Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közepes férfiként hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közepes férfiként hol találhatnék alja nőt?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a nők mindig maguk fölé választanak. Ez alapján lenne esélyem, még ha csak csúnya buta lányoknál is. Egyetlen kikötés, hogy ne c típusú legyen!

2021. márc. 11. 23:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
50%

#30

És attól, hogy vékony/sportos egy férfi már jó pasi lesz? El kell szomorítsalak, a legtöbb nőnek szerintem ez legkevésbé sem számít.

2021. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
25%

"vonzóság SOSEM volt és nem is lesz objektív kategória"



Ismered a Photofeeler-t?



36F incel

2021. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
8%

27.


Linkeld már be ezeket a kutatásokat. Kösz

2021. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
50%

#33 Én is szívesen megnézném, de ehhez nem nagyon kellenek kutatások. Én is nőként alacsony önértékeléssel bírok és az összes nőismerősöm, a legcsinosabbak is. Mindenki azon kesereg, hogy utálja magát, nem elég szép, nem elég okos. Később pedig nem elég jó feleség, nem elég jó anya. Ezzel szemben tök gáz férfiak is oké viszonyban vannak a testükkel. A férfi nem férfi pocak nélkül. Ő minden tud. Minden IS tud, bezzeg én egy nulla vagyok a diplomáimmal. Szóval ez reális tapasztalat a hétköznapi életből.

Amikor valaki elutasítja az ellenkező nemű jelentkezőt, nem biztos, hogy azért van mert ő túlértékeli magát, hanem egyszerűen a másik az ő szemszögéből nem értékes. Én pl rengeteg jó pasit utasítottam már el, akik azt gondolták, hogy el vagyok szállva mert ilyen átlag testtel és külsővel mit akarok. Pedig én nem náluk jobb külsejű pasikra vágytam, hanem más típusúra, engem nem érdekelnek az izmok, a magasság, a külsőségek. Eleve olyan férfiakkal álltam le beszélgetni a társkeresőn, akiknek az adatlapján volt valami ami érdekelt engem, vagy olyan dolgokról kérdeztek levélben ami közös téma volt (hobbik, tanulmányok, munka stb)

Volt olyan kigyúrt, helyes pasi aki azt írta, csak meg ne bánjam hogy elszalasztom őt. Nem bántam meg :-)

2021. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
60%

#32: "Ismered a Photofeeler-t?"


csak itt hallottam róla. Abszolút elvetélt ötletnek tartom, és szerintem pl. egy olyan ember esetén, aki fotókön hülyén néz ki szemből, de mondjuk féloldalról vagy oldalról meg nagyon jól, annál eleve hamis, a hétköznapi életben nem érvényes végeredményt ad ki.

Visszakérdeznék: szerinted EGY DARAB fotó alapján értékelni valakinek a VONZÓSÁGÁT nemzetközi közönséggel, és annak alapján matematikai átlagot vonni mennyire életszerű? Vagy mondok mást: egy kelet-ázsiai férfi szépségideálját mennyire értelmes dolog összevetni egy nyugati angolszász férfiéval? David Bowie például odáig meg vissza volt az úgynevezett egzotikus szépségekért, akik a saját kultúrájukban minimum közönséges átlagnak számítottak. A felesége Iman, vagy China Girl videoklipjében, vagy éppen a The Man Who Fell To Earth c. filmben látható szexjelenete ázsiai nővel stb. stb.

2021. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
50%

Egyet értek a harmincötös hozzászólóval, sőt. Gondold már át. Én is objektíve helyesnek értékelek jó testű, helyes arcú férfiakat, de nagyon kevés ilyen van, akivel össze is jönnék, mert ez nekem kb huszadrangú a listámon.

Inkább az érdekesebb arcú, kevésbé "szép" de más szempontból vonzó férfiakat szeretem. Ettől még elismerem, hogy egy Brad Pitt kaliberű pasi helyes, akár tizes is lehet egy listán, de nekem még nem fog kelleni.

2021. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 VincentLaw ***** válasza:
23%

#31

Igen, nem feltétlenül lesz jó pasi, de szerintem elvárhatja azt a kiszemelttől, hogy vékony legyen, és ne az legyen már, hogy háromszor belefér a csajba. Vagy hogy ne legyen anyuka. Mert akkor köszi, de megleszek egyedül.

2021. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
44%
Valaki elmagyarázná ezt a pontrendszer dolgot?Ki számít 10/1-nek,például?
2021. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
50%

#28: "EMBEREK között a vonzóság SOSEM volt és nem is lesz objektív kategória"


Vannak objektív részei és szubjektív részei.


"ezért nem lehet semmiféle skálán fokozatonként meghatározni."


A fokozatot az adja, hogy a populációban milyen arányban vannak azok az ellenkező nemű egyedek, akiknek x, y és z bejön, illetve milyen rangsort állítanak fel közöttük, ha egynél több is bejön nekik.


Lottó ötöst is nyert már olyan, aki életében 1 szelvényt vett és volt olyan is, aki minden héten 10-20 szelvénnyel is játszott és öregkorára is csak 4-es volt a maximum.


De ettől még ebben a példában nem vitatod el azt, hogy több szelvény = nagyobb esély, hiszen matematikai tényről van szó.


Ismerkedésnél szintén ugyanez van. Még akkor is, ha a nőverő, sittes tróger adonisz egyedül hal meg 40-50 hosszabb-rövidebb kapcsolat és sok-sok kaland után, mert elviselhetetlen az összes olyan nő számára, akinek elsőre, külsőre bejön.


És akkor is, ha a Quasimodo is talál szép lányt maga mellé, mert éppen a megfelelő időben és térben egymás mellé sodorja őket az élet és a szituációk úgy alakulnak, hogy meg tudnak ismerkedni.


#34: "Én is nőként alacsony önértékeléssel bírok és az összes nőismerősöm, a legcsinosabbak is. Mindenki azon kesereg, hogy utálja magát, nem elég szép, nem elég okos."


És mikor élőben megismersz ilyen nőket, akkor jössz rá arra, hogy az alacsony önértékelésük egy REakció arra, hogy kiszórják a férfiak alsó 90%-át, a 10% meg megteheti azt, hogy nyíltan vállalja, hogy csak szexre kellenének neki.


"Ezzel szemben tök gáz férfiak is oké viszonyban vannak a testükkel."


Mert ezt várja tőlük a társadalom vagy valamilyen PUA tréningen hallották, hogy "fake it till you make it" és ha véletlenül a nagy számok törvénye alapján sikereket érnek is el, akkor már áldani fogják a módszert, hogy mekkora tuti, mert annyira átfordulnak pozitívba, hogy nem látják reálisan a képet, ami sok hasznot jelent számukra, csak éppen nem mindenki képes ennyire eltávolodni a realitásoktól, hogy ne érezze bohócnak magát 999 visszautasítás után, hanem olyan mértékben dobja meg az egóját az az 1 siker, hogy utána a következő etapkor is ugyanakkora lelkesedéssel és ne Hide the Pain Harold tekintettel szólítsa le a 253. nőt is, miután az előző 252 visszautasította.


Ez típus kérdése, aki ilyen típus, az vérbeli üzletkötő, lepörög róla minden. Nem tud mindenki ilyen lenni.


Viszont a nőknél meg pont az ellenkezője van. Tőlük az önértékelési zavart várja a társadalom, mert sokkal cukibb egy olyan lány, aki megszeppenve, lesütött szemmel nézi az 53 kilós testét, hogy hízott 3 kilót és daginak érzi magát, de még egy 110 kilós is aranyosabb, ha szomorúan, szégyenkezve szenved, hogy ő mennyire szeretne lefogyni és mennyire dagadtnak érzi magát, mint mikor a kövérbüszkeséges magabiztos nőt előadja.


A női magabiztosság és egó elveszi a férfi szerepét így az ilyen nők mellé visszahúzódó, férfiatlan férfiak csapódnak, akikre a nők nem tudnak igazán szexuálisan felnézni. Tisztelhetik őket az eredményeikért és a jóságukért, érezhetnek irántuk hálát, barátságot, anyai ösztönöket, de nem fognak rá igazi férfiként tekinteni.


És minél dominánsabb egy nő, annál nehezebben talál olyan férfit, aki dominálja. Hiszen a nőnek is el kell fogadnia azt, akinek behódol. Nem úgy megy, hogy odamegy az arab a vezérigazgató nőhöz, lekever neki kettőt és ő meg már egyből szerelmes lesz.


És a domináns férfi is úgy van vele, hogy oké, hogy szereti a kihívásokat, de egy idő után megunja a folyamatos edzésben levést és lazulna egy kicsit, de egy domináns nő mellett nem engedheti el magát, mert akkor egyből a fejére nő, átveszi a hatalmat, akkor pedig ott is kialakul az, hogy többé már nem tud rá férfiként nézni. Mint mikor az oroszlán elfogadja az idomárt, de az idomár egyszer hibázik és nincs több esély, mert megrágja, kiköpi, utána meg annyi.


Vagy egy harci kutya, ami szintén határozottságot követel, nem lehet úgy babusgatni, mint egy csivavát, ami maximum megkap ha túltolod a hülyeséget, de ultimate megoldásként falhoz b...szod és utána tudja, hol a helye.


És nagyon remélem, hogy ebből nem azt fogják látni a nők, hogy az erőszakot elfogadhatónak tartom. Épp ellenkezőleg. Egy ölebbel ha nem bánsz túlzottan dominánsan is maximum enyhén pofátlanodik el, de minél durvább ragadozóról van szó, annál kevésbé engedheted meg az apró hibákat is. És ha hibáztál, esélyed sincs ellene, minden mozdulatodnak kontrolláltnak kell lennie.


Egy párkapcsolatnak pedig nem a folyamatos idomításról kellene szólnia.


"Pedig én nem náluk jobb külsejű pasikra vágytam, hanem más típusúra, engem nem érdekelnek az izmok, a magasság, a külsőségek."


Azt sosem bánom, ha párkapcsolatra elutasít olyan nő, akivel nem illünk össze. Azt bánom, ha szexre utasít el olyan nő, aki amúgy laza erkölcsű és benne van az alkalmi szexben, hiszen az azt mutatja, hogy a külsőm nem megfelelő.


Ahhoz már tényleg incel lvl999-nek kell lenni, hogy valaki zokon vegye, ha a nő azért utasítja el, mert személyiségileg nem illenek össze.


Az inceleknek is szerintem az fáj, hogy míg a jó pasit 70-en húzzák jobbra, addig őt 1-2 kövérebb nő, akit már kínjában, kíváncsiságból húzott ő is jobbra, hogy vajon azzal matchelnek-e. És esetleg még az sem ír vissza.

2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
A vonzóság nem teljesen szubjektív. Bármikor és bárki szemében vonzóbb lesz Ian Sommerhalder, mint Danny Devito. Még akkor is ha mindketten egyformán műveltek vagy híresek és elismertek. Ennyi. Lehetne ezzel vitatkozni, de nehéz lenne.
2021. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!