Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közepes férfiként hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes férfiként hol találhatnék alja nőt?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a nők mindig maguk fölé választanak. Ez alapján lenne esélyem, még ha csak csúnya buta lányoknál is. Egyetlen kikötés, hogy ne c típusú legyen!

2021. márc. 11. 23:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
57%

#18: "Elég nehéz elhinni, hogy van olyan épeszű ember, aki erre bukna."


Értelmes, magas IQ-val rendelkező emberként rengeteg mindent nehéz elhinni, ha végignézel az emberiségen. Aztán mégis rácáfol az élet...


Az élet sajnos nem hit kérdése és lehet itt önigazolás-hegyeket gyártani, hogy "olyan nő nekem nem kéne, aki ilyenekkel leáll", de ezzel az emberiség 80-90%-át kapásból kizárod.


És attól, hogy te büszkén viseled a választott kisebbségi hovatartozásodat, attól az adott kisebbség létszáma nem fog növekedni, még akkor sem, ha átitatod elitizmussal és sznobizmussal.


Az emberek többsége ösztönlény. Ezért haltak meg a múltban is szűzen olyanok, mint Newton meg azért nem volt túl tartalmas a párkapcsolati életük nem csak mennyiségileg, hanem minőségileg sem olyan embereknek, akik tényleg letettek valamit az asztalra.


Meg ezért van az, hogy minél lejjebb mész a társadalmi ranglétrán, annál több a gyerek is és a szexpartnerek száma is.


Nagyon tanulságos... https://www.youtube.com/watch?v=wZqGc55gMck


Akár tetszik, akár nem (mert sajnos nekem sem, de attól még ez van), az élet bizony hányinger.


#20: Na megjött Ms. Önérzetes Szentimentalizmus


Milyen kár, hogy a valóság, ha csak szétnézel a világban teljesen mást mutat. És kettőnk közül nem én vagyok az, aki ne ismerné el a minimális mennyiségű normális kapcsolat létezését.


Te viszont számos érvelési hibát elkövetsz. Kezdve [link]


De annyira meglepő néha, hogy a nőknek mennyire nincs önkritikájuk. Amikor incelekről van szó, tévedhetetlen szimatúnak érzik magukat, akik egyből kiszagolják, hogy tuti a személyiség (még így látatlanban is néhány itteni kérdés alapján), míg a valóságban meg nőjogi szervezetek ezrei küzdenek házasságszédelgők, bántalmazók meg mindenféle olyan férfi ellen, akiket meg mi férfiak egyértelműen kiszúrunk nagy eséllyel, de a nőkre hatástalanok az intelmeink, mert tuti csak a boldogsága útját akarjuk állni amiért nem minket választott.


Nagyon egyszerű az egész. Aki vonzó a nők számára, az bizonyos kereteken belül bármit megtehet, akkor is vonzó marad a nők számára. Lehet, hogy BIZONYOS nő számára nem, más nő számára meg mondjuk annál inkább. A kulcsa a dolognak a VONZALOM. Ha a férfi vonzó, akkor mindig lesznek nők, akiknek bejön.


Ugyanakkor ha valaki csúszik lefelé a vonzalmi skálán, akkor 22-es csapdájába kerül, hiszen egyre kevesebb nőnek jön be alapból és mivel egyre magányosabb, egyre inkább meg akar felelni azoknak a nőknek (annak a kevésnek), akik minimális érdeklődést mutatnak felé. Ezt érzik meg a nők és ebből kanyarítják ki, hogy az ilyen féreg, aki képes a kedvéért azt hazudni, hogy az adott zenei stílust kedveli, meg nem mondja ki az őszinte véleményét a Jonas Brothersről, az más féregségekre is képes. Onnantól már csak egy lépés a sorozatgyilkosság.


Erre szokták a pénzlehúzós PUA-k oktatni ezt a magabiztosság meg légy önmagad, meg ne hagyd, hogy a nő elvegye a keretedet meg stb.


Kár, hogy ez pont azoknál működik, akik VONZÓK a nők számára és ők természetesen ilyenek, hiszen valóban ösztönösen jön ez a viselkedés. Ha érzed, hogy vonzódnak hozzád a nők, akkor őszinte leszel, mert onnantól szintet lépsz és számodra az a cél, hogy a kapcsolat ne teher legyen, mert az neked sem jó, ahol folyton színészkedned kell. Ezt jelenti önmagadnak lenni.


Na ezt az úgymond "luxust" nem engedheti meg magának az a férfi, aki nagyon kevés nőnek jön csak be.

2021. márc. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
44%

"Az egyik az, hogy legyél valamiben szélsőségesen extrém"


Ha szarul nezel ki, akkor ez nem jo strategia. Az elso, hogy nezz ki valahogy, aztan pedig valamennyi zsetonod legyen, hogy kaposabb legyel :)



36F incel

2021. márc. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de agyilag nem vagy átlagos, hanem jóval azalatt. Pontozgatod magad? Remek. Az a gond, hogy ismerkednél egy -szerinted- átlagos nővel, aki ugye átlagos külsejű. De rólad süt a bambaság, meg hogy egy cseppet sem vagy érdekes. Egy értelmes nő élből elutasít. Erre te azt mondod, hogy a szinteden lévő nők elutasítanak. Pedig lehet hogy akit választanak helyetted, ugyanannyit keres, nyomokban sportos és nem sokkal jóképűbb nálad (ez amúgy is viszonyítás kérdése) de normális és ez látszik rajta. Tehát te belülről dolgozz magadon sürgősen ha nőt akarsz. És azt is elárulom, hogy senkinek nem fogsz kelleni, ha nem szerelmet keresel, hiszem a nők többsége azt keresi.
2021. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%

"És azt is elárulom, hogy senkinek nem fogsz kelleni, ha nem szerelmet keresel, hiszem a nők többsége azt keresi."


Csak kifelejted az "inkább osztozok egy jó pasin, mint összejöjjek egy olyannal, akihez nem vonzódom, előbb-utóbb úgyis belém fog szeretni a jó pasi, ha látja, hogy mindent megteszek érte és mindent megadok neki" eseteket.


Vagy megbocsát neki mindent, megcsalást, verést, az Átlag Bélánál meg kijelenti sok év után, hogy elválik és véletlenül sem amiatt, mert már nem úgy fut a szekér, hanem amúgy sem illettek össze, állandóan felhajtva felejti a vécéülőkét meg horkol is, 2 éve is elfelejtette az évfordulót 3 éve meg két hónapfordulót, meg úgy alapból elege van belőle.


Sajnos sokan összekeverik a valódi szerelmet az érdekkapcsolattal. Az érdek pedig nem mindig pénz. Néha csak unaloműzés, magány, stb. a Béla jóravaló ember meg a Margitnak is csökken a szexpiaci értéke, aztán gondolni kell a jövőre is, meg a végén még valaki a Bélát is elviszi és akkor már csak a részeges Józsi vagy a közmunkás Géza marad, azoktól meg a cica és a vibrátor is jobb.

2021. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
70%

#24 Ne haragudj, nem tudom értelmezni amiket írsz. Nem tudom, milyen szutykokkal ismerkedsz, de sem én sem más női ismerősöm nem osztozkodik senkin senkivel, megcsalásról nem tudok, bántalmazás nincs Én elváltam mert évek után már engem elhanyagolt, más nőket nézegetett folyton, de nem csalt meg fizikailag. Mivel nem igazán akart dolgozni a kapcsolatunkon nem voltam hajlandó magamat alázni, de megcsalni sem azon a címen, hogy úgysincs már szex közöttünk és ez nem az én hibám. Szóval nem gondolom, hogy ne lenne önbecsülésem.

Nem tudom, milyen egy érdekkapcsolat, az ismerőseim szintén kb hasonló szinten vannak mind, a szexpiaci érték megint csak arra vonatkozik, aki saját magát és a másik embert is árucikként kezeli.

Egyetlen dologban tudok egyetérteni azzal, amit mondtál: a cica és a vibrátor valóban jobb, mint egy méltatlan kapcsolat.

2021. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
35%
Én 10/5-ös csávó vagyok, 10/4-es barátnő már megfelelne, de csupa 10/2-es és 3-as ír csak vissza társkeresőkön. Az extrém csúnyák, a kövérek, az öregek és a normálisabban kinézők között akik egyedüli anyukák. Vagyis a nők közül az alsó 10% ami senkinek nem kell. Férfiaknál meg az alsó 50% legalább, de lehet keveset mondtam.
2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
51%
26-os. már tudományosan is bizonyított és a kutatásokban is kimutatták, hogy a két nem közül a férfiak hajlamosabbak magukat felülértékelni külső, belső, anyagiak, stb tekintetében és ők akarnak maguknál jobb nőt. A valóság az, hogy amilyen kaliberű nők érdeklődnek általában utánad, olyan szintű vagy te is. tudom, hogy kegyetlen a dolog, de ez van.
2021. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%

"Ezért haltak meg a múltban is szűzen olyanok, mint Newton "


Mármint hogy olyan súlyos pszichés problémáKKal küzdő emberek, ugye, ezt akartad mondani?

[link]


"Nagyon egyszerű az egész. Aki vonzó a nők számára, az bizonyos kereteken belül bármit megtehet, akkor is vonzó marad a nők számára."


Aki ilyet ír, az minden, csak nem értelmes ember. EMBEREK között a vonzóság SOSEM volt és nem is lesz objektív kategória, ezért nem lehet semmiféle skálán fokozatonként meghatározni. Vonzalmi skála csak az emberekből lényegében semmit sem értő fél- vagy egész autisták fejében létezik.

2021. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
27-es általánosságban lehet igaz, de az én esetemben nem. Ezt képekkel is tudnám bizonyítani. Nekem jó az önkritikám és mindig is tudtam reálisan viszonyítani magam másokhoz.
2021. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 VincentLaw ***** válasza:
52%

#27

Remélem full irónia akart lenni, mert annak jó :D

Én is azt tapasztalom, hogy nálam is szinte csak olyanok próbálkoznak (mutatnak érdeklődést), akiket #25 felsorolt. Hát én mint vékony, egészséges életmódot folytató sportos pasi nem szeretném erre a szintre sorolni magam, ha mégsem irónia volt :D

2021. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!