Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok a városban szórakozóhelyeken, és Tinderezni sem akarok, akkor hol, és hogyan érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
A Tinder szexpartnerkereső, nem nekem való. Próbálkoztam azzal is, hogy ráírtam lányokra Messengerben, mintha ismerném őket (de nem tudom, hogy honnan), de úgy tűnik, ez sem jön be...
2020. júl. 6. 07:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hobbik, barati korok a legjobbak erre, szervezz programokat a baratidnak majd ok hivjak az ok barataikat es elobb utobb lesznek csajok is akik csatlakoznak. Osztan mivel koztuk is van olyan aki nem csipazza a tindert igy mar a hobbin kivul van egy kzos tematok.


Vagy jarj el jogazni v barmi olyan helyre ahol vannak lanyok is (pld tanc) es idovel valami csak kialakul.


De sose legyel az a csavo aki mindenre racapazik ami mozog. Az nagyon nem oke

2020. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak a Tinder létezik opcióként, mint netes ismerkedés. Volt olyan exem, akit a Honfoglalón ismertem meg, volt akit IWIW-en, a nagy szerelmet pedig a Badoo hozta el. Vannak gyökerek, de ez nem egy netes oldalra korlátozódik, a szórakozóhelyeken és az utcán is beléjük lehet futni. Mindenhol van normális és idióta. Csak türelem kérdése az egész.
2020. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehol:/
2020. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Leginkább sehol. En minden hétvégén eljárok "bulizni" haverokkal, de szinte mindig ugyanazok az arcok vannak mindenhol, ugyanazokkal az emberekkel találkozom csak. Szóval ez sem segít. Tinder, Badoo egy nagy rakás szar, tele van kamuprofilokkal, illetve átlagos ferfiként átlagos, de még az az alatti nőknél sincs esélyed sem. Hiába van mondjuk nagyon jó személyiséged, ha nem vagy jóképű/izmos/gazdag nem tudod kompenzálni ezeket a dolgokat vele, mivel nem lesz vagy csak nagyon kevés matched. Magyarán nem fogsz tudni beszélgetni senkivel...
2020. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehol
2020. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából sehol. Ott, ahol lehet(ne) ismerkedni, tehát ahol a nők alapvetően nyitottak lennének ismerkedésre (buli, fesztivál, klubok, stb) ott szinte csak férfiak vannak, az kevés nő meg mindig ugyanazzal a pár nagyon jól kinéző férfivel fog összejönni, ignorálva az összes többi pasit, így azok labdába sem tudnak rúgni.
2020. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!