Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek van fent tinderen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek van fent tinderen ha nem szeretne ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy bedobott valakit a tinder aki eléggé bejött és mivel köztudott hogy tinderen a lányokat ezerszámra ostromolják az emberek, plusz sokan nem is nézik túl gyakran az alkalmazást gondoltam bekövetem instán ha már egyszer kitette a leírásába. Vissza is követett elég gyorsan amiből arra mertem következtetni, hogy legalább minimális szinten érdeklődik irántam. Ráíratam instán (normális szöveggel) amire szinten meglepően gyorsan reagált viszont nem azt amire számítottam. Közölte, hogy ne haragudjak de mostanában elég nehéz időszaka van és nem akar ismerkedni bla bla bla. Ezt el is fogadtam, megköszöntem az őszinteségét és ezzel lezártnak tekintettem a dolgot. Viszont mégis felmerült bennem a kérdés, hogy ha nem akar ismerkedni akkor miért van fent tinderen illetve miért követett vissza ha semmit se szeretne tőlem? Persze lehet, hogy ez a nem akarok ismerkedni szöveg csak kamu volt és azért mondta mert nem jövök be neki és csak velem nem akar ismerkedni. De akkor miért követ vissza? Van erre bárkinek értelmes magyarázata? Lehet, hogy én vagyok túl szűk látókörű és ezért nem értem az egész szituációt.

2021. márc. 9. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, ezért az oldal normális női tagjai szét akarnak majd szedni. Hogy merészeled ezt megkérdezni?!?! Mi közöd hozzá?
2021. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem gond. Állom a sarat.
2021. márc. 9. 19:17
 3/12 George34 ***** válasza:
95%

A nők nagy része csak követőket keress az instájához, egy váll ahol "kisírhatja" magát, és imád körbe nézni hogy milyen sok loser van a barátzonájában.


Nagy részt ezért vannak fent "társkeresési" szándékkal.

Ezzel nem téged bántalak és nem is a nőket, csak tény.

2021. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
A tinder egy f+s
2021. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Követő vadászat 😂😂😂
2021. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Én letöröltem a tindert, elegem lett. Tele van komolytalan nőkkel, ma pl egy 27 évessel így nézett ki a beszélgetés:

én: szia :)

ő: szia

én: van kedved találkozni?

ő: super likeoltál? :D

én: igen, szóval van kedved randizni?

ő: hány super like-od van? :D

én: na jó, most lett elegem a tinderből...


Szörnyen komoly nő lehet.

2021. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 George34 ***** válasza:
71%

6-os szerintem egy kamu csaj fotós, hapsi lehetett és csak trolkodott. :D


(van ilyen, ezért nem használom a "társkereső" appokat.)

2021. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Instakövetőket gyűjt, amibe te be is sétáltál :D
2021. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szössz*.* ***** válasza:
72%

Amíg én nőként fent voltam ezeken az oldalakon mindig válaszoltam, ha valaki vette a fáradtságot, hogy jelezzen. Aki meg ekkora kamu szöveggel jön, az valóban követőt gyűjt :D nem is értem, mi ebben a jó, de lehet már kiöregedtem..

Nálam az volt az érthetetlen, hogy ha megvan a match, akkor miért nem történt utána semmi?? Mert a fiúk alapbol mindenkit sziveznek, és egyezés után szelektálnak?🤔

2021. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van fiokom tinderen és emiatt is hasznaltam egy ideje,mert én is nehéz időszakon (családtag elvesztese) mentem keresztül

Simán lehet,hogy nála is ez a helyzet,de szimpatikusnak talál és lehet,hogy a kesobbieknek a éhezés időszak után szívesen visszatérne a veled való ismerkedeshez. Én is tettem hasonlót.


23 nő

2021. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!