Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hozzam be a párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam be a párkeresési hátrányomat? Egyáltalán miért ilyen nehéz manapság párt találni?

Figyelt kérdés

(Elnézést, kicsit hosszú lett, de muszáj mindent leírnom, nagyon frusztrálnak ezek a gondolatok.)


Eléggé fura lesz az én történetem. Ugyanis 21 éves vagyok, soha nemvolt még barátnőm. Introvertált vagyok, nehezen nyílok meg. Viszont nem szeretnék beképzelt lenni, de nem vagyok olyan csúnya, többször fordult már elő, hogy lányok kezdeményeztek nálam. Én viszont egyszer sem foglalkoztam velük, mert egyszerűen nem tudtam kezelni a helyzetet, nem tudom mit kell csinálni akkor, ha bejövök valakinek. És ez így megy évek óta.


Viszont hétvégén egy olyan lány írt rám, aki már kiskorom óta tetszik. Írta, hogy szimpatikus vagyok neki, és most pont van egy kis szabadideje. Én meg egyszerűen nem tudtam neki mit írni. Nem tudom, hogy egy olyan emberrel, akiről nem tudsz semmit, és ráadásul lány, hogyan és miről lehetne beszélgetni. Képtelen vagyok ismeretlen lányokkal beszélgetni. Most az hogy ilyen közhely kérdéseket teszek fel, hogy mik a hobbijaid, miket szeretsz stb. hát nap-mint nap minden random szerencsétlen így ír a lányokra a neten, nagyon egyedi. Azzal csak lejáratom magam. Bár aztán végül az lett, hogy kínomba ilyen állásinterjú style-ba elkezdtem kérdezgetni... Hát de ha be is jöttem neki, ezek után biztos kiábrándult belőlem. Úgyhogy hamar el is köszöntem, annyira gáz volt.


Phu de ez viszont nagyon szarul esett. Legszívesebben belefojtottam volna magam a kádba. Itt volt a lehetőség, egy brutál jó nő kezdeményezett nálam, én meg olyan balfasz voltam, hogy még azt is elszúrtam, amit nem lehet elszúrni. Konkrétan még azzal se tudok randizgatni, akinek bejövök... 21 éves létemre... Áhh, tiszta szégyen vagyok. Ötletem nincs, hogyan kell valakivel ismerkedni, hogyan kell flörtölni, és hogyan kell összejönni valakivel. Nálam ezek mind kimaradtak. És emiatt órási hátrányom van, mert már a 17+-os korosztály is tapasztaltabb ilyen téren mint én. Én meg már viszont ott tartok, hogy fizetnék is azért, hogy ezeket a hátrányokat behozzam. Bármennyit. Nem akarok egy világi balfasz lenni egész életemben. Csak nem tudom, hogy hol kezdjem...



2021. márc. 1. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A közhelyes dolgokat, pl. hobbik, ilyenek, tök jól veszik a nők, ha már alapvetően ők mutattak irányodban érdeklődést. Inkább legyenek kevésbé kreatívak a kérdések, mint titkosügynökös faggatás.
2021. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!