Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Milyen az a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Milyen az a férfi kép és bemutatkozószöveg alapján, akit tinderen jobbra húztok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem, ha a kép sugározza a férfi testi adottságait, társadalmi helyzetét, és gyengéd oldalát is.


Pl.: Ha a Ferraridnak dőlve, a kockás hasadon csillog a sport utáni veríték, és egy kölyökkutyát táplálsz cumival. Na ez nyerő fotó! :)

2019. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
#1: the moment when a gold digger starts to digging...
2019. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
#2: lack of sense of humour
2019. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg bírom, hogy olyan kezd el angolul irkálni, akinek nem megy :) starts to digging :)
2019. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

-Utazós képek kazalja, hashtag karókon felfuttatott perfekt angoltudásra hasonlító kifejezésfürtök.

-Esetleg bulifotó, mert az olyan "mencsi" mert vele bizti nem "uncsi" az élet.

-És a plusz extra vaginaváladék-termelődést elősegítő metaforák:

-Valamilyen karriert vagy hírnevet "selytető" "munkahely".

-Kocsi, ami olyan "kúl", hogy a metálfény kasztniról táncolva verődik vissza a holdfény miközben tulaja megkúr a hátsó ülésen mint az ipari áram

2019. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az első hozzászóló poénosat írt, az meg ne zavarjon senkit, hogy nem aranyásó, de még csak nem is nő. xD
2019. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Diavolino44 ***** válasza:
59%

Én nem hölgy vagyok, de a hobbim lett az utóbbi időben az online ismerkedés. S annyit írhatok, hogy ez sokkal, de sokkal bonyolultabb mint elsőre az emberek gondoljak.

Eleve 5-6 képen keresztül kell egy keresztmetszetet adnod ki is vagy te. S ez nehéz.

Érdemes utána olvasni, nézelődni, hogy mi az ami alapján állítsd össze a profilodat.

Küld el priviben, s segítek, de keményen meg fogom mondani ha nem jó.

2019. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

1-3 kommentben két gyk-s nőgyűlölö osztja egymást, és még csak fel se tűnik nekik. Kész :D az első kommentelő már más kérdésnél is elsütötte ezt a roppant vicces szöveget.


Amúgy meg ha tetszetek egymásnak a csajjal a képek alapján, és cseteltek, utána hívd el randira. Kb ez lenne ott az elvaras, de még ezt se tudják hozni. Sok unatkozó, megkeseredett, enyhén pszicho ember van fent, akik csak szórakoznak.

2019. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem pl. fontos:

- legyen legalább 3-4 kép fent róla, amin ő van

- legyen olyan kép, amin fel tudom mérni a testalkatát, hogy pl. sportol-e, széles-e a vállai, mert nekem ez fontos

- olyan kép, amin jól kivehetően látszik az arca és a szeme (nem napszemcsis-sokan itt esnek ki)

- sugározzák a képei, hogy van(nak) hobbija(i) (az ágyban döglős 5 db szelfi egyáltalán nem szexi)

- az sem, ha a tükörben fotózza magát, vagy alulról szelfizik

- bemutatkozó szöveg ne legyen túl terjengős, fontos a helyesírás, de nem az alapján fogok elsősorban dönteni


Én sajnos tudom, hogy nagyon válogatós vagyok, nem sok férfit húzok jobbra, de egyáltalán nem a standard szépfiúk tetszenek. Inkább a különleges arcú férfiak tetszenek. Fontos viszont, hogy a másik sportoljon, mert nekem is az tölti ki a napjaimat, és hogy egy szinten legyünk szellemileg.


Szóval, kedves kérdező, a tömör és lényegretörő bemutatkozószöveg és pár jó fotó arcról, és egész alakról, szerintem ez a tuti. Ha valakinek az esete vagy, az majd úgyis jobbra húz ezek alapján.


30N

2019. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam tinder profil alapján komolyabban véleményt formálni valakirōl, mert nem lehet, tehát az efféle megítéléseim csak feltételezések lehetnek.


Többnyire a kizáró okokat veszem figyelembe, ami miatt sokakat balra húzok, pl. szeretem a szerény embereket, aki azt a benyomást kelti a profiljával, hogy önimádó, pl. a tükörben pozolós szelfivel, vagy bármilyen formában felvágós képeivel, azt balra hùzom, mert úgy érzem, hogy nem jönnék ki jól az illetōvel.

Aki meg “normálisnak” tūnik a megítélésem szerint, azt jobbra húzom, bár még ennyibōl nem válik el, hogy tetszene az illetō, az inkább a beszélgetésbōl derül ki.

2019. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!