Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ti elfogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elfogadnátok, ha a feleségetek háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Tehát nincs állása, csak a háztartással foglalkozik, akár még a gyerekszülés előtt is.


Ha igen, ha nem, miért?


2020. dec. 6. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Miért nem? Mert miért fogadnám el? Miért érné meg nekem? Fordítva engem ki tartana el?

Az csak bónusz, hogy a környezetemben az összes ilyen nő bekattant a semmittevésben és nagy részük félre is lépett.

2020. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanék el olyan célra egy embert, amit egy normális felnőtt munka mellett kényelmesen meg tud csinálni. Gyereket nem akarok, így az a kifogás is kiesik és intelligens, okos nőkhöz szoktam vonzódni, azok meg nem teszik tönkre a semmittevéssel az életüket. Ha a feleségem lerokkanna, akkor simán eltartanám egy szó nélkül. Egy egészséges felnőtt nő csak ne legyen háztartásbeli, ne velem egy háztartásban.
2020. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Az én feleségem mondjuk úgy, háztartásbeli. Saját vállalkozásom volt már akkor, amikor megismerkedtünk. Ő akkor egy irodában dolgozott, kicsivel többért, mint a minimálbér hétfőtől péntekig, plusz szombaton 7.30-tól 12.00-ig.

Alig láttuk egymást.

Amikor otthagyta ezt a melóhelyet, úgy alakult, hogy jobb volt, hogy otthon volt. Elintézte a napi dolgokat (bevásárlás, főzés, csekkfizetés, bank, stb.), és a gyerekre és rám is van ideje.

2020. dec. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%

A legtöbb férfi nem ennyire hülye.

Aki már a gyerek előtt is csak otthon ül és szép, azt szponzorálják pár évig, de nem veszik el.

Akit elvesznek, több gyereket terveznek, ott meg le kell tenni annyit az asztalra a nőnek is, hogy nem azért van otthon, mert nem szeret dolgozni.

Egyébként megnézném, hogy egy tanyán, több tucat állat és pár hektár föld mellett, ahol "csak" a házkörül kell dolgozni, hány nap után könyörögnél "rendes meló" után. De áruld már el, hogy egy átlagos 55 nm-es panelban mit akarsz te egész nap csinálni?

2020. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%

Én nem értem mit csinál egy háztartásbeli... Egész nap.

Főleg ha nincs gyerek, vagy már bölcsis/iskolás. Reggel 6 kor felkel lefőz 2 kávét a gyereknek berak 2 szendvicset 7:30 kor elviszi a suliba 8-ra hazaér és a következő 8 órában mi történik? Mert felmosni nem kell minden nap, mosni a gép mos főzni pedig elég 2-3 naponta és akkor is egy gyorsabb kaja 2 óra alatt megvan.

2020. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Ja igen!

Nagy "háztartásbeli"ség. Takarítónő, ha be kell rakni a mosást el kell indítani a mosogatógépet, le kell törölni a port és fel kell mosni ott is ha siet megvan 3-5 óra alatt egy normál háznál és ez nem kerül többe mint mondjuk 10-15 arra az alkalomra. Erre minek otthon tartani valakit?

2020. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
A volt páromnak ez volt a terve velem, a mostani is azt akarja, hogy még ne dolgozzak, intézzem csak a gyerekek dolgait
2020. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az egesz haztartasom jo ha heti 2 orat elvisz az eletembol...
2020. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy miért az, ha csak lustaságból akkor nem, de vannak körülmények ahol elfogadható
2020. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%

Nem. Ne adja isten, a fejemre esik a nekem rendelt zongora, és akkor utána? Viktoriánus kor? Szegényház?

Plusz. Nekem TÁRS kell, nem házimanó. Nem fogok senkit sem kitartani, közös élet, közös költségek.

2020. dec. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!