Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még "hagyományos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még "hagyományos" családmodellt preferáló férfiak, akik arra vágynak, hogy a feleségük sokgyerekes háztartásbeli legyen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

igen


44/F

2021. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokan, csak nagyon kevesen tudnának egy nagy családnak normális életszínvonalat biztosítani.
2021. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mindkét nem esetében vannak, csak kevesen, nők között is nehéz olyat találni, aki erre vágyna. Kevés az esély, hogy pont ők találkoznak.
2021. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb feleség most is több gyereket nevelő háztartásbeli, csak mellette lehúzza a maga 8-10 óráját a melóban is.
2021. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Ez egyre kevesbe hagyomanyos, inkabb avittas.
2021. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen régen is ritka dolog volt, csak lett egy ilyen "urban legend", hogy régen az asszony otthon volt egész nap és a férje eltartotta.

Régen a családok döntő többsége falun élt, hagyományos paraszti életformát élt: állatokat tartott, növényt termesztett. Anyai nagyszüleim még így éltek, tudom, milyen élet ez. Olyan élet, hogy MINDKÉT SZÜLŐ (!!!!!!!!!!!) korán reggel fölkelt és estig folyamatosan (igaz nem kapkodva) dolgozott. Csak az evés idejére álltak meg a munkával.

Konkrétan egyikük sem járt el sehova, mondhatjuk, hogy mindketten "otthon voltak", gyakorlatilag meg még a gyerekek is segítettek, amiben tudtak, annyi volt a munka. Anyukám pl. kisiskolás korában a mezőn írta meg a házi feladatát, tanulta meg a leckéjét, mert közben a teheneket őrizte.

Szóval elvileg az apa és az anya is háztartásbeli volt, gyakorlatilag egy mai, nyavalygó, fiatal anya el se tudja képzelni, mennyit dolgoztak ők akkor.

Na, ennyit erről a "hagyományos" családmodellről.

2021. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én szívesen élnék akár tanyán, szeretnék kiskertet és állatokat, megtermelném magamnak, amit tudnék, gyártanék kézműves sajtokat és hasonlók. Szeretném minimum 4-5 gyereket is (bár tanyáról nem lenne egyszerű iskolába fuvarozni őket). Persze tudom, hogy ez nem fog összejönni, de szerintem szép álom :D
2021. márc. 16. 15:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Naiv álom.
2021. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vannak. Csak meg kell találni a megfelelő partnert hozzá.
2021. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
50 éves bélabá aki teheneket meg juhokat tart biztos felcsinálna és takaríthatnád az olókat meg az istállót .
2021. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!