Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nem lúzerek autó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem lúzerek autó, pénz és karrier nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak mert van puncijuk?

2021. márc. 7. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha sikeresek, akkor pedig jön, hogy kinek feküdtek alá, kit szptak le vagy karrieristák, esetleg apuci fizette! Sikeres nőknek gyakran nem nézik el, esetleg hiszik el, hogy azok. Vannak természetesen olyan nők, is mint amiket felsoroltam, de őket nem nevezném sikeresnek.
2021. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nők is annak számítanak, hol élsz te?
2021. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én sokszor lúzernek érzem magam párkapcsolatok terén. szerintem ha srác lennék tuti egy ilyen tutyimutyi szüzfiú lennék így 30 körül is.. amúgy se autóm se karrierem, de nem nagyon izgatnak ezek a dolgok. a pénzzel viszont tudok bánni és van is
2021. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Férfiak miért azok? Nem tetszik ez a hozzáállás. Amikor a páromat megismertem (csak megismertem, jóval később lettünk pár), se lakása, se autója, se pénze, nővérszállón lakott, idősotthonban dolgozott. Nehéz gyerekkora volt, sokszor költözködtek, korán kezdett dolgozni, vidékről került Pestre. Én együtt laktam a szülőkkel. Sose érdekelt, hogy annak, akit párul választok, legyen autója, csilivili lakása, milliói és egyéb. Csak az, hogy tisztesen megéljünk. Akkor huszonévesek voltunk. Több, mint évtized múltával tudtam venni egy vidéki parasztházat, ott költöztünk össze. Erre tellett a félrerakott pénzemből, hisz kinek van 20-30 milliója csak úgy? Keveseknek. Szeretünk itt lakni.
2021. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Ezekkel a férfinak kell rendelkeznie
2021. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Mert történelmileg, kulturálisan és biológiailag is a nő "feladata" NEM ezeknek a dolgoknak az előteremtése.

Ha belegondolunk és még ezekkel is a nőknek kellene foglalkozniuk akkor a fériakra mi szükség lenne?

Hagyományos társadalmi berendezkedésben a nők feladata a szülés és az utódok felnevelése.

És hiába a rohadt nagy feminizmus, meg egyenlőség, a két nem soha nem lesz egyenlő, mert a férfiak soha nem fognak tudni gyereket szülni. A nő dolgozhat, építhet karriert, mellette nevelhet gyereket, de a férfiaknak ebből csak az első kettő lehetséges.

2021. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, lemaradt egy fontos rész:


Ettől még senki nem lesz lúzer, szimplán sok pasi (és nő) úgy éli meg, hogy a pasinak kell többet letenni az asztalra.


Gondoljatok itt a verekedő szarvasokra, vagy a bonyolult táncokat előadó madarakra.

2021. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!