Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok van hogy nem nyittok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van hogy nem nyittok egy fiú felé mert túl jóképűnek tartjátok? Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

#fiú #nyitás #joképű
2021. márc. 18. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10.


Itt a jóképűség is hátrány. :D

2021. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz volt olvasni egy-két választ... de azért a nyitottabb, reálisabb válaszoknak nagyon örültem!


Engem a környezetem helyesnek tart és tapasztalom is, hogy elég sok helyen megnéznek, illetve gyakran zavarba jönnek a nők körülöttem - sőt, a férfiak is..


De soha nem csaltam meg a barátnőimet. Barátkozom persze másokkal is akkor is ha van barátnőm - emberekkel is dolgozom - , de mindig meghúzok egy határt.


A drámát én sem szeretem.... már nagyon elegem van belőle... és tudjátok (szerintem) sokszor pont ebből a szemléletből adódik, amit maga a kérdés is megfogalmaz: ha helyes akkor biztosan megcsal!


Akkor a szép lányok is megcsalják a fiúkat? :/ Nem hiszem..... szerintem butaság ennyire általánosítani...


f

2021. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül hűtlen minden jóképű pasi, de nagyon sok nő önbizalom-hiányos, ők biztos nem fognak egy 10/10-es pasinál próbálkozni.
2021. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen, van. Ha túl helyesnek találok egy srácot nem nyitok felé, mert kevésnek érzem magam hozzá.
2021. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen a sztereotipiák világában élünk látom. Tehát akkor csak szép lányok nyitnak ilyen fiúk felé.
2021. márc. 18. 21:04
 16/19 anonim válasza:
A "túljóképű" srácokkal rendszerint az a tapasztalatom, hogy nem gyengén nagyképüek, és arogánsak, úgyhogy ha van olyan, hogy valakit kerülök, akkor ez általában ezért van. :D
2021. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig ilyenek tetszenek, de én soha nem kezdeményeznék, mivel nyúl vagyok, főleg, ha még látom is, hogy mennyivel jobb nálam. Na most ők szintén nem kezdeményeznek, mivel mindig rájuk röppen egy csomó csaj, akik nem nyulak. Én meg sírdogálok a sarokban, hogy nem is jó csaj a barátnője. Ennyi erővel én is lehetnék. Ja, csak nem én röppentem😂
2021. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben tudok írni.

Esetemben amikor túl jóképű srác próbálkozott nálam, az mindig gyanús volt.


Biztosan nem akar semmit, csak én vagyok mafla, naiv liba, aki úgy érti, hogy...


Akar valamit. Persze. Nyavalyogni akar valakinek, mert valami lelki problémája van, de nem akarja, hogy félreértsem, ezért fordul épp hozzám, mert azt gondolja, egy olyan lány, mint én, tisztában van vele, hogy egy olyan srác, mit ő nem lő ennyivel a saját kategóriája alá párkapcsolati kérdésben. Meg egyébként is, jó hallgatóság vagyok :)


Unatkozik. Épp nincs senki a láthatáron, de nagy igénye volna egy kis társaságra, úgyhogy áthív engem filmet nézni. Mert nekem úgysincs senkim, és legalább nem mászom rá, mert ismerem a korlátaimat.


Általában így gondolkodtam/gondolkodom.

Az igazság kedvéért itt szeretném hozzátenni, hogy volt már rá példa, hogy NEM értettem félre azt a nálam sokkal jóképűbb srácot, és TÉNYLEG akart valamit. Valósággal sokkot kaptam, mikor felfogtam, hogy időnként lehet olyan, hogy egy éjszakára még akár én is jó lehetek.

2021. márc. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nagyon tetszett egy pasi oda is ült mellém egyetemen de odajött egy csaj elkezdett rá nyomulni és így hagytam is biztos gyakor ez nála...
2021. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!