Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen párkapcsolati tapasztalat nélkül szégyen élni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt részem szeretni egy lányt.

Mit gondoltok lányok az ilyen fiúkról? Messziről kerülitek?


2021. márc. 4. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy! Ne legyél már buta!

Nincs senki homlokára írva, hogy mennyi kapcsolata volt.

Furának fura, de ha te nem csinálsz belőle nagy ügyet nem lesz nagy ügy.

2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Az sem, ha örökre szűz maradsz, ha mellette egy normális ember vagy.
2021. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem....elém most egy 28 éves csajt dobott az élet szinte nulla tapasztalattal és szűzen. Szerintem egy kincs a mai világban, és megtisztelve érzem magam, hogy bennem látja azt az embert, akinek odaadná ezt a kincsét. :)
2021. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: nőknél más a helyzet.


Nem ciki egyébként, de mindeképp hátrány, főleg ha még így is marad pár évig. Én sose gondoltam volna, hogy valaha is kelleni fogok valakinek, de mégis összejött. 21 éves voltam, 3 évig tartott a dolog.

2021. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak felszínes lányok, akiket zavar, ha nem vagy tapasztalt, de egyébként egyáltalán nem gáz. Engem biztosan nem zavarna. 22/l
2021. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Általános óta csajozom:D Te mégis mi a f.t bénázol?
2021. márc. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Én pl. ronda vagyok, azt nem kellek senkinek.

2021. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!