Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ti időzavarban mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti időzavarban mondjuk 30-33 éves kor felett, hogy csajoztok, amikor minden perc máz számít, mert 40-42 felett azért nem nagyon hajlandóak (bár ez is képlékeny) észrevenni a nem tökéletes (kis pocak, mentrendszerű kopaszodás 32 felett) f..?

Figyelt kérdés
Férfiakakat, hogy befejezzem.
2021. márc. 7. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
50 éves egyedülálló, rendezett fickó vagyok (vannak fogaim, meg ilyenek :D) és tökre észrevesznek a korosztályom nőtagjai! Úgyhogy nem értem, hogy miről beszélsz. A kopaszodó pocakosokat 25 évesen sem veszik észre, nyugi.
2021. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hány felessel írtad a kérdést kérdező?

Ha csak baj nincs a "toronyodban"

2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de feltűnt neked, hogy egy világjárványban vagyunk benne éppen ?

Egyébként nincs pocakom, kopaszodásra van vastabletta (szívesen) és havi 200 óra munka mellet erre nekem nincs időm.


Amúgy eset már a fejedre a terép csecső hány páleszt csavartál be ?


32 F

2021. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Semmi misztikus nincs a korban.


Ha jól nézel ki és sikeres vagy akkor kelessz a nőknek 35 felett is.

Ha ronda vagy és sikertelen akkor 21 évesen sem kelessz.


Persze nehezebb 35 felett jól kinézni de eg férfinak messze nem lehetetelen.

2022. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? 40 körül olyan pasikat látok, hogy a lélegzetem eláll. Minden annak kérdése, mennyire figyelsz magadra.
2022. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33 évesen már engem sem érdekel. Ahhoz már idős vagyok, hogy hülyét csináljak magamból és palimadár sem vagyok.
2022. ápr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!