Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen nagy cicijük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy cicijük a német nőknek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rHwLMz6aUEI

Mindenféle elfogultság nélkül, a magyar nőknek átlagot nézve közel sincsenek ilyen emlőik. Pedig ez fontos lenne, hiszen az emlők a szexualitás egyik fontos domináns tényezőik.



2021. márc. 8. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, lehet én vagyok férfiként fordítva bekötve de nekem mindíg a kicsi, formás cicijű nők jöttek be.
2021. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Három magyar nőt te is ki tudnál választani, akinek nagy melle van. :D
2021. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek se olyan nagy, csak fel van tolva a fűzővel. A kékszoknyásnak kifejezetten kicsi.
2021. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz Németországba, kérdező, és a problémáid meg vannak oldva.
2021. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban élek, és nem látom a különbséget. Szerintem nem nagyobb. A videóban azért nagyon csalóka a dolog, mert az a ruha felpolcolja a melleket, a kicsit is dögös bögyösnek mutatja. 25/N
2021. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy videóból szűrted le, amiben van 3 nő és azoknak sem látszik normálisan?

Genetikától függ főként és nem nemzettől.

Itthon is vannak nagymellű nők és kint is vannak kis mellűek.

2021. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mért van kis cicjük a nèmet nőknek?

Èn is be tudnèk csatolni 3 kiskeblü nőt

2021. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Az osztrákoknál voltam többször is fesztiválozni, na nekik feltűnően nagy melleik voltak, vagy az is lehet, hogy csak nagyon "kanos" voltam már és azért tűnt így. Viszont melltartót egyik sem hordott az tuti.
2021. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahham, és ezt 3 nőből döntötted el? Micsoda reprezentatív felmérés, az igen. :D Egyébként most akkor én kisebb mellel temessem el magam, hogy így már nem lehet jó szexuális életem, hiszen hiányzik a dominanciájuk? :D Vicces vagy. Egyébként genetika, nem nemzet. Itt Mo-n is vannak bőven nagymellű nők.
2021. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi munkahelyemen dolgozott 3 német. 1 férfi, 2 nő. Mindegyik sötétbarna, kreol bőrű volt! Sőt az egyik még alacsony is. No most akkor én ebből vonjak le következtetést, hogy a németek ilyenek? Akkor sem tettem és most sem teszem. Te se 3 hölgy alapján vonj le következtetéseket Kérdező.
2021. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!