Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudhat a legjobb barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudhat a legjobb barátnőm, hogy ilyen szinten rajonganak érte a férfiak?

Figyelt kérdés

Kérdeztem, hogy mi a titka, de elméletileg nincs semmilyen titka, csak simán "normális és barátságos" mindenkivel. Nem egy csúnya lány, de nem is kifejezetten gyönyörű, semmi extra. Azt gondolom, hogy külsőt illetően nagyjából egy szinten vagyunk. Elég nyitott személyiség, néha véleményem szerint kicsit túlságosan is, de persze én is szeretek vele lenni, jó társaság. De egy kedves, extrovertált személyiség önmagában csak nem magyarázat?! A "top pasik" is a lába előtt hevernek, néha mutogatja, kikkel "kavart" és le vagyok döbbenve. Akkor is mindenki vele foglalkozik, ha sokkal szebb lányok is vannak a társaságban. Szeretnék legalább tizedennyire sikeres lenni a férfiak terén, de nekem évek óta nem jön össze normális kapcsolat és őszintén szólva nincs is miből "válogatni". Persze így látatlanban nehezen lehetne egy ilyen kérdést megválaszolni, de kíváncsi lennék az ötletekre.


24/N és 25/N


2021. márc. 11. 12:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Kisugárzása lehet nagyon jó.
2021. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
De, az a helyzet, hogy egy közepesen szép, de cserébe nyitott, nőies, mosolygós, magabiztos, barátságos nőhöz általában szívesebben odamennek a férfiak, mint egy gyönyörű, de megközelíthetetlennek tűnő vagy barátságtalan vagy szótlan vagy nagyon félénk emberhez. Önmagában a szépség nem jelent annyira sokat, egy jó kisugárzás sokkal vonzóbbá teszi az embert.
2021. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
A probléma gyökere szerintem , hogy például te aki azt látod a férfiak kavarnak vele, valójában nem a nő valós értékeit látják szimplán megakarják dugni, tehát egy jó kis játékszert látnak benne. Te is egy jó játékszer szeretnél lenni más férfi szemében ? Sok nővel ez a baj, love storykat látnak egy jó hapsiban mikor csak megdugni akarja párszor őket, kiélvezkedni magát aztán menni egy újra.
2021. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

fúj de utálom ezt a top pasi meg kavar és válogatni kifejezéseket.


Amúgy mennyire komolyak az iránta érdeklődők? Mert ha egy olyan csini csaj, aki eljárkál bulikba "kavarni", akkor nem feltétlen hosszú távú kapcsikára kell a pasiknak.


Neked meg mi számít? Legyen kivel "kavarni", aki "top pasi", mert ez ad neked önbizalmat? Vagy normális pasival egy hosszú kapcsolat?


Ezt döntsd el. Mert bocsi, de amit írsz, elsőre úgy jön le, hogy ezeket a felületes figyelmet akarod megkapni.

2021. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem egy "csini csaj", egyszerű és sportos. Ezért nem is gondolom, hogy csak megdugni akarják, egyáltalán nem az a típus.
2021. márc. 11. 12:56
 6/33 A kérdező kommentje:
És egyébként nem is panaszkodott még ilyesmire, nem szokták kihasználni, inkább bálványozzák és komoly kapcsolatot szeretnének vele.
2021. márc. 11. 12:58
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

ez aranyos. Az oké, hogy te nem gondolod, meg ő nem olyan típus, de a férfiak meg úgy gondolják XD


Vagy szimplán haverkodnak vele. De most tényleg, miért a "figyelem" alapján mérsz dolgokat?

2021. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

ne haragudj, de leírod, hogy nem az a típus, aki dugna. Aztán a kérdésben meg ott van, hogy top pasi, meg hogy ő kavar. Megnyugtatlak. A férfiak meg azt akarják tőle, lehet nehéz elhinni. Főleg ha ő még adja alá a lovat.


Most akkor nem akar kapcsolatot, csak azt nézi a barátnőd, hogy kikkel lehet kavarni, meg milyen pasik folyatják a nyálukat és ő ebben a figyelemben még fürdik is? Ezt tudod hogy hívják? szűzk..va.


Bocsi, de te erre vagy féltékeny? Ezt akarod te is? Top pasikkal kavarni meg azt számolni, mennyien akarnak ágyba vinni, de te csak fürdőznél benne, mert "'nincs kiből válogatni?"


Mert nekem ez jön le.

2021. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért érné meg egy átlagos lánynak hosszú távon udvarolni szex reményében olyan kifejezetten jóképű pasiként, aki bármikor megkaphat bárkit. Ha van ebben valami logika férfiésszel, amit nőként képtelen vagyok felfogni, magyarázd el légyszi.
2021. márc. 11. 13:07
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

ez cuki.


Felvilágosítalak. A legtöbb férfinek a lyuk az lyuk. TÖK MINDEGY, hogy átlagos, vagy nem. Ha a kislány még játssza magát, adja a lovat alá, amit te is írtál, hogy KAVAR, meg úgy viselkedik, az a pöcörősnek felhívás a keringőre.


Ezeknek a "top pasiknak" meg pláne, mert ez különösen a strigulákra megy rá.


pasi vagyok amúgy.

2021. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!