Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért képtelenek egyes (tehát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képtelenek egyes (tehát tisztelet a kivételnek) hölgyek, Nők egyértelműen és őszintén kommunikálni, hogy nem szeretnének tovább ismerkedni az adott férfival?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet például: ismerkedsz egy nővel, csajjal Messengeren 2-3 héten át, esetleg volt 1-2 randi, tudtok beszélgetni aztán történik valami (Pl COVID miatt karantén), ami törvényszerűen megakasztja az egészet, az amúgy kis lépéseket áthidalhatatlan távolsággá teszi... és persze a hölgy elbizonytalanodik, de persze hiába keresed, mert nem vagy alig reagál.. és itt most nem a zaklatásra, a napi 5-6 (hiába írt) üzenetre gondolok.. oké, hogy néha küzdeni érdemes egy nőért, de miért nem lehet egyértelműen és őszintén leírni, hogy "ne haragudj, de szerintem nem állok készen és most szeretném, ha nem folytatódna a beszélgetés" v valami rövid, de konkrét lekoptatószöveg... ha magyarázatot nem is, de azért minimális tiszteletet megérdemel(ne) a pasi, hogy ne strapálja magát feleslegesen.. vagy rosszul gondolom?

2021. márc. 15. 20:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8-as: akkor is egy mondat szerintem korrekt lenne, hogy bocs, de nekem ez vállalhatatlan, hagyjuk abba


9-es: nagyjából a kérdéshez fűzött magyarázat lefedi a sztorit.

2021. márc. 15. 21:14
 12/21 anonim ***** válasza:
2021. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Elmondom neked. Azért, mert szeretik, ha ott vagy a tarsolyukban. Szeretik, hogy ha bármi történik, te ott legyél, ezért sosem fognak elküldeni és elzavarni, csak ha annyira gáz vagy. De ha normálisabb vagy, de nem vagy vonzó, akkor sem zavarnak el, mert ha rosszul leszel, ott leszel te, aki megadja neki a figyelmet és a törődést ha szüksége van rá, és persze, semmi több.


Nem egyenrangúak veled. Ne várd el tőlük, hogy olyan egyenesek legyenek, mint te, mert nem fognak így gondolkodni a másikról, ahogy te gondolkodnál. Csak azt nézd, mit tesz, és ne azt, hogy mit mond. Ha nem ír, nem keres, leszar, nem vagy fontos neki. Ennyi, tiszta pont. Hinni kell annak, amit tapasztalsz.

2021. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Ez szerintem nem így van. Azért van inkább, mert a nő nem mond ki semmit véglegesen, ha nem muszáj, ezt is meg lehet tanulni.
2021. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ez nem csak a nőkre jellemző, de tudom, te csak ezt az oldalt látod. Tök nyitott és kommunikatív nőnek tartom magam. Aki komolyabban elkezd velem ismerkedni, örülni szokott, hogy képes vagyok vinni a beszélgetést, és nem csak 1-2 szavas válaszokat adok. Erre viszont rengetegen meg sem adják az esélyt, néhány üzenetváltás után úgy felszívódik a férfiak 90%-a egy szó nélkül, hogy csak na.

Üdvözöllek az internetes ismerkedés világában.

Én már egyébként emiatt fel is adtam, időpocsékolás ez az egész ilyen formában.

2021. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert kerülik a konfliktust
2021. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
meg kell tanulnod ugy kezelni az emberi kapcsolatokat h MOST van, és ennyi. most beszéltek, most találkoztok, most örülsz neki, de h mi lesz arról tudj lemondani. te egyedül legyél stabil, jó parti, ne érdekeljen ki mikor jön megy, ugyis jönnek mennek az emberek, pontosan tudjuk h tizen-huszonéves barátságok/kapcsolatok szakadnak meg egy pillanat alatt, elég egy eltérő vélemény vagy bármi, de tényleg bármilyen apróság és voltnincs. ennyivolt. legyintesz, mész tovább. ettől nem vagy érzéketlen paraszt hanem a saját érzelmi épséged helyezed előtérbe. nem azért nem számitasz mert kevés vagy, hanem a másik vmiért pontott tett a végére, az ő dolga miért. engedd el. tudj szabad lenni, független a gyásztól, a miértektől, a hogytehette kérdésektől.
2021. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igazából egy konkrét ismerkedésem kapcsán írtam ki a "nyomoromat". Egy paraszt-hajszálon múlott, de kb 2 perce rámírt a hölgy, egyértelműen és konkrétan tisztáztuk, hogy akkor a legjobbakat kívánunk egymásnak.

Sajnos a betegsége kapcsán elvesztette a motivációt, fogadjam el a döntését. Ennyi.

2021. márc. 15. 21:45
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es: ez volt a legkorrektebb hozzászólás, köszönöm!
2021. márc. 15. 21:47
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nem is kellett volna kiírni a kérdést, ha jól értem.
2021. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!