30 feletti nők.
2021. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!