Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok van hogy nem nyittok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van hogy nem nyittok egy fiú felé mert túl jóképűnek tartjátok? Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

#fiú #nyitás #joképű
2021. márc. 18. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen van. Főleg akikért minden csaj odavan. Ilyeneket kerülök is ezerrel.
2021. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Túl jóképű... Az meg mi a frászt jelent?

Akkor nem nyitok felé, ha antipatikus.

2021. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván van. Mit akarnék olyannal, aki túl jó hozzám? Tudod kinek kell a folyamatos stressz, hogy nem nézek ki elég jól.
2021. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább én is azt mondanám, amit az első,de annak nem feltétlenül van köze a jóképűséghez. Vagyis nem mindig, de a rajongótáborral rendelkező férfiakat kerülöm. Kell a fenének a dráma, meg a játszmázás, ami az ilyenekkel jár.

De pusztán azért, mert jóképű, nem. Inkább a viselkedése, társasági élete tud taszítani, ha olyan.

2021. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát aki nekem 10/10, arra azt mondták a barátnőim, hogy 10/5. Úgyhogy ez ízléstől függ. De egy címlapfotóról kisétált srác nekem sem kellene! Tuti nem megbízható.
2021. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Ellenkezőleg, csak nagyon jóképű férfiakkal ismerkedem. Ha más lányok is megnézik, az csak büszkévé tesz.
2021. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Na és az milyen büszkeséggel tölt el, amikor szembesülsz, hogy melletted 5 másik nőt is dug.
2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
7-esnek igaza van! Kirakat élet lenne!
2021. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Régebben nem mertem nyitni a számomra 10/10-es srácok felé, mert olyan sztereotíp módon gondolkoztam mint itt is páran. Hogy biztos megcsal majd, mert van mellettem 10 nője, tuti nem hűséges, csak kihasználna, stb. Aztán rájöttem, hogy mindez személyiség kérdése, nem a kinézeté. Csalt már meg ill. vert már át olyan srác is, akinek adtam ugyan esélyt, mert nyitott voltam felé de nagy jóindulattal sem egy főnyeremény.

Szóval butaság a vonzóbb srácoktól elzárkózni mert csak azért mert nagyon jól néh ki, nem azt jelenti, hogy buta, felszínes, hűtlen.

2021. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Hehe, érdekes. Itt mindenki tagadja, a valóságban meg ezeknek a srácoknak mindig van barátnőjük, sokszor több is. Ha egy lány panaszkodik nekem az előző kapcsoaltairól, ki hogyan verte át, csalta meg, mindig ilyen fotók kerülnek elő, ahol a srácról messziről süt, jól néz ki, esetleg jobban is néz ki a csajnál és ezt láthatóan tudja is magáról.
2021. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!