Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy férfiaknak minőségi punci kell? (Hozzászólásban olvastam nem általánosítás miatt írtam így) Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy minőségi péniszt akarok. :D Mint ha az egész ember egy sétáló nemi szerv lenne. 27N

Figyelt kérdés
Meg, hogy alapból jár, minden jött mentnek az élvezetes feszes testű bombanő. Miért hiszi a konkrétan a legalja is csak toposokra megy, mint ha mindenkinek kijárnak a minőségi nuncus mert nem elég, hogy van neki még minőségileg is oda kell magát tennie, hogy neki jobb nuncusa van , mint másoknak . :D Röhejesek vagytok már komolyan ezért ment el a kedvem a kapcsolatoktól. Konkrétan el ment a maradék kedvem is tőletek. Egyfolytában hallgatni a nyafogásokat, hogy neki miért nem ilyen a barátnője, miért nem olyan. Senkinek nem fogok megváltozni , hogy számár finom kagyló legyek. Egyre jobban azon gondolkodok manapság, hogy jobban megéri egyedül lenni, mint olyannal lenni aki csak nemi szervemet látja, de azt nem , hogy milyen vagyok..... stb (ha magadra gondolsz miközben olvastad nem vállalok érte felelősséget)
2021. márc. 4. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
A viccet félretéve, egyedül jobb. Csak a szex része hiányzik.
2021. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem megyek fel mert ott sem normálisak találnak be, szóval innentől kezdve nem érdekel senki ki, hogy kapálózik, hogy legyek a barátnője. Akkor sem fog érdekelni. Ezért nem keresek párt magamnak mert van jelentkezők, de egyik sem kell.
2021. márc. 4. 13:39
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyik jelentkező sme barátnőnek, hanem inkább szexbábúnak akar téged.
2021. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Más embereket kell bevonzani. Én nem találom ilyeneket. Néha betalálnak gyakorin, de élőben meg máshol neten soha.
2021. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha ìgy állsz hozzá, h úgy is csak azok jönnek, akik nem megfelelőek nem kell meglepődni, h csak ők jönnek.


Biztosan fog még jó pár hülye megtalálni, mert az élet velük van tele de neked bőven elég egy normális srác.


Én is egy netes oldalon találtam meg a páromat, utána barátnőm is kipróbálta és bizony ő is talált magának normális pasit akivel azóta várják az első babát :) (tervezett babát)


Ha érdekel az oldal címe megìrom hát, ha szerencséd lesz neked is.

Nem állìtom, h csak normál férfiak (néha kisfiúk.. ) vannak fent de csak egyszer kell szerencse ;)

30N

2021. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

12


Megis kell valaki es zavar, hogy nincs rendes pasid, mert felhuztad magad egy ertelmetlen forumon levo nyikhajok megszolalasan es egy kalap ala veszed a tobbi pasival.


Es miert nem kell? Miert nem szanod arra az energiat, hogy kiszurd a megfelelot?

2021. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Buta vagy kérdező. Mindenkinek mást jelent a minőségi. Innentől kezdve egy újabb kérdés, aminek semmi értelme.
2021. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%

A "minőségi punci" kifejezést én kezdtem el itt használni.

De nem úgy értettem, hogy jár is, hanem, hogy azt akar minden férfi.


Ahogy autóból is mindenki luxus sportkocsit akar, úgy nőből is, most téged idézlek: "élvezetes feszes testű bombanő" példányt.


Te kikéred magadnak, hogy nemi szervnek lássanak. Én meg férfiként azt, hogy manapság a punci aranyárban van a nőknél, és vagy gazdagnak kell lenni, vagy mindenből nagyon erős alsó-felső kategóriásnak, azaz: 180 centi + diploma + 400 fizu + városi lakás.

Miközben tőlem lehetsz analfabéta is, csak legyél jó csaj, és legyen heti 3-4 valami szex.

2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
persze, hogy te. Meg te találtad fel a Covid vakcinát is
2021. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ilyet ki ir az idióta, ez csak az én véleményem.. de sok olyan pasi is van aki tárgyként kezel egy nőt ezért irogatnak ilyen baromságokat. Nem tudom én ilyet sose szoktam én mindig komoly kapcsolatot kerestem
2021. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!