Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelenebb külsejűek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejűek, ti hogy bírjátok, hogy körülöttetek mindenki csajozik, pasizik, ti meg mindig csak asszisztáltok?

Figyelt kérdés

Most megint elegem lett. Egész életem erről szólt. És most rövid időn belül megint megtapasztalhattam, kétszer is. A másikat körülugrálják, én meg csak a jó fej vagyok, de haverkodásnál többet nem akarnak. Annyira elegem van. Annyira jó lett volna legalább csak egyszer megtapasztalni az életben, milyen az, mikor vonzónak tart a másik nem. Mikor már csak a külsőm alapján is akarnak! Hogy lehet ilyen igazságtalan aljas az élet!? Egyiknek meg sem kell szólalnia, már csak a megjelenésével mindenkit elcsábít, a másik meg akárhogy is próbál kitenni magáért, csak hogy legalább észrevegyék a létezését, de barátnál többre senkinek sem kell. -Te egy tökéletes társa leszel majd a párodnak, szerencsés lesz akivel egy pár lesztek majd...majd az a másik, de nem én...és mindig mindig ez volt egész életemben...

Mindkét oldalt, nőket férfiakat kérdezem, hogy bírjátok? Én már sehogy.


2021. márc. 14. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell asszisztálni.

En is ha ha bnőimmel voltam vagx tesommal mindenki őket ugrálta körbe.

Aztan külföldön is voltam, itthon online, tehát semmilyen ismerkedésemnél nincs ott bno meg senki joformán, igy meg én vagyok körbeugralva.

2021. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Egy idő után ezek az emberek , akik tegyük fel mindent megtettek azért, hogy legyen valakijük és nem csak pityeregtek meg jajjgattak, hogy miért nincs....noss eljutnak egy idő után ahhoz a ponthoz amikor azt fogják mondani, hogy....már nem érdekel.
2021. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Ó a haverokkal együtt való szórakozás és ismerkedés az semmire sem vezetett.


Volt mindig 2 barátom akikkel eljártunk szórakozni bulikba klubbokba stb, de igazából teljesen mindegy, hogy hol voltunk, a lényeg, hogy mellettünk még annyira sem vett észre egy nő sem mint egyedül.


Ők hozzám képest túl jóképűek voltak.

2021. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem másokkal kell foglalkozni, magadat kell fejlesztened, magadat kell eladnod. Én voltam már együtt mások által (családom, barátaim) rondának tartott pasival, de ahogy ismerkedtem vele, olyan személyisége és magabiztos stílusa volt, hogy még az akkori (helyes) barátommal is szakítottam miatta.
2021. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Ismerkedj online.
2021. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok. 30 leszek. Mindig csak mások boldogságát kellett végignéznem kívülállóként. Hogy ők kellenek, őket kívánják, akarják, soha nem kell "nélkülözniük", sem pedig valami számukra mérhetetlenül taszító partnerre ráfanyalodniuk, nekik megadatott a működő kémia, a jó szex. Rám meg fanyalogtak, lesajnáltak vagy levegőnek néztek az ellenkező neműek, és mivel nem akartam szűzen felfordulni, szánalmasan rá kellett nyomulnom mindenféle gáz pasasra, akiknek még a cerkájuk sem működött rendesen, nemhogy köztünk a kémia. Leírhatatlanul elegem van.
2021. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
#6 hajaj van baj. :D
2021. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
drogozz be a egy nőt és vidd fel magadhoz, használd ki. Reggel meg megmondod neki, hogy sokat ivott, és ő is akarta a dolgot.
2021. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

még a cerkájuk sem működött rendesen,


ha nem voltak öregek, akkor csak rád nem működött a fütykösük

2021. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Elmész prostizni.
2021. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!