Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mi már, amikor egy nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi már, amikor egy nő azt kérdezi netes ismerkedéskor, hogy hány nőnél használtam a kezdő szövegem, amit neki mondtam?

Figyelt kérdés

Igen, mind a 4000 lánynak egyedi kezdő dumát írtam az utóbbi pár évben. Vagy mit gondol?


Nyilván van kb 5-6 kezdő duma a fejemben (pl ha van természetben lévő képe, ha van vízparti képe, ha van edzős képe, stb-stb), amik kreatívak, aranyosak, amikre láttam hogy általában jól reagálnak a nők. Aztán ha elkezdünk beszélgetni úgy is elmegy egy egyedi irányba a dolog, nincs begyakorolva az egész beszélgetés mert nem is lehet, de valahogy el kell kezdeni a beszélgetést.


Erre ilyenkor mit lehet válaszolni?

"Jaj te vagy az első, ilyen kreatív vagyok."

Vagy megmondani az igazat?

"Hm, te kb a 200. lehetsz az utóbbi 2 évben, akinek ezt írtam."

Vagy mit?


2021. márc. 2. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha elkezdünk beszélgetni úgy is elmegy egy egyedi irányba a dolog, nincs begyakorolva az egész beszélgetés mert nem is lehet, de valahogy el kell kezdeni a beszélgetést.


Ezt válaszolnám

Őszintén.

28/N

2021. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kekeckedik egy kicsit. Bár nem tudom konkrétan mit írtál, ha tényleg nagyon sablon duma, max akkor lehet érthető a helyzet.

Simán mondd neki, hogy ezt személyre szabottan neki találtad ki.:D

2021. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

shittest


Vedd lazán, és írd, hogy ma csak te vagy a 200., de azt érzem, te leszel az igazi


vagy valami poénosat

2021. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Ez tenyleg hulye kerdes tole. Ne vedd magadra.


30N

2021. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

Aki már itt kezdi a kekeckedést...

Ha elég széles a választék, többet nem is írnék neki.

2021. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan férfinak válaszolnék a legszívesebben, aki nem ír rá 2000 nőre, hanem csak arra a párra, akivel valami különlegeset érez-tehát én is ilyen vagyok.
2021. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Hagynám a fenébe, ha már a nulladik percben dominálni akar, ráadásul ilyen bénán.
2021. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Atyaúristen gyerele!

6# mégis mit vársz a férfiaktól?

Mégis mi különlegeset lehet érezni egy vadidegen profilja alapján, áruld már el nekem légyszíves!?

Mert mocskosul kíváncsi vagyok, hogy te ezt hogyan képzeled?

Te nőként mi különlegeset érzel valami idegen profilját megpillantva?

Hadd találjam ki: a kocsija, vagy az órája?

2021. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit túlreagáltam, egyébként a 3-as jót írt abban, hogy valami poénosat kell az ilyenre visszaírni, csak azt hirtelen nem láttam át. De az 1.-2. válaszoló is jó válasz tippet írtak.


6. Tinderről van szó és a 2000-et a matcheimre értettem mondjuk az utóbbi 4-5 évben amikor időszakosan fent voltam. De most lehet csak 800 vagy 1500, nem tudom, csak a nagyságrend a lényeg. Egyébként ismerkedtél az interneten valaha? Én még jóképű férfinek számítok és még ha csak a matcheket nézzük (akikkel elvileg tetszünk egymásnak már!) ott is kb a nők 1/3-a vissza sem ír, 1/3-a eltűnik néhány üzenet után. Vagy hogy hány lánnyal kell beszélgetni, mire 1-gyel randi lesz végül. Még nekem is iszonyú frusztráló egy idő után, akkor el sem tudom képzelni egy kevésbé jól kinéző férfinak milyen lehet.

2021. márc. 2. 10:38
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ismerkedek tinderen, illetve ismerkedek neten az elmúlt 10+ évben.


Van 800 matched, végignézed a profiljait a matcheknek, meglátsz valami részletet, valamit, amiért az az egy lány kitűnik a többitől, és ezt írásban elmondod neki(ráírsz ezzel a szöveggel) biztos, hogy válaszolni fog, amennyiben aktív(ezért kell egyből írni, mert aztán lehet, hogy már a tinder felé se néz)..


Nem biztos, hogy elmegy találkozni, lehet csak dumáltuk, lehet elmegy találkozni, de nem lesz kapcsolat, az a lényeg, hogy időt szántál rá, azokra meg nem írsz többet, akik hozzá képest nem voltak elég érdekesek.. Én legalábbis így csinálom. Végignézem a matcheket, 1. nem, 2. nem, 3. nem, 4. igen, akkor az első három a következő fordulóban akkor is kiesett, ha a 4. nem jött össze valamiért..


Igen, akár az órája, kutyája, macskája, háttere(táj), tekintete, orra, frizurája, kiírása, BÁRMI ami jobban megfog a többieknél tetszhet, amivel úgy érzed, hogy közelebb áll hozzád, mint a többiek.


Ha 2000 csajra írtál rá, úgy érzem egy vagyok a sok semmitmondó közül, mindegy neked, csak nő legyen, így felszínesnek látszol és érdektelenné válsz a számomra. Ha esetleg helyes vagy, megerőltetem magam két három válasz erejéig, de szépen lassan eltűnik az érdeklődésem.

2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!