Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abban valami, hogy azért vannak egyre többen a magányos, barátnő nélküli férfiak, mert sok esetben a nők sokkal többet keresnek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Rengeteg a diplomás nő(akik jól is keresnek), akiknél nyilván alapból csak a diplomás férfiaknak van esélye. Ebből következik az, hogy a nem diplomás, keveset kereső férfiak kiesnek rengeteg nő pixiséből. Ez szerepet játszhat a fiatalok elmagányosodásában, vagy vannak más tényezők is, amik közrejátszanak?

2021. márc. 15. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem. A mai srácok nagyon nem értenek a nőkhöz, nem tudnak udvarolni, nem tudják hogy kell elviselni egy visszautasítást, hogy kell kezelni, ha szabad a pálya. Nem figyelnek oda a nőkre. Ezt férfiként mondom, sokszor nekem is van ezzel problémám. De szerintem 1 fokkal előrébb járok, mert felismertem.
2021. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Igen, mert leginkább csak a manit keresik a másikban.
2021. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem ez az oka. Az emberek elvárásai nagyon el vannak rugaszkodva manapság a valóságtól, köszönhetően a közösségi média oldalaknak és a nyugati kultúra térnyerésének. Főként a nőké. És ez egyre csak rosszabb lesz. Nem azt mondom, hogy dicsőíteni kell az igénytelenséget, meg a kövér embereket stb., de nem ártana visszavenni egy kicsikét az elvárásokból. Pláne, ha az illető cserébe nem tud nyújtani semmit.
2021. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Oaztom elsőt.

Plusz még az hogy a ffiak alapvetően nem ia akarnak elköteleződni csak a p.ncit

2021. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen. De nem pénzéhesség miatt, hanem mert a nők nehezebben tudnak felnézni/vonzódni valakihez, aki alattuk van.
2021. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Diplomás, jól kereső nő vagyok (34 éves). A párom szakmunkás, kicsit több, mint a felét keresi annak, amit én. Két éve együtt vagyunk és soha nem vetettem a szemére a keresetkülönbséget, eszembe se jutott. Az exférjem meg 3-szor annyit keresett, mégis elváltam tőle. Értelmes kapcsolatokban nem ez a lényeg.

Ha már itt tartunk, akkor az ismerkedésnél se számított nekem a másik anyagi helyzete, amíg nem szorul másra, eltartja magát és nincsenek adósságai.

2021. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom miért lett lepontozva a 4-es pedig teljesen igaza van!
2021. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

5-ös: Miért lenne alattam attól, hogy nőként többet keresek vagy iskolázottabb vagyok?

Cseszhetem a nyelvvizsgáimat, ha a ház építéséről, vagy a kocsi bütyköléséről van szó.

Mindenki azt teszi bele a kapcsolatba, amit tud.

2021. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Alapjaiban sikerült a nyugati társadalomnak tönkretenni a nemi szerepeket, amiből aztán ez lett. Ehhez hozzájön még az a mérhetetlenül álszent hozzáállás, ami már korábban is jellemezte a társadalmat és kész a mű. A modern, egyenlőségpárti férfi papíron vonzó a modern nőknek, viszont a gyakorlatban nem működik a kapcsolat, a konzervatív elveket valló férfiak pedig elvből nem jönnek be, holott tudat alatt vonzóak lennének. Ez lesz akkor, amikor ész nélkül kicseréljük egy rendszer egyik elemét, de előzetesen nem mérjük fel a működére gyakorolt hatását. Mert lehet az az új elem jobb, mint az előző, de ha nem illik bele a rendszerbe, akkor csak rontani fog rajta.
2021. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát én úgy vettem észre,h sok ilyen kapcsolat teljesen jól működik.

De tény, h van ahol nem, de nem feltétlen a nők szokták ezeket megszakítani, hanem van, hogy a férfiak, mert sokszor őket jobban zavarja a szituáció, h a nő magasabban pozicionált náluk.

2021. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!