Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40-es évek férfiak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es évek férfiak, milyen feltételek, szempontok alapján döntitek el, hogy belevágtok-e egy nővel egy (komolyabb) kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érvek is jöhetnek.

2021. márc. 7. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló gondolkodásmód, azonos értékrend. Persze nem árt ha műkődik a kémia is :) Ha ezek megvannak én simán szertnék belevágni. 36/f
2021. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Te, mondok valami döbbenetes újdonságot neked!


Találkozgatnék vele, beszélgetnék, próbálnám megismerni, hogy szemléletmódja, értékrendje, szokásai stb. passzolnak-e az enyémhez, továbbá, hogy a testi vonzalom megvan-e.

Nem is tudom, hogyan lehetne másképp.

2021. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Én még nem töltöttem be a harmincat, de így a küszöbén:


1.Nem undorodik tőlem


2.Nem akar gyereket


3.Az összeköltözés ráér vagy elhanyagolható


4.Nem parancsolgatós, gúnyos-sértő stílusú (másokkal szemben lehet az, együtt röhögünk majd, de engem ne bántson) vagy indokolatlanul trágár


5.Ne legyen kutyája, utálom a kutyákat


6.Nem tervez 50-55 évnél tovább élni (mivel én sem)


7.Enyhén lázadó természet aki leszarja, hogy a társadalom mit vár el, beleértve az idétlen közösségi médiát is


8.Előny ha hidegfejű és gyakorlatias, mert én nem vagyok az :D


9.Mélyen lehessen vele beszélgetni bármilyen témáról


10.Kompromisszumkészség, normális vitakultúra és pont olyan különcségek (oda-vissza) amit kedvelünk egymásnál

2021. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Van-e gyereke, mennyire rendezte a múltat mind magában, mind az X+1., éppen aktuális pasijával.
2021. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Az utóbbi időben rengeteget gondolkoztam rajta és arra jutottam, hogy képtelen lennék komoly kapcsolatba belevágni a mai, elkorcsosult világban.


Ami mégis komollyá tenné számomra, az az idő, ha azt látnám, hogy

- nem sajnálja tőlem a szexet, ha már másoknak tinikorában egy sármos mosolyért kínálta bájait.

- őszinte és megbízható és nem változtatgatja gyakran a véleményét.

- nem érzem azt, hogy manipulálni próbálna bármivel, hanem nyíltan kommunikál, ha valami baja van.

- nincs gyereke és nem is akar és ha valamilyen állata van sem gyerekként bánik vele, nem csókolózik a kutyával és nem gügyög hozzá, mint egy elmebajos.

- életképes, nem gondolja azt, hogy nekem kéne finanszírozni az életét, hanem a saját szükségletét képes megteremteni saját magának. Ha gazdag családba született és alátették, akkor meg nem veszi alapnak, hogy én miért nem tartok ott, ahol ő és miért nem tudok mellényzsebből kifizetni több milliót egy egzotikus nyaralásra, miért nem tartok fenn autót, miért nem érzem szűknek a 40 négyzetmétert meg ilyenek.

2021. márc. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha érzek valamit iránta. Az nem baj, ha gyereke is van, ha van Apja a gyereknek. Ha nekem kellene nevelni, az problémás lehetne. Az összhang a legfontosabb. Azonos értékek. Jó szex.
2021. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ez mindenkinél más, érzi az ember, de a legfontosabb, hogy először legyen köztetek egy alap ismerkedési fázis,adni kell időt erre. Természetesen előfordulhat, hogy együttlét alatt derülnek ki negatív dolgok, de ez mindig benne van a pakliban.
2021. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Amiket én tapasztaltam:

Elsősorban a külső a legfontosabb. A másik két, még fontosabb dolog nekik, hogy milyen munkád van és ne kelljen rád költeni, ne adj isten "eltartani".

2021. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
#8 jól adja. A külső a legfontosabb nekik. Láttam már olyan profilt, amiben a pasas leírta, hogy max 52 kg-ig... a másik meg csak hosszú haj.. biztos van az a pénz, amivel ilyen kikötéseket lehet tenni.
2021. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Hogy szerelmes vagyok-e belé.
2021. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!