Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha randizom és ismerkedem egy nővel, és kihangsúlyozom, hogy ő mennyivel jobb mint az eddigi tapasztalataim, akkor ez imponál nektek, vagy "mi nők összetartunk" mentalitás van, és inkább az jön le, hogy nem tisztelem a nőket/túl sokat várok, stb.?
2021. márc. 7. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem szabad agyon dicsérni a másikat? Vki leirnà?
2021. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Randizas, ismerkedés... Ezek ugye kezdeti fázisok. És Te máris vázolnád mennyire jobb az illető mint az előzőek. És ezt mégis honnan tudnád? Néhány együtt töltött órából? Amikor is mindkét fél a legjobb arcát mutatja? Egy normálisan gondolkodó nő azokon kívül amit már írták mások vagyis, hogy felül értékeled a semmiért, rögtön tudni fogja, hogy csak nyalizol. Hisz valójában még nem ismered. Lehet bókolni, sőt kell de azt dicsérd ami igaz..

PL. ha látszik, hogy igyekezett csinosnak lenni a randin, bele adott mindent akkor vedd észre, dicsérd meg milyen szép, szexi, csinos, stb stb. Ha valamiben jó azt dicsérd meg..

De ne akarj olyannal kedveskedni amit még nem is tudhatsz vagy ami tán nem is igaz. Ez így eléggé nyálas ferfiatlan dolog..

2021. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mondtam, azonnal nyilván nem térek rá ilyenekre. De az miért ne derülhetne ki akár már az első randin, hogy érdeklődik-e a munkám iránt (és fordítva!), vagy hogy van-e közös hobbink?


Azzal nyilván jóval később jönnék (ha egyáltalán erre sor kerül), hogy mondjuk ő akar gyereket, az exem meg nem akart (nem volt még ilyen, még én sem tartok a gyerekkérdésnél, csak szándékosan kiemeltem egy nagyon-nagyon komoly témát).

2021. márc. 7. 22:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így teljesen felesleges szavakba önteni. Ha örülsz neki, hogy érdeklődik a munkád iránt, az jó, de ezt azzal háláld meg, hogy te is érdeklődsz iránta, az, hogy nem volt még olyan nővel dolgod, akivel el tudsz beszélgetni az irodalomról az nem az én dícséretem, hanem a te szegénységi bizonyítványod, hogy eddig nem úgy választottál, ahogy jó lett volna neked. Szerintem csak élvezzétek a beszélgetést, a kapcsolat későbbi szakaszában, amikor már van egy bizalmi viszony, amikor már haladtok valamerre, akkor elmondhatod, hogy ilyen és olyan szempontból is különleges, de a randizás alatt, az ismerkedéskor felesleges. Bennem legalábbis ezek olyan érzést keltenének, hogy kb kétségbeesetten próbálsz benyalni vagy piedesztálra emelni, vagy valahogy megnyerni magadnak, de még nem ismersz eléggé, hogy ezt tényleg megtehesd, szóval minden dolgot, amit aktuálisan pozitívnak értékelsz, egyből megdícsérsz. Nem kutya vagyok, hogy a viselkedésem jutifalatokkal erősítsd meg, és ez a dolog, amit itt vázoltál nekem kicsit ilyenre hajaz. Ismerd meg az adott lányt, és aszerint osztogasd a bókokat, hogy rajta mit látsz, mi lenne a jó megközelítés.
2021. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es, ezek nagyon hasznosak, amiket mondtál. Köszönöm! 😊😉
2021. márc. 8. 07:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem imponál. Sőt, egyáltalán semmilyen formában fel ne hozd az exeket, randipróbálkozásokat ismerkedős fázisban.
2021. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!