Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit kéne írni Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne írni Tinderen a lányoknak ami egyedi, ha a képeiben nincs semmi egyedi és bemutatkozása sincs?

Figyelt kérdés
Írnék pár lánynak valami egyedit (nem kisregényre gondolok), viszont a képeiben nincs semmi egyedi és a bemutatkozásában sincs. Akkor meg mégis miért általános elvárás az egyedi szöveg, hogyha a 90% uknak nincs egyedi képe/bemutatkozása? Reagáljak a képire, hogy jó a segged? Igazából ha párba álltunk, akkor nem a külső a baj, viszont tényleg nem tipikus sablont akarok, csak akkor mégis mit? Ha csak köszönök, azzal se leszek jó helyzetben, mert ő meg visszaköszön és azután?

2021. márc. 2. 15:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen mindegy mit írsz , nem azt nézik. :D
2021. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
És mi lenne, ha olyannak írnál, aki egyedi és van valami szövege ahelyett, hogy a csinos, ámde érdektelen csajokat hajkurászod?
2021. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Érdekeses dolog ez. Alapvetően itt nem az a kérdés, hogy én kiket hajkurászok és kiket nem. A válaszolás nektek azt jelenti, hogy olyan dolgokra válaszoltok/kérdeztek róla, ami nincs is a kérdésben? Ha ezt akarjátok hallani, akkor igen, rájuk hajkurászok és azt akarom, hogy minél inkább sikerüljön. Ha egy lánnyal közülök összejön, az is jó. Viszont nyilván egy szia szeretnélek megismernit sok pasi ír nekik és ezért akarnék valami egyedit nekik, csak így elég nehéz, hogyha szelfik és tükörképek meg ilyen semmilyen képek vannak kint.
2021. márc. 2. 18:28
 14/19 A kérdező kommentje:
SZóval igazatok van, akkor inkább az a kérdésem, hogy lehet e ilyenkor nem sablonszöveget írni? Mert nem akarok a 100 adik szia szeretnélek megismerni vagy hasonló szintű duma. Vagy akkor csak annyit tehetek, hogy azt mondom, hogyha jobb dumát akarsz, mutatkozz be?
2021. márc. 2. 18:30
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányként annyit tudok mondani, hogy bármit. Egyszer egy beszélgetésem azzal kezdődött, hogy a srác közölte, hogy nem tudja mit kell ide írni. Végül megkérdeztem mit ebédelt és onnan indult el a beszélgetés.Szóval sezrintem tényleg bármit. Vagy akár tegyél fel egy választásos kérdést: pl nyaralás a tengerparton vagy a hegyekben vagy bármi hasonló. Ezek mind témaindítók
2021. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14.


A második válaszoló tökéletesen leirta mi a helyzet.

2021. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Engedd el, szánalmas az összes valójában, csak ez jutott legtöbbünknek (vagy ez se...)


Eddigi tapasztalatok:

1) Randizgattam 1 hónapig egy csajjal, aki amúgy, rendes, értelmes, tanult volt, nagyon bírtam, sajnálom nem lett semmi. DE: 3 elég rossz képe (naposzemüveg, félig háttal...) volt a Tinder profilján. Egyszer kijelentette, hogy nem randizna olyannal, akinek nem látszik rendesen a képeken az arca, nincs leírása. WTFFFFF?!?! Megkérdeztem, akkor neki miért ilyen profilja van, ott pirult. Mondta, hogy hát így is sikeres...

2) Egy lánynak írtam ilyen általános, nem sértő pickuplinet, mert tényleg nem lehetett semmi értelmeset írni a képeire (tükörselfie az összes). Felháborodva visszaírt, hogy én miért írok neki sablont és ezt biztos elküldtemmár másik 100 lánynak. Még valamit próbáltam vele kommunikálni, de reménytelen volt.

3) Ugyan ennek a lánynak haverom is írt, egy másik szintén általános kezdést, ott szopkodta a csaj, meg ment a vigyorgós smiley, hihihe. Lényegi különbség, hogy a haverom jobban néz ki nálam. A csaj persze szerintünk full átlagos volt. Tanulság: lefelé (és a szintjén) rúg, felfelé nyal.



Aki pedig hibáztatja a kérdezőt, annak annyit mondok, hogyha valakinek heti 3-4 matche van, az megpróbál ennek is örülni, és ebből kihozni valamit.

2021. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

Ilyet miért húzól jobbra?

Amúgy önismeret. Kérdezd a személyiségéről, életéről, és beszélj a sajátodról. De ilyeneket tényleg minek megismerni?

2021. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
35%

Húha. Ez egy elég sokrétű választ igénylő kérdés. Írd meg mindegyiknek a gonosz bizniszt ami a Tinder mögött áll, hogy manipulálják a felhasználóikat, a diszkriminációt, ami szerint az app előnyben részesíti a fiatal nőket a középkorú férfiakkal szemben. (Egyiket sem fogja érdekelni és nehogy már erre pazarold azt a pár matchet ami bejön, nem?)


Átlag kinézetű férfi felhasználóként csak az önbizalmamat püfföltetném ezzel az appal, tekintve hogy a versenyszférában nem sok egyebet tudnék felmutatni, eladni magam a basic bitcheknek a lenyűgöző személyiségemen és a frappáns lopott pickup lineokon kívül. Ráadásul tepernem kell azért is, hogy vissza írjon egy-egy tükörszelfis lány.


És habár nem is az eseteim az ilyen lányok, de azért jobbra húzom, mert nőnek nő és hát az KELL. Míg neki fikarcnyi erőfeszítést sem kell tennie ahhoz, hogy 10-ből 7 match bejöjjön. Matchek arányában, erőfeszítésben is pofátlanul igazságtalan ez nektek srácok, de töretlenül fent vagytok és vadásszátok a lányokat mert vak tyúk is talál szemet. Maga a platform által is prioritást élveznek/élvezünk, mert mi vonzzuk be a többi férfi felhasználót.


Összességében ha nem egy 20-as DiCaprio vagy mindenképpen érdemes szerintem egy mélyebb/humoros biot beiktatni. Ha másnak nem is, az elvont világfájdalmasakat az alter lányok értékelni fogják.


Aztán ha kevés a match, szerintem meghökkentő első mondatokba is érdemes bele fektetni az időt. Pont annyira meghökkentőkön, ami nem unalmas, kitűnik a többi közül, elvezethet egy jó témához és nem beteg.


Viszont a lányok amint rátok untak, habozás nélkül el fogják dobni a beszélgetést, mert úgyis ott van nekik másik 86 hasonló gondolkodású beszélgető partner, akikkel versenyben vagytok a figyelmükért és akik szintén megnyerő, egyedi Pick up lineokon törik a fejüket.


Na de ha elegetek lenne ebből és letörölnétek az appot akkor hogyan tovább, ha párkapcsolatot szeretnétek? Milyen más alternatívák léteznek manapság párkeresésre?


BADOO.

2021. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!