Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, hogy férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, hogy férfiaknak minőségi punci kell? (Hozzászólásban olvastam nem általánosítás miatt írtam így) Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy minőségi péniszt akarok. :D Mint ha az egész ember egy sétáló nemi szerv lenne. 27N

Figyelt kérdés
Meg, hogy alapból jár, minden jött mentnek az élvezetes feszes testű bombanő. Miért hiszi a konkrétan a legalja is csak toposokra megy, mint ha mindenkinek kijárnak a minőségi nuncus mert nem elég, hogy van neki még minőségileg is oda kell magát tennie, hogy neki jobb nuncusa van , mint másoknak . :D Röhejesek vagytok már komolyan ezért ment el a kedvem a kapcsolatoktól. Konkrétan el ment a maradék kedvem is tőletek. Egyfolytában hallgatni a nyafogásokat, hogy neki miért nem ilyen a barátnője, miért nem olyan. Senkinek nem fogok megváltozni , hogy számár finom kagyló legyek. Egyre jobban azon gondolkodok manapság, hogy jobban megéri egyedül lenni, mint olyannal lenni aki csak nemi szervemet látja, de azt nem , hogy milyen vagyok..... stb (ha magadra gondolsz miközben olvastad nem vállalok érte felelősséget)
2021. márc. 4. 12:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nekem is erős problémám hogy a keret sokszor nem tükrözi a nuncus és az ágyban való teljesítményt. Magyarúl egy kevésbé szép nő sokszor jobb az ágyban mint egy tökéletes külsejű. Bomba szétgyúrt férfitesteg a kis fantáziátlan péniszt kompenzálja
2021. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!