Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korig lehet fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig lehet fiúként barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Ha még nem volt akkor hány éves korig lehet tapasztalat nélkül párt találni? Gondolom 30 évesen egy korombeli nő megijedne attól ha még nem volt senkim.

Szeretnék később feleséget, félek mert szerintem magányos maradok örökre, mert nem fogok tudni normális lányt megismerni.


2021. márc. 5. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor próbálkozz fiatalabbaknál.
2021. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, én 31 évesen találtam szóval az biztos. :D
2021. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

22-ig lehet, utána már le van tiltva ez a lehetőség, ez a 22-es csapdája.

De most komolyan, mégis milyen választ vársz egy ilyen kérdésre?:D

Bárhány éves korig lehet, de jobban jársz ha nem mondod, hogy nem volt még senkid, vagy legalábbis az elején kerülöd ezt a témát, aztán ha már összejöttetek elárulhatod neki.

2021. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nézd ahogy idősödsz úgy lesz egyre nehezebb valóban. Lehet hallani persze, hogy van akinek 30 vagy 35 évesen volt először nője, de azért nem ez az átlag.


Olyan 22-24 éves korod után már nagyon-nagyon leromlanak az esélyeid. Akkor is, ha elmondod hogy még nem volt barátnőd, de azért is, mert egyszerűen a viselkedéseden, kommunikációdon látszani fog tapasztalatlanság.

2021. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem vagy folyamatosan kapcsoaltban VAGY nincs rá LEHETŐSÉGED, hogy mandjnem bármikor legyen kapcsolatod, akkor eléggé rosszak az esélyeid, hogy valaha is lesz valakid.

Szóval az önmagában elég szar helyzet, ha akár 30, de már 20 éves kor fölött nem volt még soha nőd. De az is pont ugyanolyan rossz, ha mondjuk 15 évesen volt csajod, de utána nem és már 25+ vagy. Vagy 22 évesen volt csajod, de már 30+ vagy.

2021. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szükséges igazat mondani....
2021. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19 éves korig
2021. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23.45 éves korig. Utána 1 nappal se később.
2021. márc. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
43%
Halálodig. A halálos ágyadon már késő lesz próbálkozni, de addig...! Addig tied a világ. :)))
2021. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem, minek elmondani, hogy nem volt senkid. Azt kell mondani, hogy sok exed volt, 5-10 között csak rég volt, kijöttél a gyakorlatból. Ennyi
2021. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!