Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha több évnyi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha több évnyi, csalódás után már a férfiak irányába is nyitott vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően csak ennyi... Már nem csak a nők érdekelnek, megfordult a fejemben hogy egy férfinak is társa lehetnék. - Talán könnyebb az együttélés, egyszerűbb a gondolkodás, ezek összehangolása.

Komoly kapcsolatot keresve, merre érdemes ismerkedni?


Kicsit úgy érzem minden az én hibám mindig "needy" voltam, de ez már nem változik.


Egyáltalán a férfiaknak bejön egy ilyen "nőies?" Viselkedésű de férfias férfi?


Alapvetően gond az hogy valaki mindig a partnere kedvében akar járni, a partnereelt el, de szüksége van rá folyamatosan?


32/F



2021. márc. 20. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz egyáltalán a férfiakhoz? Csak mert ez nem döntés kérdése.
2021. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen. Hozzájuk is.
2021. márc. 20. 13:40
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy ez alapból egy nagy baromság! Mint meleg mondom hogy nem nagyon jön össze fiúval, de eszemben sincsen nők felé nyitni. Ha szerinted ez így működik, ott nagy baj van a fejben.
2021. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem a csalódások miatt nyitsz a férfiak felé, hanem mert biszexuális vagy.
2021. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eddig nőkkel volt csak párkapcsolatom. Már változtatnék.
2021. márc. 20. 13:44
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Mások véleménye mellékes. Az a lényeg, hogy te el tudd fogadni magad biszexuálisként. Feltéve, hogy valóban az vagy. Azért nyilván nem mindegy, hogy egy kiegyensúlyozott férfibarátságra vágysz-e, vagy szexuális kapcsolatra is vágysz egy férfival.


Másfelől a szexuális preferenciád kiterjesztése nem megoldás, hiszen a társas problémák a partner nemétől függetlenül újra előjöhetnek. Először a csalódások hátterét kellene megvizsgálni. Egy pszichológus tudna segíteni rájönnöd arra, hogy mit tehetsz azért, hogy a következő kapcsolatod jobban működjön.

2021. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

4. Én pl akkor szexeltem férfiakkal mindig, amikor nem volt nő elérhető hosszú hónapokig. Igen, bi vagyok, de ezen túl is kellene gondolkozni és nem mindenre csak ennyit benyögni.


Régen is pl a tengerészek közül sokan, vagy a börtönökben azért keféltek férfiak egymással, mert nem volt nő. Ha mindenki mellé raktak volna egy elérhető női szexpartnert, akkor egymásra sem néztek volna azok a férfiak. Így vagyok ezzel én is. Férfinak férfival sokkal könnyebb összehozni a szexet.

2021. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
#6 amikor en a valasom utan elmentem pszichológushoz, hogy segítsen elkerulni azokat a problémákat, ami miatt reszem volt a hazassagom megromlasaban, azt sem tudta mit akarok ezzel... szóval a "pszichologusokkal" is érdemes kicsit vigyázni...
2021. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 Vannak vacak pszichológusok is garmadával, a fogorvosokhoz, fodrászokhoz hasonlóan.(6-os vagyok)
2021. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Bisex vagy, nincs mit rajta szégyellni!
2021. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!