Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as pasinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as pasinak nincs saját lakása, lemondhat a tisztes párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ez a tapasztalatom budapestiként sajnos. Mi lehet ennek az oka????

2021. márc. 1. 11:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Vőlegényem is lassan 30 lesz, az én lakásomban lakunk és épp közösre gyűjtünk.


Budapestiek vagyunk mi is.


Valószínűleg nem jöttem volna össze vele, ha azt látom rajta, hogy életképtelen és nem tud bánni a pénzzel, de hogy konkrétan lakást várjak egy olyan embertől, aki 10 éve sem állt munkába és eleinte lószar bérrel indult (pont mint én), amiből értelemszerűen nehezen lehet félretenni? Kérlek. Ha nem örököltem volna 20 millió forintot, én is egy senki lennék 5-8 millió forint megtakarítással, azzal keg akár ki is törölhetem, ha nem a leprában akarok venni valami szocreál putrit.

2021. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
azert kell lemondanod a ‘tisztes parkapcsolatrol’ mert ilyen hulyesgeket kerdezgetsz.
2021. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Én diplomás vagyok piacképes szakmával, egész jó alkalmazotti nettóval, de egyedül az mentett meg, hogy 31 évesen örököltem egy átlagos budapesti lakás árának megfelelő összeg 3/4-ét, amit beletettem egy lakás önerejébe. (Tudom ez szerencsés volt és nem számíthat ilyenre mindenki.) És hát elég látható volt a különbség előtte és utána sajnos ismerkedéskor, amikor a "Hol laksz?" kérdésre nem azt írtam, hogy albérletben lakótárssal, hanem a lakásomban.


Nem azt mondom, hogy előtte szűz voltam és utána Casanova lettem, ne gondoljatok szélsőségekre. De azért bizony volt különbség utána ismerkedéskor a sikerek arányában, az érdeklődés fennmaradásában. Mindez a kib... lakás miatt valószínűleg, mert más tekintetben nem lettem más ember egyik napról a másikra.

2021. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem is az a lényeg, hogy albérlet vagy saját, hanem az, hogy anyád miatt nem lehet reggel/éjjel kimenni bugyiban a konyhába és nem lehet megfelelő hangerővel szexelni, vagy nincs ilyen probléma, mert egyedül bérelsz egy lakást vagy olyan emberekkel, akikkel utána nem kínos egy asztalnál reggelizni. Abból már én is kinőttem, hogy bárkinek a szüleire kell tekintettel lennem, ha nála vagyok.
2021. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
A lakás szexközpontú kavarás szakaszban búvóhely funkciót tölt be tehát csak annyival jobb a pl a lakótársmentes albérletnél hogy “amit albérletre költenél azt költheted így rám is”. A fészekrakó irányultságú lányok igénylik az igazi funkcióját hogy a biztosba szülhessenek
2021. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Randi előtt egyik nő se kérdezte meg, hogy van saját lakásom, később sem okozott gondot, hogy albérletben élek. Szerintem nálad sem a saját lakás a gond, máshol keresgélnék.
2021. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Le! Az egy lúzer.
2021. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
6. Normális esetben akár randi előtt beszélgetéskor, akár az első randin szóba kerül, hogy ki hol lakik. Ezek olyan alapvető kérdések, amik mindenhol felvetődnek.
2021. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos igen...


Ha harmicas férfi vagy akkor gondolom a 25+ nők a célcsoportod. Nekik viszont már esedékes a családalapítás. A gyerekhez pedig megfelelő alapok kellenek. Magyarul kell egy lakás.


Egyszerűen a nők számára sokkal vonzóbbak a saját lakásos pasik, mint az albérletrabszolgák vagy a mamahotelesek.

2021. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
41%

"de egyedül az mentett meg, hogy 31 évesen örököltem egy átlagos budapesti lakás árának megfelelő összeg 3/4-ét, amit beletettem egy lakás önerejébe."


ez annyira k..rva gyakori dolog és elvárás, hogy te örökölj. Ha lehet ne adósságot, hanem egy lakást, de nem mindegy melyik kerületben. LOL XD

2021. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!