Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy férfiaknak minőségi punci kell? (Hozzászólásban olvastam nem általánosítás miatt írtam így) Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy minőségi péniszt akarok. :D Mint ha az egész ember egy sétáló nemi szerv lenne. 27N

Figyelt kérdés
Meg, hogy alapból jár, minden jött mentnek az élvezetes feszes testű bombanő. Miért hiszi a konkrétan a legalja is csak toposokra megy, mint ha mindenkinek kijárnak a minőségi nuncus mert nem elég, hogy van neki még minőségileg is oda kell magát tennie, hogy neki jobb nuncusa van , mint másoknak . :D Röhejesek vagytok már komolyan ezért ment el a kedvem a kapcsolatoktól. Konkrétan el ment a maradék kedvem is tőletek. Egyfolytában hallgatni a nyafogásokat, hogy neki miért nem ilyen a barátnője, miért nem olyan. Senkinek nem fogok megváltozni , hogy számár finom kagyló legyek. Egyre jobban azon gondolkodok manapság, hogy jobban megéri egyedül lenni, mint olyannal lenni aki csak nemi szervemet látja, de azt nem , hogy milyen vagyok..... stb (ha magadra gondolsz miközben olvastad nem vállalok érte felelősséget)
2021. márc. 4. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki azzal jön össze aki neki tetszik és ez így van rendjén.


Amúgy meg magának a pinának a formáját szerintem egy fiú se figyeli.

2021. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

A 87 éves nagypapámnak van egy mondása: "A jó f@*szt kell megfizetni!"


Ezt arra érti, hogy férfiként ha sikeressé küzdöd magad, akkor a jó nők majd úgy is veled akarnak lenni. Ezzel is akart mindig arra inspirálni engem, hogy tanuljak, sportoljak, haladjak előre az életben mindig minden területen, mert ha ezeket valaki meglépi (és a soft skilljei is rendben vannak, mint a kommunikáció stb), akkor azért fogja vonzani a nőket.


És nyilván ez kérdező most egy kicsit valljuk be szándékos értetlenkedés volt a részedről. Te is tudod, hogy a pina alatt a nőket értik, amikor ezt mondják, ahogy nagypapám is a "f*@sz" alatt a férfiakat érti. Még egy autistát elfogadom hogy nem érti, de mindenki más csak szándékosan értetlenkedik.

2021. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
:) Legalább lejött, hogy direkt írtam, így . Csak nem értem miért mondanak ilyeneket így csak még jobban elmegy mindenkitől a kedvem aki bármit is akar tőlem mert ez a felfogása.
2021. márc. 4. 12:20
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért húzod fel magad hisztis kisfiúk internetes nyafogásán? Ezek nemhogy "minőségi", de élő pinát sem láttak még.
2021. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Jáj, azt a kommentet láttam én is, meg is mutattam a páromnak :D


Sajnos vannak bőven olyan gyökerek, akik számára az a legnagyobb (vagy egyetlen) érték egy nőben... :/

2021. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


És a kapcsolattól miért ezek a kis görények veszik el a kedved? Van egy rakat értelmes, normális pasik is. De az ilyen kamumuffmágnesek hisztije alapján ne ítéld el az összes pasit és ne befolyásoljon abban, hogy kizárod-e magad a normális társkapcsolatból.


Amúgy pasi vagyok.

2021. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

hallod, pont ugyanezen gondolkoztam, az elobb olvastam en is ugyanezt a kommentet:D szanlom es hanyinger maga a kifejezes.


gyanitom, hogy foleg ilyen igenytelen prolik szajabol szokott elhangzani, aki amugy ‘minosegi punci’ alatt azt a not erti, aki ugy nez ki, mintha az instagrambol lepett volna ki, de amugy meg agyilag elegge 0, de az ilyen szavakat hasznalo ferfiak megis osszetennek a ket kezuket, ha a nem minosegi farkukra egyszer is jutna egy ilyen ‘minosegi punci’.

2021. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos az én környezetemben egy normális pali sem szingli már. 27N
2021. márc. 4. 12:40
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Okes, de te nem keresel? A tarskereses szoban ott a kereses szo. Bocsi, de ha akarsz valamit, nem eleg igy belenyugodni a dolgokba es max varni. Tuti biztos, hogy osszeakadsz egy ertelmes palival, csak ne zard ki magad a dologbol.
2021. márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

Igazad van kérdező!

Leszel a barátnőm?


26N

2021. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!