Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya vagy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagy nagyon kövér férfiak adnának vagy ti adnátok esélyt egy csinos vonzó nőnek ha személyisége borzalmas lenne? (hisztis, buta, undok, minden baja van stb.)

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés megfogalmazása helytelen.

Itt a csinos nő lenne az, aki esélyt ad.

Akármilyen a személyiségük, a jó nők mindig elkelnek.

2021. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Megismerkednék vele, lássuk, mire megyünk.

Nem vagyok sem csúnya, sem kövér.


44/F

2021. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem,mert úgysem tartana sokáig,ha borzasztó a személyisége.
2021. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Akármilyen a személyiségük, a jó nők mindig elkelnek."


Ennyire felszínesek illetve igénytelenek lennének a férfiak?

2021. márc. 1. 08:52
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
#4: igen, ennyire azok.
2021. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Már nem! Én átlagos pasi voltam, most már igazánból már annak sem mondanám magam mert pocakos lettem az elmúlt pár évben, voltak nagyon csinos vonzó barátnőim de ez hamar véget vettem a kapcsolatnak, de ha igaz bármilyen kinézetű számomra vonzó nőre akkor sem adnák már esélyt mert változni úgy sem fognak, és minden áron bárkit én sem akartam, akarok!

F

2021. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5: Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a férfiak egy jelentős hányadának puszta szépséggel is el lehet csavarni a fejét. De ez nem azt jelenti, hogy puszta szépséggel hosszú távon meg is lehet tartani őket. A megszokás néhány év alatt a legszebb nő vonzerejét is leépíti a férfiban, s egy ponton túl átbillen a mérleg, a férfinak elege lesz a nőből. Elég csak megnézni a különc, makacs, egoista és hiú amerikai filmsztár-szépség nők magánéletét: házasságaik csak a legritkább esetben hosszú életűek. Már fel sem kapja az ember a fejét azon, hogy valamelyikük épp most jelenti be, hogy ötödször megy férjhez. Az ilyen nők a válóperes ügyvédek legjobb kuncsaftjai.
2021. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon csúnya vagy nagyon kövér férfi vagyok. Bárkinek adnák esélyt. Bárkinek a személyiségét el tudnám fogadni. A baj az, hogy hiába vagyok gazdag, a nők nem adnak nekem esélyt a külsőm miatt. Nem csak a vonzó, de a ronda, hozzám hasonló, sőt a tőlem rosszabbul kinézők sem.

Március 8-án lesz a 40. szülinapom. Akkor tervezem fölakasztani magam.

2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

amugy igen, rossz a kerdes, egy nagyon jo kinezetu, de szornyu szemelyisegu no talalni fog maganak olyan balekot, aki meg csak nem is csunya, nem is kover, de inkabb szenved egy 10/10 es kiallhatatlan harpia mellett, minthogy leadja a szintjet egy atlagos, de jo szemelyisegu nore. aztan meg megy a hiszti, hogy igy meg ugy atverte, megcsalta a no, pedig o mennyire szereti, de valojaban nem tud a kulsejen kivul egy jo tulajdonsagot sem megemliteni.


VAGY a masik opcio, h ezek a nok szinten jo kulseju, de kiallhatatlan szemelyisegu csavokkal jonnek ossze, akiknek kb mindegy, mert ugyanolyan rohadekok ok is. zsak a foltjat.

2021. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"hiába vagyok gazdag (...) Március 8-án lesz a 40. szülinapom"



Ha kimesz Balira, marcius 8-ig bezarolag meg feleseget is talalsz, ha az kell. Sajnos jarvanyhelyzet van, maradsz a seggeden, kotellel a nyakadban :(



36F incel

2021. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!