Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most a vírushelyzetben jön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a vírushelyzetben jön el a gazdag férfiak újabb esélye hogy kihasználják anyagi előnyüket ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fenn a fagyis oldalon, csak pár egyszerű oldalon.anonim az oldal, így leírom és vállalom, tele vagyok nem is kicsit, hanem piszkosul.

Kellett hozzá szülői kezdő segítség, mikor fiatalon céget alapítottam,de utána hatványozottan tudtam mindig növelni a bevételeket.Nekem van kinn pár képem, házban medencénél, kocsival garázsban, vagy ilyen hétköznapi, mikor valahol nyaralni voltam.

észrevettem ősz óta, sokkal több lány ír.Sokan leírják őszintén mikor beszélgetünk kicsit hogy otthon élnek megint némelyiknek gyerek is van, elváltak a vírus miatt mert nincs lové, de bevallja, gőzerővel keresi így az igazit.

Ha több egyszerűbb anyagi helyzetben lévő nő terén figyeltem meg ezt,haverjaimmal is beszéltük, hogy nekik is sok ilyen ír, az betudható annak, hogy szabadulnának megint otthonról a lányok de nincs már szülői segítség, és keresik egy olyan férfi társaságát aki majd anyagilag is jobban áll tőlük?

Nem félnek, hogy így nem lesznek egyenrangúak egy kapcsolatban?

34F



2021. márc. 4. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy félnek. Az egyenjogúság a legtöbb nőnek (Tisztelet a kivételnek!) azt jelenti, hogy férfiak (vállalkozók, cégvezetők, állam bácsi, stb) alájuk tolnak egy nettó 200-300-400 ezres kényelmes irodai/szellemi melót és onnantól kezdve ők önállóak, függetlenek. Na de ez most viszont nem jöhet össze mindenkinek. Akiknek nem, azoknak sokkal közvetlenebbül kell a férfiak erőforrásaira nyomulniuk.
2021. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt a közvetlenebb nyomulást észrevettem én is meg ismerőseim is.

Néha ők küldenek előbb kihívóbb képeket, gondolom az érdeklődés fenntartására, vagy hogy ne írjak másnak, vele foglalkozzak.

2021. márc. 4. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ne aggodj kerdezo. Engem eleg jo bor nocinek mondanak DE ha ezt a szoveget igy ahogy van a szememben mondanad mert en kozeposztaly-atlagosabb otthonos takaros tiszta es frissen festett de nem luxus helyen elek, biztos elkuldtelek volna a busba. Ki az a mocskos q aki a penzed miatt fekudne alad? Van ilyen komolyan? Milyen kuka agyu nok ezek? Oszinten. Egy csinos apolt no aki szerelmes beled, nem er tobbet?


Ezen gondolkozzatok a haverokkal. :)

2021. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen ribik nem félnek, de akinek ilyen kell...
2021. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kamu haverokkal.


Nekem mindenki is ír, amióta kitettem a mergát a tinderre. Igazad lehet tesa.

2021. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

De a gazdag férfiaknak nincs mindig esélyük?


Előző hullámokban meg a ronda pasik hitték azt, hogy fúmileszitt, mert nem jönnek a külföldiek.

2021. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a szegény, csóró, ronda fiúk megint hoppon maradnak, mert most meg a gonosz, gazdag, gerinctelen magyar csávók fogják elhappolni a tömegével dugatlanul marad magyar csajokat.

Az élet olyan igazságtalan! 😢

2021. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Edes jo isten gyere le.
2021. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

ferfi: mocskosul tele vagyok, cegem van, medences nagy hazam es draga autoim

szinten ferfi: rohadek anyagias nok, csak a penzem kell nekik!


ugye erzed az ellentmondast? elsosorban a penzeddel probalsz hoditani, aztan meg csodalkozol, ha a golddigerek tapadnak csak rad es a normalis nok messzirol kerulnek.

2021. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felkinaltal egy konstrukciot a kepeiddel, amire ugy latszik van vevo. Mi tart vissza?
2021. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!