Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit kéne írni Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne írni Tinderen a lányoknak ami egyedi, ha a képeiben nincs semmi egyedi és bemutatkozása sincs?

Figyelt kérdés
Írnék pár lánynak valami egyedit (nem kisregényre gondolok), viszont a képeiben nincs semmi egyedi és a bemutatkozásában sincs. Akkor meg mégis miért általános elvárás az egyedi szöveg, hogyha a 90% uknak nincs egyedi képe/bemutatkozása? Reagáljak a képire, hogy jó a segged? Igazából ha párba álltunk, akkor nem a külső a baj, viszont tényleg nem tipikus sablont akarok, csak akkor mégis mit? Ha csak köszönök, azzal se leszek jó helyzetben, mert ő meg visszaköszön és azután?

2021. márc. 2. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy mit írsz, elsődlegesen a pofa dönt.
2021. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Igen! Teljesen mindegy a szöveg. A kép az elsődleges szempont ha tetszel neki egy "szia szívesen megismernélek" is elég.


Ha nem tetszel neki akkro a csillagokat is lehozhatod neki az égről a kutyát sem érdekli.

2021. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarsz olyan lányoknak írni, aki nem egyedi és arra sem képes, hogy bemutatkozzon? Ja, mert hogy jó a sgge? Ha ezen a szintem ismerkedsz, akkor mindegy mit írsz, úgyis a külső dönt. Mindkettőtöknél.
2021. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem könnyű. Arra figyelj hogy ne tűnjön erőltetettnek a szöveget de próbálj valamit egyedit vagy vicceset kihozni amivel magadat adod. A többi nem rajtad múlik, ha válaszolni se képes az az ő vesztesége, nem a tiéd.
2021. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
3-asnál jobban meg sem fogalmazhattam volna (másik opció, ami sajnos a kérdezőnél szóba jöhet: "lyuknak lyuk").
2021. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Én azt írnám, hogy te miért vagy a tinderen, ha ilyen szép vagy, nem találsz az életben párt? Mi a véleményed a mai pasikról?


Ilyen filozofikus dolgokra általában megjön az írási kedv.

2021. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Én láttam olyan leírásokat ahol a csaj kikérte magának hogy ha lehet ne ezzel a szöveggel írjak rá hogy miért van a Tinderen. Semmi se jó nekik igazából..
2021. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
Nyilván nem 100%-os ez sem, azért írtam oda az általában szót.
2021. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Bármit lehet. Soha nem értettem, miért képről kell kérdezni, olyan izzadtságszagú.
2021. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Arra nem gondoltal, hogy az ilyenekre nem irsz ra? Keress olyat, aki tenyleg ismerkedni akar. Ugy veszed eszre, hogy ir magarol, hogy ne boldog-boldogtalan irogasson neki. Nehez volt idaig eljutni, mi?
2021. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!