Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves fiúk, mit vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, mit vártok el egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A húszas eveim elején járó lány vagyok,volt egy hosszabb komolyabb és két rövidebb kapcsolatom. Eddig azt tapasztaltam,hogy hiába terveznek velem komolyan,egy idő után mindig oda lyukadunk ki,hogy túl "komollya"válik nekik a kapcsolat és még szeretnék kielni magukat csajozás téren. Amivel persze semmi probléma nem lenne,de borzasztóan nagy pofatlansagnak tartom,hogy jönnek a komoly kapcsolattal és hogy arra vágynak, majd fel-egy év után mégse, mert még fiatalok. Kíváncsi vagyok,főleg a húszas fiúk velemenyere,hogy ők is inkább eldobnanak egy tényleg harmonikusan működő kapcsolatot pár kósza numeraert vagy vannak,akik értékelik azt,ha van mellettük egy társ, aki partner mindenben,bármiről lehet vele beszélgetni, nyitott,őszinte és hűséges és a szexuális élet is elvezetet nyújt?

Tudom,hogy vannak kivetelek,eddig sajnos nem futottam bele,de kíváncsi vagyok,hogy melyik tipusból van több 😊


2021. márc. 1. 15:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Te is húszon éves vagy ? :D
2021. márc. 6. 13:00
 22/22 anonim ***** válasza:
24 vagyok, 1 hónap és 25 :D
2021. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!