Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudok barátnőt találni mert lehet autista vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem az ismerkedés sosem ment, fiúkkal sem.

Tudnék szertni egy lányt, de az hogy megismerjem az nekem lehetetlennek tűnik. Néha a beszédemen, és a mozgásomon úgy érzem valami nem stimmel velem. De amúgy a kinézetemen nem látszik semmi rendellenes.


2021. márc. 7. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hat figyi.... Ennel kevesebb is eleg, hogy Game Over legyen a noknel, ugy elszalltak az igenyeik.



36F incel

2021. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen ugyanigy erzek, nekem a szocializalodas olyan alien dolog. Sokszor nem ismerem fel a kommunikacio verbalis meg non verbalis jegyeit, nem hogy belemenni egy "jatekba" egy novel hogy "megszerezzem", mar pedig sajnos jatszani nagyon is tudni kell.


En par het mulva megyek diagnosztizalasra, legalabb tudjam miert vagyok ennyire fura.

2021. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy autista vagy, ez orvos által megerősített hivatalos diagnózis, kérdező?
2021. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Manapság divat inkább mindenféle kifogást kitalálni,(pl. autistának tartod magad és erre fogod az egészet) csak hogy ne kelljen a dolgokkal szembenézni vagy bármin változtatni, ez egy kényelmes álláspont. Amíg orvos pszichiáter nem erősítette meg, hogy autista vagy, addig ez csak egy feltételezés. Kifogásnak jó, én bipoláris nárcisztikus személyiségzavarosnak tartottam magam és ezzel magyaráztam, hogy nincs egy komoly kapcsolatom sem, aztán elmentem egy szakemberhez ezzel a szöveggel és közölte, h amit én bipolárisnak hívok,az valójában enyhe hangulati hullámvölgy, amit meg nárcisztikus személyiségzavarnak azok csak szimpla enyhe nárcisztikus vonások,amik kompenzációból alakultak ki, h különlegesnek érezzem magam és kényelmesen egy ilyen saját magamra rakott bélyeggel meg tudjam magamnak magyarázni, hogy miért ne kelljen változtatni az életvitelemen semmit.
2021. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ez lehet, hogy segít: [link]
2021. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!